FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 0-3 (0-2)

«123456»
red&blue_boy06.03.2011 19:33

Sper ca se uita si cei de la Barcelona sa vada ce inseamna taca-taca!!!Fotbalul total!Acum ca esti condus cu 3-0 nu mai conteaza.

 

Hai ca daca dam 1 gol repede avem sanse sa intoarcem rezultatul.

4-2 pt Steaua final .

Si eu sper sa dam repede,dar repedeee un gol!

4-3 va fi !!!

navodarean06.03.2011 19:34

PE 10 APRILIE TOTI LA PROTEST!

 

VINDE PLEACA MORI !

 

PS : forza Steaua !

S.S.Lazio06.03.2011 19:36

mai bine ies in *** de pe teren ..pierd meciul la masa verde , tot aia e .

Steaua_joaka_tiki_taka06.03.2011 19:38
OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 

haide tata ca se poate ! 0-4 scor final.

 

 

Tu te bucuri ma nesimtitule.Esti cumva una din cele 20 de chiftele de la sud?

Sud194706.03.2011 19:39

Oleee! Maine vine Piti! Oleee!

 

Tu te bucuri ma nesimtitule.Esti cumva una din cele 20 de chiftele de la sud?

Bai $t3LY$TUL3 , taci bai din gura :)) ca te ineci cu semintele... :))

navodarean06.03.2011 19:40
Tu te bucuri ma nesimtitule.Esti cumva una din cele 20 de chiftele de la sud?

 

 

21 de chiftele.

vlad06.03.2011 19:40
Tu te bucuri ma nesimtitule.Esti cumva una din cele 20 de chiftele de la sud?

 

Zi-le,Loredana!

KidBoy Fan Steaua06.03.2011 19:41

Iar o sa fie Lacatus calcat in picioare de oier :| . Pacat ca si-a facut-o cu mana lui .

cristian01406.03.2011 19:46

Haide baaaa Macheeeeee da-le o mana de ajutor!!!

Sud194706.03.2011 19:47

Si mache si-a facut-o cu mana lui si a ramas la Steaua , depinde la ce te referi...

 

Acum o sa-i auziti pe toti : ''A fost si vremea nefavorabila'' etc. :))

cristian01406.03.2011 19:48

Eu apreciez ca lupta!

KidBoy Fan Steaua06.03.2011 19:49

mache inca si-o mai face cu mana lui :))

red&blue_boy06.03.2011 19:49

victorieee !!!!!!!

navodarean06.03.2011 19:51

CAMPIONIIIII CAMPIONIIIII OLEEE OLEEE OLEEEEEEEE

 

 

FORZA Steaua BAAAAAAAAA

Allyylla06.03.2011 19:51
Eu apreciez ca lupta!

 

 

Da, si eu. Si inca cum lupta Brasovul :O

 

 

Da, mai ales vremea. Vreau sa spun: este INACCEPTABIL dom'le. Vremea s-a pus impotriva victoriei maretei Stele, plus cateva semne zodiacale... de fapt, ce vorbesc, intreg Universul este aliniat impotriva Stelei, ce sa mai spun de Mercur ca e retrograd.

red&blue_boy06.03.2011 19:53
Tu te bucuri ma nesimtitule.Esti cumva una din cele 20 de chiftele de la sud?

Sa ne fie rusine ca nu ne bucuram ca Steaua joaca fotbal,bate,e pe primul loc!!!Doar sa destabilizam atmosfera de la echipa suntem buni!

 

p.s. nu ti-a iesit pronosticul...ce sa-i faci,poate data viitoare...

KidBoy Fan Steaua06.03.2011 19:54

felicitari Brasovului . Mereu am avut incredere in antrenorul Lacatus , cand a fost la Vaslui a terminat peste Steaua . Aici se baga oierul peste el , parerea mea. Va rog sa ma corectati daca gresesc.

pda06.03.2011 19:56

Brasovenii, fiind de la munte sunt obisnuiti cu zapada, piperenii care sunt de la campie nu prea. Aici a fost cheia meciului.

radusteaua06.03.2011 19:57

Ciobanul s-a dezlantuit la adresa lui Lucian Burdujan după ce acesta a gresit foarte mult in jocul echipei cu FC Brasov si chiar a contribuit decisiv la golul al doilea al "stegarilor".

 

"N-ai un sut pe poarta n-ai un corner toată repriza... Cum se poate asta?! La fotbal, o piesă poate să strice angrenajul. Două piese il distrug. Burdujan strica a facut ceva? Budurjan a distrus tot, a distrus toată banda! Tot ce a primit a dat la adversar! Iar la finalizare se distrează Dica

 

Eu nu-l stiam pe Burdujan asta. Dacă esti antrenor bun si vezi că greseste pasele, că nu poate să joace la Steaua, il schimbi! Acum ne-am curățat! Dacă era doar 0-1 tot se mai putea face ceva. El nu vine deloc in spate, zici că e Rockefeller la New York. Eu l-am luat pe Dică pentru a lega vestiarul, pentru atmosfera La Dică si Burdujan e toată cheia, acolo s-a stricat totul. Porumboiu a ras cand a aflat că-l vreau pe Burdujan. Lacatuș l-a vrut! Ce, eu stiam cine e Burdujan?!

 

Am dat atâția bani pe Maicon ca să stea pe margine? Dacă vor intra Banel si Surdu, se mai poate face ceva. Bagă-l si tu ca să-l vad si eu cum joaca Cred si eu că Lacatuș va pleca. Fanii au dat cu bulgari, l-au huiduit. Dacă pleaca raman Caramarin si Edi Iordanescu si aia e. Ce, mai dam bani acum pentru alt antrenor?!", a spus Oierul la gsptv.

 

Banel Nicoliță si Romeo Surdu au fost introdusi pe teren după pauza meciului cu FC Brasov

pcsbb06.03.2011 19:57

Nicolae Dica si Lucian Burdujan au fost anuntati ca nu vor mai juca niciodata la Steaua, indiferent de numele antrenorului pe care echipa din Ghencea il va avea.

Bye bye Dica, Burdujan si Lacatus. forzateaua:naughty:

Gh0stEAUA06.03.2011 19:57

Mai asteptam 10 aprilie ?

pcsbb06.03.2011 20:00

De ce sa nu asteptam pana in aprilie, asta e o infrangere pentru cioban, nu pentru noi. :bananadance:

red&blue_boy06.03.2011 20:02
Nicolae Dica si Lucian Burdujan au fost anuntati ca nu vor mai juca niciodata la Steaua, indiferent de numele antrenorului pe care echipa din Ghencea il va avea.

Inca o data,daca mai era nevoie,se vede ca nu Jiji face lotul si echipa la Steaua! :D

radusteaua06.03.2011 20:03

daca nici acum nu suntem toti suporteri uniti nu vom scapa in veci de cioban

 

asta se stia de mult ca ciobanul face totul

 

 

pytycrys06.03.2011 20:05

Asteptam pana in aprilie ca se mai aduna pana atunci, stati linistiti.

«123456»