FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - "U" Cluj 3-0 (1-0)

«1234»
Judy06.12.2010 21:07
Dextter06.12.2010 21:37

se aude pe fundal pe acolo

 

Sari in cap :))

chester12306.12.2010 22:47

Ce-a rulat Geraldo la urma =) Asta a fost singura faza misto din meci.

BAF-kimi07.12.2010 07:28

Si in urma cu 1 an, 2 acolo eram noi si ii dadeam la mumu. :(

 

Korado07.12.2010 10:14

tot 1-0/2-0/3-0 da nu asa scurt cum ma asteptam.

Andrei*07.12.2010 10:33

 

meci perfect,iam subordonat si pe astia.joaca Steaua,zici cai barselona,tichi-taca,hai ne-a Jiji sus,sus,sus...victorieeee,aaaa YUUUHUUUUUU fular-campionii:steag_cruce_invers:fularultras:hai_steaua: cu putin noroc le dateam si noi 5 ca si barsa lu real,da numa ghinionul si albitru a facut sa fi-e doar 3 0...se vede mana lu' ne-a Mihai Stoica care acum are timp de fotbal nu de stat pa net ca suporterii neadevarati...YUHUUUU :steagcruce: nu v-a face-ti griji pentru la napoli ca se va vetea diferenta de valoare :hai_steaua:

 

galeria Stelei a fost vreodata premiata? :-)

 

care galerie?aia mare sau galeria sud? :)

cristian01407.12.2010 10:36

Din cauza unor retarzi ca aia care striga ca cimpanzeii-n cusca ''sus, sus, sus" nu mai merg la meciuri. Din cauza unora ca aia mi-a fost rusine pe 1 decembrie ca sunt roman. Sper sa moara-n chinuri alaturi de idolul lor.

Bombonel9407.12.2010 10:51

mie dor de un meci trait in Peluza Sud!!!

blindica07.12.2010 10:56

Si mie .

CiprianPH07.12.2010 11:05
Dupa un weekend in care m-am delectat cu fotbalul german, spaniol si englez spun cu mana pe inima: Sa ma pipi pe el de fotbal romanesc. O mocirla.

 

Esti masochist? :D . Macar uita-te si tu mai intai la fotbalul romanesc si dupa aia arunca ochii in alte campionate.

«1234»