Obafemi Martins a semnat cu Levante.
Giorgios Karagounis a semnat cu Fulham.

Ivan Klasnic a semnat cu Mainz.

Obafemi Martins a semnat cu Levante.
Giorgios Karagounis a semnat cu Fulham.

Ivan Klasnic a semnat cu Mainz.

Pe obafemi il vedeam mult mai sus acum cativa ani. Levante totusi nu e cine stie ce echipa..
Ganso de la Santos la Sao Paulo.

Era vorba de 7 milioane. Doar pe atat s-a facut pana la urma mutarea?...
7-8. Pe acolo.
Cica Drogba s-ar fi inteles cu Juventus pentru an si jumatate de contract.
La cei 34 de ani ai sai, oficiali, omu' parca era mai mult de AC Milan.
Are drept de a juca in UCL din primavara, nu?
Demba Ba la Chelsea
Djorou la Hannover .

Chamakh la West Ham

Tommaso Rocchi de la Lazio la Inter
Cris, fostul fundas al lui Lyon ajuns la Galatasaray.
Debuchy de la Lille la Newcastle.
Joe Cole de la Liverpool la West Ham
Matuzalem de la Lazio la Genoa.
Sahin, inapoi la Borussia Dortmund.
Cris, fostul fundas al lui Lyon ajuns la Galatasaray.
A fost din vara, daca nu ma insel, i-a si fost reziliat contractul in iarna asta.
Loic Remy la Newcastle
Ivan Perisic de la Dortmund la Wolfsburg
Giuseppe Rossi la Fiorentina
Pato la Corinthians pentru 15 milioane de euro
Joe Cole la West Ham liber de contract,Chamakh imprumutat
Johan Djourou imprumutat la Hannover 96
Raul Bobadilla de la Young Boys la Basel-3 milioane de euro
Quaresma la Al Ahli (a semnat pe un an jumatate)
Marat Izmailov de la Sporting la Porto la schimb cu Miguel Lopes
Lorenzo Ebicilio de la Ajax la Sahtior pentru 100.000 de euro (era in ultimele 6 luni de contract)
Vagner Love revenit la TSKA Moscova de la Flamengo
Coutinho de la Internazionale la Liverpool
Marius Niculae de la Vaslui la Sporting Lisabona
Gouffran de la Bordeaux la Newcastle
Balotelli de la Manchester City la AC Milan
Maxim de la Pandurii Targu-Jiu la VfB Stuttgart
Rolando de la FC Porto la Napoli
Didier Drogba la Galatasaray
David Beckham 5 luni la PSG!
Willian, de la Sahtior la Anji!
Juan Pablo Carrizo de la Lazio la Inter!
Daca se mai indoia cineva ca puterea banului conteaza, Lewandowski de la Borussia Dortmund cica e din vara la Bayern Munchen, 30 milioane de euro. ![]()
Da' pe asta unde-l mai baga ca deja au Gomez, Kroos, Muller si Mandzukic?! Toti buni.
Eu stiam ca la transferat United nu Bayern.Nici Kroos nici Muller nu pot juca varf impins
Goetze la Bayern. Au activat clauza de 37 milioane de euro bavarezii.
Partea misto la Monaco e ca au taxe de doua ori mai mici ca in Franta. E un avantaj nefiresc de mare, mai ales daca te alegi si cu un patron dispus sa investeasca.
Oricum, Falcao a fost o afacere excelenta, atat pentru Porto cat si pentru Atletico.
Pacat pentru el... fotbalistic desigur, nu financiar.
O noua echipa care o sa arunce cu sutele de milioane pe jucatori...si uite cum fotbalul se duce naibii din ce in ce mai mult...