FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perechea de atacanti

«1234»
bogdinho'28.04.2011 07:55

Mai este si Sebastian Ribas de la Dijon , dar nu va veni in Ghencea pe un salariu infim. E golgeter-ul ultimilor 2 ani din Liga a 2a franceza , plus cpt echipei.

 

In vara ii expira contractul , MM l-a urmarit si pe el.

 

Aducem numai jucatori liberi de contract , pai unde sunt alea 15 milioane pe care Ciobanul spunea ca le baga in echipa ? :))

CRAZY-FAN28.04.2011 09:01

Steaua nu are atacanti ! Surdu,Bilasco sunt niste rebuturi.Tanase e un puturos care nu are ce cauta pe banda pentru ca nu are viteza,este lent.

bijoux_bz28.04.2011 09:28

1. Care atacanti? Steaua nu are asa ceva.

2. Care pereche? O pereche trebuie sa contina 2 persoane. Din primul mandat al lui Piturca Steaua nu a mai avut 2 atacanti de meserie in primul unsprezece. Jucam cu 2 inchizatori si cica un varf retras care de fapt e mijlocas cel mult ofensiv. De-aia ne chinuim sa batem Sportul. Sper sa plece toti din Ghencea. Ne fac culorile de ras.

Ten30.04.2011 15:41

Hulk + Falcao sau macar Alan + Meyong de la Sporting Braga :|

Liviu: VPM30.04.2011 15:46

Speram la anu' Mihai Costea + alt atacant. din lotul actual pe cine sa aleg? pe Surdu?Onofras?Bilasco?

bogdinho'30.04.2011 18:08

Costea-Ribas !

bogdinho'09.05.2011 08:59

In plus , am vazut aseara in FC Porto - Pacos Ferreira , scor 3-3 , un atacant destul de interesant si cred ca si foarte ieftin.

 

Pizzi de la Pacos , a reusit hattrick-ul cu niste goluri superbe. Are 21 de ani si a marcat de 10 ori in 26 de meciuri in campionatul portughez din acest sezon.

ebonyc09.05.2011 10:12
In plus , am vazut aseara in FC Porto - Pacos Ferreira , scor 3-3 , un atacant destul de interesant si cred ca si foarte ieftin.

 

Pizzi de la Pacos , a reusit hattrick-ul cu niste goluri superbe. Are 21 de ani si a marcat de 10 ori in 26 de meciuri in campionatul portughez din acest sezon.

 

Pai si daca l-ai vazut bun de ce ii doresti raul?

bogdinho'28.05.2011 15:27

Tatu , Costea si Rusescu sunt cei trei atacanti achizitionati pana in acest moment.

 

Costea are un potential destul de mare , la fel ca si Rusescu , sa vedem daca il vor exploata la Steaua.

Tatu , este o necunoscuta , m-am interesat mai mult despre el si am gasit ca este mai degraba o aripa dreapta , decat un atacant :)

razvan2829.05.2011 20:44

Toti 3 vor face senzatie vor da cate 15 goluri de fiecare , iar dupa 2 sezoane Rusescu la ajunge sa faca cuplu cu Anelka la Chelsea sau cu Milito la Inter.Sunt sigur de asta !

bogdinho'16.06.2011 18:53

Ma , fata de cuplul letal Surdu-Bilasco , un nou cuplu Costea-Rusescu ar fi mult mai interesant si sper ca si mai eficace. Sa vedem.

 

greenyes16.06.2011 20:08

Argaseala - Stoica, cuplul perfect

 

Mi se par fara noima discutiile cu caracter fotbalistic in contextul actual.

«1234»