FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perechea de atacanti

«1234»
bogdinho'25.02.2011 13:53

Dica-Bilasco

 

Dica-Burdujan

 

Dica-Surdu

 

Dica-Maicon

 

Tinand cont ca Dica va fi de neinlocuit , dat fiind ca e un " lider " dupa cum spune MM , am format 4 variante de atac :)

 

Eu zic Dica-? , ar fi excelent !

Maye25.02.2011 14:09

Banel cu Nicolita

zloty25.02.2011 14:10

1 singur varf bilasco + Dica mijlocas ofensiv

blindica25.02.2011 17:00

Eu stiam ca Dica e mijlocas,asa ca merg pe Bilasco & Surdu. De Maicon habar nu am si Burdujan nu scapa de rautati nici daca marcheaza 3 goluri cu Dinamu.

bogdinho'25.02.2011 17:19
Burdujan nu scapa de rautati nici daca marcheaza 3 goluri cu Dinamu.

 

Poate da 3 cu Rapid :D

ar3s25.02.2011 18:47

Dica - Surdu

Alex88pl25.02.2011 18:49

stanca - bonfim conform ultimelor tactici de la Steaua.

 

on: Dica - Maicon

red&blue_boy25.02.2011 18:51

Avem atacanti? :)

 

Desi nu stiu ce-o fi de el,il pun barem pentru nume pe Maicon langa Dica.

leoSUD25.02.2011 21:21

Surdu - Maicon.

David26.02.2011 12:12

Stancu si Kapetanos.Ce atacanti aveam...

bogdinho'26.02.2011 13:13

Si nici cu ei nu eram o echipa ofensiva , iti dai seama acum :blush:

Razvypitesti26.02.2011 13:40
Poate da 3 cu Rapid :D

in poarta cui?

bogdinho'26.02.2011 13:46
in poarta cui?

 

Nu cred ca e frate cu Banel :))

razvan2826.02.2011 19:25

Dica - Surdu sau in caz ca va fi ceva de Maicon asta poate va fi Dica - Maicon.

Ronnie27.02.2011 07:13

Noi avem atacanti modesti la momentul actual asadar consider ca tactica Stelei ar trebui sa se plieze pe lot. Un 4-5-1 ar fi cea mai normala tactica pentru Steaua in acest moment cu o linie de mijloc Szekely/Banel - Radut - Ricardo - Marinescu - Tanase in spatele varfului Burdujan/Bilasco/Maicon.

 

Dica nu e un jucator care poate fi titular in acest moment, a dat 2 goluri de cand a plecat de la Steaua.

red&blue_boy27.02.2011 07:31

Radut se pare ca nu mai are loc,nu e in gratiile lui Jiji si MM... :(

bogdinho'27.02.2011 09:21

Kounta Diop Faye 18 ani :

 

Noul El Hadji Diouf ? Sau noua teapa din Ghencea ? Nu cred ca la Steaua sunt oameni competenti sa descopere jucatori precum CFR-ul in cazul lui Traore...

Daniel-Ionut27.02.2011 09:23
Noul El Hadji Diouf ?

 

De unde ai mai scos si asta cu El Hadji Diouf? :blink:

bogdinho'27.02.2011 09:25
De unde ai mai scos si asta cu El Hadji Diouf? :blink:

 

Pai din cate am inteles , acest pusti e senegalez :) Diouf a fost si este unul dintre cei mai reprezentativi jucatori ai Senegalului !

Edit : nu stiu cine e asta care l-a adus MM cred si nici nu cred ca va ajunge sa joace precum Diouf.

 

gio_stgloria27.02.2011 09:36

O sa-i creasca barba la echipa a 2-a probabil. Bineinteles ca va face si vreo 2 vizite scurte pe la prima echipa mai intai.

bogdinho'27.02.2011 09:46

E greu de crezut ca are 18 ani :))

Ronnie27.02.2011 10:01

Incearca sa-ti exprimi opiniile intr-un singur post, nu esti obligat sa scrii cate ceva dupa fiecare mesaj postat pe forum.

bogdinho'27.02.2011 11:09

Pai tu nu vezi ma ce atacanti avem , ce strategie de transferuri , de viitor ??? Mai trebuie sa il aducem pe Nelson Mandela si e perfect :))

 

Senegalezul asta nou de dimineata era atacant gen Traore , iar acum e fundas central gen Gora Tall.

 

Proprostii nu mai au ce sa scrie :))

 

E clar , Dica-Bilasco va fi cuplul de atac din retur , combinatia perfecta intre lentoare si viteza luminii !

Kagawa12.03.2011 14:58

Ce faza a facut Surdu aseara,ziceai ca e Cristiano la Man Utd :))

mountytoma12.03.2011 17:14

avand in vedere ce stil de joc are echipa acum, adica "la nimereala", cuplul de atacanti perfect ar fi surdu - Nicolita, doi atleti adevarati.

asa macar i s-ar face loc in echipa lui szekely, iar Nicolita nu va mai trebui sa centreze!

«1234»