FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - "U" Cluj 3-0 (1-0)

«1234»
zenga06.12.2010 19:21

HAI Steaua!!!!! fular-campionii:steag_sah_mic::steag_sah_mic:fular-campionii:steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut06.12.2010 19:25

Yuhuhuhuuuuuuuuu, ihiiiiiii, yuuuupiiii :steag_cruce_invers:fular-campioniifularsteaua2:steagcruce:

O repriza buna, cam multe ratari, sa vedem cu va decurge si partea a 2-a.

MikStelista06.12.2010 19:27

Lasa ironia Daniele. Care-i problema daca se bucura?

Daniel-Ionut06.12.2010 19:28
Lasa ironia Daniele. Care-i problema daca se bucura?

 

Adica eu nu ma bucur? :ce_oameni: rai :no:

Kapetan0s06.12.2010 19:37

Bonfim asta cred ca e singuru jucator de la Steaua care stie sa centreze calumea:)) poate sa ii dea lectii lui Banel!

mountytoma06.12.2010 19:38
Dar si mai betiv.

 

 

asta nu stiu daca e adevarat. insa ce stiu sigur este ca pase ca Bostina nu da nimeni din lotul actual al Stelei. de cand a plecat Gabi, izgonit de maimuta de la loja tocmai in curtea cainilor, de atunci declinul jocului Stelei a devenit cronic.

 

si azi ar avea loc ca titular la noi. el este inca o dovada clara a nepriceperii ciobanului la fotbal.

 

ma uit la meciul asta si ma straduiesc sa nu adorm... tanase si-a luat concediu mai devreme, ca are niste intalniri fierbinti in perioada urmatoare :-)

 

 

zenga06.12.2010 19:38

CE RATARE

dee06.12.2010 19:46

n-am inteles de ce la gala fotbalului romanesc ( e acuma in direct pe b1tv) trebuie sa fie musai concurs de miss si prezentari de moda. App, galeria Stelei a fost vreodata premiata? :-) iarasi le-au dat la craioveni premiul.

MikStelista06.12.2010 19:47
n-am inteles de ce la gala fotbalului romanesc ( app, e acuma in direct pe b1tv) trebuie sa fie musai concurs de miss si prezentari de moda.

 

Sa-si gaseasca fotbalistii astia valorosi cate o bomba sexi :naughty:

dee06.12.2010 19:50

ahh... inteligenta miscarea lui Tanase ;) Szekely sigur isi roade unghile pe banca de rezerva.

Avram e cu gura pana la urechi, hlizindu-se la niste costume de baie.

zenga06.12.2010 19:55

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

iNsTiGaToR06.12.2010 19:58

Iote cine dadu gol :))

Kapetan0s06.12.2010 20:11

Stau si ma intreb de ce ciobanua i-a vandut pe Dorel Stoica si Pacurar...

Kellerman06.12.2010 20:11
GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO

 

 

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO

 

 

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO

 

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO

 

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO

 

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BILASCOOOOOOOOOOOOOOO
zenga06.12.2010 20:18

GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL STANCUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

pytycrys06.12.2010 20:22

Spre 24, cu nea Jiji inainte.

Sunt scarbit.

David06.12.2010 20:24

Geraldo! :blink:

S A R P E06.12.2010 20:27

un meci fara emotii. FORTA Steaua!

 

:steagcruce: :steagcruce:

AG06.12.2010 20:31

bineeee. bravo nea Gigi... sus pe maibah!!! nea Gigi !!! bineee ..

:blink:

v-ati tampit sa moara Gigi...

red&blue_boy06.12.2010 20:34

Nu credeam sa castigam asa usor,la acest scor...

Jiji iar o da in s.f.-uri cu tiki-taka...

AG06.12.2010 20:35

in plmeaaa.. daca bateam 3-0 pe anfield.. mai ziceam .. dar in slbz.. e vorba de niste curve de la Cluj ..

Bogdan06.12.2010 20:40

Dupa un weekend in care m-am delectat cu fotbalul german, spaniol si englez spun cu mana pe inima: Sa ma pipi pe el de fotbal romanesc. O mocirla.

red&blue_boy06.12.2010 20:40
in plmeaaa.. daca bateam 3-0 pe anfield.. mai ziceam .. dar in slbz.. e vorba de niste curve de la Cluj ..

Da,dar la cum ne prezentam nu era mare mirare sa nu-i batem nici pe astia...

O victorie si cam atat,entuziasm nimic...

 

Doar Jiji isi ia iar avant aiurea...

BNQ06.12.2010 20:54
Geraldo! :blink:

 

subscriu!

 

unul din cei mai buni fundasi centrali din Liga 1.

red&blue_boy06.12.2010 21:04

Nici Martinovici nu-i rau...

«1234»