se aude pe fundal pe acolo
Sari in cap ![]()
Ce-a rulat Geraldo la urma =) Asta a fost singura faza misto din meci.
Si in urma cu 1 an, 2 acolo eram noi si ii dadeam la mumu. ![]()
tot 1-0/2-0/3-0 da nu asa scurt cum ma asteptam.
meci perfect,iam subordonat si pe astia.joaca Steaua,zici cai barselona,tichi-taca,hai ne-a Jiji sus,sus,sus...victorieeee,aaaa YUUUHUUUUUU ![]()
![]()
![]()
cu putin noroc le dateam si noi 5 ca si barsa lu real,da numa ghinionul si albitru a facut sa fi-e doar 3 0...se vede mana lu' ne-a Mihai Stoica care acum are timp de fotbal nu de stat pa net ca suporterii neadevarati...YUHUUUU
nu v-a face-ti griji pentru la napoli ca se va vetea diferenta de valoare ![]()
galeria Stelei a fost vreodata premiata? :-)
care galerie?aia mare sau galeria sud? ![]()
Din cauza unor retarzi ca aia care striga ca cimpanzeii-n cusca ''sus, sus, sus" nu mai merg la meciuri. Din cauza unora ca aia mi-a fost rusine pe 1 decembrie ca sunt roman. Sper sa moara-n chinuri alaturi de idolul lor.
mie dor de un meci trait in Peluza Sud!!!
Si mie .
Dupa un weekend in care m-am delectat cu fotbalul german, spaniol si englez spun cu mana pe inima: Sa ma pipi pe el de fotbal romanesc. O mocirla.
Esti masochist?
. Macar uita-te si tu mai intai la fotbalul romanesc si dupa aia arunca ochii in alte campionate.