FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - "U" Cluj 3-0 (1-0)

«1234»
Dextter05.12.2010 11:48

stau si ma intreb cand o sa mai faca Steaua un asemenea meci intr-o competitie europeana :-?

 

 

Cat despre meciu de maine batem cu 2-0

 

Daniel-Ionut05.12.2010 11:57

Cristi Balaj va arbitra Steaua - U Cluj.

Korado05.12.2010 13:35

Dexxtter nu prea curand :)

Liviu94sud05.12.2010 16:16

Gandul lor sta la Napoli.. dar sper sa bata si pe U ... 1-0 este de ajuns..!

liquid squad05.12.2010 16:55

mu.ee**** u Cluj

Dextter05.12.2010 17:00

in interviurile acordate pe sport.ro au primis ca vor face si cu u Cluj un meci ca cel cu Liverpool,ramane de vazut

red&blue_boy05.12.2010 17:36
in interviurile acordate pe sport.ro au primis ca vor face si cu u Cluj un meci ca cel cu Liverpool,ramane de vazut

Deci vom face egal ! :)

S.S.Lazio05.12.2010 20:03
"Toti paduchiosii si toti jegosii din Cluj Napoca sunt sepcile rosii "

:D

 

 

:clap:

Dextter06.12.2010 06:45
Deci vom face egal ! :)

 

nu nu nu

 

daca vor juca cum au jucat cu Liverpool sigur le da 2-3...

mountytoma06.12.2010 07:41

in conditii normale, u Cluj era o echipa demna de respect, avand in vedere istoria lor in divizia a. si mai ales avand in vedere adversitatea lor fata de noua ciuma din Liga I, cefereul pedeleului.

 

insa din pacate traim in Romania, si aceasta echipa cu blazon a intrat pe mana unei javre. nici acum nu imi explic cum i-au batut pe caini in Stefan cel mare. poate doar pentru ca_cainii credeau ca sepcile rosii se vor bate singure...

 

daca ne uitam in clasament... in doua etape echipa asta ar putea avea acelasi numar de puncte ca noi. cu behali, Meme si priceputul nostru antrenor, chestia asta chiar e posibila!

 

 

PrymarU06.12.2010 08:28

Sper sa fie un meci frumos :P!!!

bogdinho'06.12.2010 09:03

Macar sa castigam , daca nu o vom face insa , va fi vai si amar de Marius Lacatus :(...

 

Nu cred ca " anagramatul ciobalian " va mai tolera vreun pas gresit ! Daca ar fi posibil , el ar schimba toti antrenorii la prima infrangere...

CiprianPH06.12.2010 09:06
@CiprianPH rabdare ca a venit inca una :)

 

 

 

 

ce sa facem fetelor,ne uitam cum va dati cu ruj si-i dam **** lu' u Cluj...multumita?! :innocent:

 

Da ... acum sunt fericit :)) ...

Sper sa fie 1-1 diseara.

ultras_laziale06.12.2010 10:13

Am sa stau la fotolii diseara , daca tot am primit o invitatie gratis ! meciul este greu , mai ales ca au fost destule egaluri in aceasta etapa...sau din nou avem sansa sa ne apropiem de cei din fata si vom da din nou cu bata-n balta ???

Sper un 2/3 la zero , jegurile alea nu merita nimic , B-ul sa-i inghita !!!

butcher_6906.12.2010 14:54

Speram sa nu se uite, cine a pus o piedica la cistigarea unui campionat...pe ei,pe catelusi!

Kellerman06.12.2010 15:40

Ce palmares are U Cluj ? hai sa fim seriosi...

 

E vorba de traditie, lume multa, echipa studentilor, fix ****. Au suporteri multi ca majoritatea universitatilor bune din tara sunt in Cluj, atat.

 

Cat despre ultrasi, nu stiu, mai traieste Mircea Cenan ala ? nu mai le am cu astea, de vreo 2-3 ani am iesit din peisaj.

Maye06.12.2010 15:51

Sclavii jigodilor pentru totdeauna!

Andrei Dobre06.12.2010 16:52

Nu ma interesa rezultatul acestui meci...dar comentariile baietilor de pe prima pagina mi-au atras atentia si mi-au excitat/exaltat imaginatia! Sa bata clubul oierului, iar acesta sa se urce descreierat pe limuzina in aplauzele frenetice si la fel de descreierate ale slab calitativului public, din cauza, sau mai bine zis datorita stratului subtire de polei de pe acoperisul masinii sa alunece, sa cada cu cracii-n sus si cu capatana de bordura ... :))) Pac-pac...sangele se prelinge, vine smurd-ul, declara cauza mortii comotie cerebrala si fractura de piramida nazala si fisurare a creierului :))) Aiiiiiii....ma duc sa dau o...ca ma excita ideea :))

In rest, batem cu fo 64 la 6 !

Denys DnX06.12.2010 16:52
stau si ma intreb cand o sa mai faca Steaua un asemenea meci intr-o competitie europeana :-?

 

 

Cat despre meciu de maine batem cu 2-0

 

dextter ?? intrebarea este cand vom mai avea parte de o asemenea echipa.... niciodata nu va mai fi Steaua cum a fost candva... sunt fan infocat al Stelei.... dar nu va mai fi ce a fost odata... ce jucatori.. :X

 

 

Adrian06.12.2010 17:25

Hai ba ca am pus aici embedul de la nenorocitii astia care tre sa dea meciu. Daca nu ajung acasa sa ia un mod textul de aici si sa il puna intr-un articol nenorocit.

Ia sa vedem daca mere:

 

 

 

Mere! BUYA!

Kellerman06.12.2010 18:18

M"U"IE Cluj.

pytycrys06.12.2010 18:43

Cum m**tii lor sa il huiduie pe Bostina care e mai stelist decat toti din lotul Stelei la un loc?

axl06.12.2010 18:49
Bostina care e mai stelist decat toti din lotul Stelei la un loc?

Dar si mai betiv.

Kapetan0s06.12.2010 18:52

GOLASOOOOO!!!I-a rupt mana vorba lui Banciu =))

Oooo Pacurar a dat autogolu :))

iNsTiGaToR06.12.2010 19:14
Cum m**tii lor sa il huiduie pe Bostina care e mai stelist decat toti din lotul Stelei la un loc?

Poate pentru ca a jucat la dinamu?..in nici un caz (nici eu nu sunt de acord cu injuraturile...da cred ca asta e motivu)

«1234»