Sunt uimit de ce poti scrie aici. Deci Liverpool ne-a batut cu noroc? Poti sa-mi spui si mie cate ocazii clare a avut Steaua atunci? Cate suturi pe poarta, ce posesie pe parcursul celor 90 de minute? De Napoli ce sa mai zici? Pai ar trebui sa incepi cu un autogol si un sut, care de fapt a fost centrare la golurile Stelei. Napoli a fost superioara la toate capitolele, Steaua n-a contat in atac.Ce superioritate ti-ai aratat cu Utrecht? In ambele meciuri Steaua a fost depasita la capitolul ocazii de gol, faze de poarta, ce vrei tu...Sa-ti reamintesc meciul tur, cand asa de superior ai fost ca ai fost salvat de un AUTOGOL? Sau returul, cand cel mai bun om al Stelei a fost Tatarusanu. Si sa nu-mi spui ca golul lui Gardos a fost in urma unei faze lucrate la antrenamente...
Singurul meci in care Steaua a jucat acceptabil a fost cu Liverpool acasa. Dar in fata unei echipe de rezerve si juniori ai marcat dupa un autogol... Rezultatele vorbesc, nu?
Atata vreme cat e doar o problema "psihologica", va meritati soarta...
la tine toate is auto-goluri ? :-j


