HAI Steaua!!!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
HAI Steaua!!!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Yuhuhuhuuuuuuuuu, ihiiiiiii, yuuuupiiii ![]()
![]()
![]()
![]()
O repriza buna, cam multe ratari, sa vedem cu va decurge si partea a 2-a.
Lasa ironia Daniele. Care-i problema daca se bucura?
Lasa ironia Daniele. Care-i problema daca se bucura?
Adica eu nu ma bucur?
rai ![]()
Bonfim asta cred ca e singuru jucator de la Steaua care stie sa centreze calumea:)) poate sa ii dea lectii lui Banel!
Dar si mai betiv.
asta nu stiu daca e adevarat. insa ce stiu sigur este ca pase ca Bostina nu da nimeni din lotul actual al Stelei. de cand a plecat Gabi, izgonit de maimuta de la loja tocmai in curtea cainilor, de atunci declinul jocului Stelei a devenit cronic.
si azi ar avea loc ca titular la noi. el este inca o dovada clara a nepriceperii ciobanului la fotbal.
ma uit la meciul asta si ma straduiesc sa nu adorm... tanase si-a luat concediu mai devreme, ca are niste intalniri fierbinti in perioada urmatoare :-)
CE RATARE
n-am inteles de ce la gala fotbalului romanesc ( e acuma in direct pe b1tv) trebuie sa fie musai concurs de miss si prezentari de moda. App, galeria Stelei a fost vreodata premiata? :-) iarasi le-au dat la craioveni premiul.
n-am inteles de ce la gala fotbalului romanesc ( app, e acuma in direct pe b1tv) trebuie sa fie musai concurs de miss si prezentari de moda.
Sa-si gaseasca fotbalistii astia valorosi cate o bomba sexi ![]()
ahh... inteligenta miscarea lui Tanase
Szekely sigur isi roade unghile pe banca de rezerva.
Avram e cu gura pana la urechi, hlizindu-se la niste costume de baie.
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO ![]()
![]()
Iote cine dadu gol ![]()
Stau si ma intreb de ce ciobanua i-a vandut pe Dorel Stoica si Pacurar...
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL STANCUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ![]()
![]()
![]()
Spre 24, cu nea Jiji inainte.
Sunt scarbit.
Geraldo! ![]()
un meci fara emotii. FORTA Steaua!
:steagcruce:
bineeee. bravo nea Gigi... sus pe maibah!!! nea Gigi !!! bineee ..
![]()
v-ati tampit sa moara Gigi...
Nu credeam sa castigam asa usor,la acest scor...
Jiji iar o da in s.f.-uri cu tiki-taka...
in plmeaaa.. daca bateam 3-0 pe anfield.. mai ziceam .. dar in slbz.. e vorba de niste curve de la Cluj ..
Dupa un weekend in care m-am delectat cu fotbalul german, spaniol si englez spun cu mana pe inima: Sa ma pipi pe el de fotbal romanesc. O mocirla.
in plmeaaa.. daca bateam 3-0 pe anfield.. mai ziceam .. dar in slbz.. e vorba de niste curve de la Cluj ..
Da,dar la cum ne prezentam nu era mare mirare sa nu-i batem nici pe astia...
O victorie si cam atat,entuziasm nimic...
Doar Jiji isi ia iar avant aiurea...
Geraldo!![]()
subscriu!
unul din cei mai buni fundasi centrali din Liga 1.
Nici Martinovici nu-i rau...