FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 0-3 (0-2)

«123456»
S.S.Lazio06.03.2011 14:04

@ bogdan_p .. like :)

Sud194706.03.2011 14:38
Care mergi la meci ?

Se duce cineva? Stai 90 min. in frig si te uiti la niste panarame cum se impiedica pe teren , mai vezi si un maimutoi la geamul oficialei + lumea care il aplauda... Duminica perfecta!

Totusi , merge cineva? La SUD in special.

 

 

Edit: Si eu as veni ,dar nu stiu sa ajung :hmmm: .

pytycrys06.03.2011 15:21

Noa. Eu merg la baschet.

Bombonel9406.03.2011 16:12

un adevarat suporter ar merge si pe frig daca echipa lui ar aveea liniste si un patron care sa isi vada de treaba lui;)

Se duce cineva? Stai 90 min. in frig si te uiti la niste panarame cum se impiedica pe teren , mai vezi si un maimutoi la geamul oficialei + lumea care il aplauda... Duminica perfecta!

Totusi , merge cineva? La SUD in special.

 

 

Edit: Si eu as veni ,dar nu stiu sa ajung :hmmm: .

Robert Aeroth06.03.2011 16:18
Se duce cineva? Stai 90 min. in frig si te uiti la niste panarame cum se impiedica pe teren , mai vezi si un maimutoi la geamul oficialei + lumea care il aplauda... Duminica perfecta!

Totusi , merge cineva? La SUD in special.

 

 

Edit: Si eu as veni ,dar nu stiu sa ajung :hmmm: .

 

The cheama sud si te vaiti de frig si nu sti sa ajungi la stadion?:))))

 

Tramvaiu 41 te lasa chiar la stadion!

Sud194706.03.2011 16:26

N-ai inteles , nu stiu sa ajung la Sala Mihai Viteazul... Citeste si ce a zis pytycrys , a fost greseala mea ca nu am scris @pytycrys :).

 

un adevarat suporter ar merge si pe frig daca echipa lui ar aveea liniste si un patron care sa isi vada de treaba lui;)

As veni si in pielea goala numai sa nu fie Oierul...

dee06.03.2011 16:46

@sud1947

mall-urile din Bucuresti le cunosc si fara ghidul strazilor :)) sala e vis a vis de Palace Cotroceni Mall, daca te grabesti, prinzi repriza a 2-a.

 

on topic: Brasovul a facut un meci bun etapa trecuta, nu va fi usor cu ei, personal merg pe un egal (1-1) in meciul de azi.

Dragoshel06.03.2011 16:50

comentarii despre meci, va rog.

Le reseau pansant06.03.2011 17:14

ce misto am ajuns sa comentam despre cotele de la pariuri si alte porcarii, daca se mentine trendul in vreo 2 ani o sa mai scriem pe sait doar numele echipei si al adversarului si scorul.

alexinho1506.03.2011 17:35
http://www.on-line-live.com/ MECIURI LIVE HD inclusiv pe cele ale Stelei fular-campionii
Sud194706.03.2011 18:42

Mda... 2-0 pentru Brasov la pauza.

Ronnie06.03.2011 18:43

Torres e central, nu inteleg ce insista Lacatus cu el pe dreapta.

ar3s06.03.2011 18:50

Scuzati-ma daca gresesc...Joaca Steaua V vs FC Brasov ? Sau sa stricat tabela si nu am vazut eu bine?

 

Echipa de amatori,tiki-taka :D

Catalyn0706.03.2011 18:53

mizez pe un 1-4

Steaua_joaka_tiki_taka06.03.2011 18:54

Hai ca daca dam 1 gol repede avem sanse sa intoarcem rezultatul.

4-2 pt Steaua final :steag_cruce_invers:

mountytoma06.03.2011 18:54

hai Lacatus, arata-ne ca esti antrenor! scoate-i la pauza pe bonfim, geraldo si marinescu. sunt singurii care au jucat satisfacator. daca ii scoti si pe aia, avem doar catastrofe in teren. asa scapam de maimuta, a plecat la 0-1, la 0-2 cred ca a vrut sa-si taie venele.

 

si suporterii astia, dom'le, sa nu incurajeze ei echipa!?

radusteaua06.03.2011 18:56

asta este FC B E C A L I nu Steaua , circul continuaa pt cei din nord incurajati echipa incontinuare ...........sefu vostru a plecat la 1-0 si va lasat

Catalyn0706.03.2011 18:59

au ramas la cabine: burdujan si Nicolae Dica

 

 

" Doua piese il distrug! Burdujan si Dica n-au facut nimic. Burdujan a distrus toata banda! "

 

Ce coincidenta stranie

Sud194706.03.2011 19:16

3-0... Min. 63

 

Rosu Galamaz.

Kapetan0s06.03.2011 19:19

tiki taka barcelonaa tiki taka barcelonaa :)

Prost a fost ciobanu cand l-a dat afara pe Piturca!!!

cristian01406.03.2011 19:19

Hai sa inceapa oleeeeeeeeeurile. Hai un 0-4.

navodarean06.03.2011 19:22

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 

haide tata ca se poate ! 0-4 scor final.

KidBoy Fan Steaua06.03.2011 19:26

a avut dreptate ala care zicea ca prin minutele 60-70 o sa i se ceara demisia lui Lacatus . Joaca execrabil echipa asta

vlad06.03.2011 19:31

Din pacate ne indepartam de locul 2!

 

Cred ca se intoarce iar nea Mihai " Ciocul mic " !

 

Ce m-a mai distrat nen-tu Gigi pe GSP TV. Plangea iar de ciuda ca a bagat o gramada de bani in Burdujan si Dica.

Si-n Academia Stelei. Si-n facturile de curent din Zabrauti!

 

Nota : Acesta a fost un pamflet si trebuie tratat corespunzator. Iar ma dojenesc copiii ca vorbesc serios.

pda06.03.2011 19:31

Eu nu stiu cum m-ai puteti sa va uitati la meciurile echipei asteia, sau mai mult sa mergeti si la meci sa-i bagati bani in buzunar lui guie, redirectionati si interlopului de mustata.

 

Parca ne uitam la fotbal de 1 saptamana ce dracu.

 

Eu am mai avut o mica speranta cand a venit Piturca. Dupa ce-a plecat sa-ti bagi .... in ea de echipa, ca oricum e echipa lui guie.

«123456»