Mai este si Sebastian Ribas de la Dijon , dar nu va veni in Ghencea pe un salariu infim. E golgeter-ul ultimilor 2 ani din Liga a 2a franceza , plus cpt echipei.
In vara ii expira contractul , MM l-a urmarit si pe el.
Aducem numai jucatori liberi de contract , pai unde sunt alea 15 milioane pe care Ciobanul spunea ca le baga in echipa ? ![]()
