Nu stiu daca ma mai stiti .... dar vreau sa ma ajutati . Vreau sa vin in Bucuresti sa fac inginerie mecanica ! Imi place mult domeniu auto , mecanica ... dar nu stiu carei faza cu Politehnica asat e grea , vreau detalii ca nu vreau sa fac 4 ani degeaba . Am gasit la universitate la inginerie mecancia catedra de motoare cu ardere interna acolo mi s-a parut interesat numai depspre motoare ... ce ies io de acolo ??
deci help !
