Nu e prea fericit ...Din ce-am inteles Ibra n-a vrut sa plece, dar se pare ca Milan le-ar fi zis celor de la Psg ca daca il vreau pe Silva trebuie sa-l ia si pe Ibra.
Cand l-a sunat Galliani sa mearga la negocieri cu francezii, Ibra era cu Inzaghi si Abate pe nu stiu unde si cica ar fi zis ceva de genul "nu mai aveti bani, va merg rau afacerile, hai ca va semenz eu un cec" !!!
Pana la urma a acceptat sa plece, a vazut si ca la Milan nu mai sunt perspective pentru performanta...
Eh, lasa ca o baga pe aia cu "De mic vroiam la PSG", cum a mai zis el prin Italia. E varianta internationala a lui Plesan.
Eu totusi nu inteleg ce va face Milan. Au plecat Ibra, Silva, Gattuso, Nesta si Seedorf. Trag la Cupa UEFA sezonul asta?
PSG l-a luat pe Marco Veratti, un playmaker italian de 19 ani de la Pescara.







