Cel mai bun transfer facut de Liverpool
"Aprob! Aprob pozitiv!"
Cel mai bun transfer facut de Liverpool
"Aprob! Aprob pozitiv!"
Charlie Adam, imprumutat un an la Stoke.
Fals.
A semnat pe 4 ani.
Va dau cateva oficiale, asa in viteza :
Jay Spearing has joined Bolton on loan until January.
Jordan Rhodes has signed a four-year deal at Blackburn.
Ahmed Elmohamady has joined Hull on a season-long loan.
Nigel de Jong has signed for AC Milan.
Danny Rose to Sunderland on loan.
Scott Sinclair hs signed for Manchester City.
Fulham have signed Kieran Richardson from Sunderland.
Giovanni Dos Santos de la Spurs la Mallorca.
Juan Vargas de la Fiorentina la Genoa.
Roque Santa Cruz si Javier Saviola la Malaga.
Bryan Oviedo de la FC Copenhaga la Everton.
Nicklas Bendtner e oficial la Juve.
Ryan Babel la Ajax.
Giovanni Dos Santos de la Spurs la Mallorca.
Imi placea foarte mult de jucatorul asta dar s-a stins la Tottenham si pe unde a mai fost imprumutat... sper sa-si revina, pacat ca nu a semnat cu o echipa mai importanta.
Imi placea foarte mult de jucatorul asta dar s-a stins la Tottenham si pe unde a mai fost imprumutat... sper sa-si revina, pacat ca nu a semnat cu o echipa mai importanta.
Acum a semnat pe 4 ani. E cu totul altceva. Vom vedea.
Pablo Hernandez de la Valencia la Swansea.



![]()





Gilardino de la Genoa la Bologna.
Dupa Vargas,

la Genoa va ajunge si Borriello.
La Fiorentina se intoarce Luca Toni.
Fostul international italian Luca Toni revine la Fiorentina, clubul la care a evoluat intre 2005 si 2007, a anuntat, vineri, gruparea italiană pe site-ul oficial.
Toni, in varstă de 35 de ani, era in negocieri cu o altă echipă din Serie A, Siena, dar a decis să semneze pentru un sezon cu Fiorentina, formatie pentru care a inscris 49 de goluri in 71 de meciuri, inainte de a merge la Bayern Munchen.
Atacantul cu 47 de selectii in natională evolua din ianuarie in Emiratele Arabe Unite la Al Nasr.

Van der Wiel a ajuns la Paris.
Michael Essien imprumutat la Real Madrid.
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...ssien-loan.html
Gregory van der Wiel, 4 ani la PSG

Si cireasa de pe tort: Hulk de la Porto la Zenit.
Hulk la Zenit pe 55 de milioane de euro.
E oficial cu Hulk. WTF?!
Zvonuri cum ca Zenit a dat 30 de milioane si pe Witsel ... daca e asa rusii sunt nebuni ..si-au facut trupa. ![]()
Axel Witsel de la Benfica la Zenit
Asa arata un jucator care isi incheie cariera, de tanar :

Tuncay de la Wolfsburg la Bursaspor
Sapunaru la Zaragoza :

Rusii si arabii strica piata.
55 de milioane pe Hulk si 40 pe Witsel inseamna o tampenie.
Del Piero la Sydney FC

Florent Sinama Pongolle la FC Rostov.

Va urma David Bentley, de la Tottenham.
Daca avea recomandare de la Banel era la Steaua acum. ![]()
David Bentley, oficial, de la Tottenham la FK Rostov
http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News...-FC-rostov.page?
Oricum... tot Cocis ramane vedeta lor ![]()
Au aparut zvonuri conform carora PSG ar fi interesata de achizitionarea lui Ashley Cole, acum sau la anul cand ii expira contractul.
Au aparut zvonuri conform carora PSG ar fi interesata de achizitionarea lui Ashley Cole, acum sau la anul cand ii expira contractul.
Ce mi-e scarba de seicii astia
.