FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sportul Studentesc 1-1 (3-1 la penalty-uri)

«1234»
Judy27.10.2010 19:21

cum a ratat gardos :chair:

imi place de matei... are tupeu...

Sud194727.10.2010 19:22

AG, vorba aia , ''norocu' prostului...'' :whistle: Auziti , cand joaca Steaua?

adistnsc27.10.2010 19:26

Sa-mi bag picioarele, trei bare pana acum...zici ca ocoleste mingea poarta...

David27.10.2010 19:28

Echipa poate juca prost si fara Banel?

AG27.10.2010 19:32

se intreaba toti de ce Steaua ia de la 3 goluri in sus cu echipele tari ale europei . pai in plua mea, aia nu rateaza frate cum ratam noi, aia nu te iarta, ai gresit, ai luat gol .. in schimb la Steaua, trebuie sa ratezi 5-6 ocazii imense , ca sa dai un gol de rahat, si apoi sa termini egal, la final sa declari in timp ce-ti aranjezi parul in fata camerelor de luat vederi ca am avut ghinion, asta e mergem mai departe.. pai nu e asa frateee.. MERCENARII astia sunt platiti sa dea goluri..

MERCENARII astia castiga intr-o luna cat noi in 2-3 ani de munca pe rupte.. ca asa e la romani ..

MERCENARILOR astia nu le pasa de cei care au mers pe frigul asta la meci, ca ei dupa fac un dus fierbinte, masaj, si pleaca acasa in limuzine calduroase,fara sa duca grija zilei de maine,

MERCENARII astia isi bat joc de stema si blazon,

MERCENARII astia NU au ce cauta LA Steaua!

adistnsc27.10.2010 19:43

Cand tragea Lacatus la poarta, rupea plasa, astora zici ca le este frica sa dea mai tare in minge....sau nu au forta, oricum, un meci placut in repriza a doua.

AG27.10.2010 19:45
Cand tragea Lacatus la poarta, rupea plasa, astora zici ca le este frica sa dea mai tare in minge....sau nu au forta, oricum, un meci placut in repriza a doua.

era mult mai placut daca intrau in ate toate ocaziile alea! degeaba creezi ocazii si echipa joaca, fara goluri esti nul!

pytycrys27.10.2010 19:46

Reclame pe gardul peluzei..Ce conducere...

Mi-e dor de Steaua.

SS Lazio27.10.2010 19:46

Si totusi, jucam cel mai frumos meci de pana acum.

Decat eficienta de tip Grecia la CE mai bine asa!

 

Se vede ca atunci cand nu este VREME ca becalee sa faca tam-tam, alaturi de presari, iar Laca e descatusat de toate presiunile, atunci si echipa e mai.. tiki/taka.

Deci e clar ca tam-tam e invers proportional cu tiki-taka!

 

Ratangii, dar au jucat cu curaj, chiar sa nu ne suparam...

La cate belele au fost, e mult si atata cat fac baietii.

Bravo Martinovici, Marinescu, Szekely!

Si Apostol a reusit sa invinga tot ce s-a facut impotriva lui.

 

Bravo si Lato si Matei.

 

Trebuie timp sa sudam ceva...!

Bogdan27.10.2010 19:48

mie mi-a iesit pronosticul. Si cativa euroi :D

Sud194727.10.2010 19:50

Cum p...a mea in campionat i-am batut cu 4-2 si acum am ajuns in prelungiri? Dubios...Nu?

adistnsc27.10.2010 20:01

Nu i-a iesit nimic lui Kpetanos, a pierdut majoritatea mingilor.

red&blue_boy27.10.2010 20:04
Dubios...Nu?

Da,foarte dubios... :dry:

johnny bravo27.10.2010 20:11

in campionat a fost cu totul alta echipa ... tu nu ai vazut meciul ?

Cum p...a mea in campionat i-am batut cu 4-2 si acum am ajuns in prelungiri? Dubios...Nu?
Adrian27.10.2010 20:13
in campionat a fost cu totul alta echipa ... tu nu ai vazut meciul ?

 

 

Asa e, in campionat nu am jucat tot impotriva echipei cu cea mai slaba defensiva din Liga.

Catalyn0727.10.2010 20:19

Apostol rateaza penaltiul, Sportul in Sferturi

adistnsc27.10.2010 20:23

La cum a aparat portarul lor si am ratat noi, ....

 

hai ca au ratat ei ...si bineinteles Kape....si Banel...e de infart

 

 

Meci frumos.

Catalyn0727.10.2010 20:29

Jucatorii sportului au batut in doru lenii

ultras_laziale27.10.2010 20:32

Presiunea pe jucatorii Sportului si-a pus amprenta in executiile lor...am avut noroc cu copchii de la Sportul , de era o echipa matura...ar fi castigat la pas la modul cum a jucat Steaua in seara asta , adica : mediocru.

Ne-am obisnuit...

Alex88pl27.10.2010 20:32
Jucatorii sportului au batut in doru lenii

da,a fost blat

S A R P E27.10.2010 20:33
Jucatorii sportului au batut in doru lenii

au fost intimidati de colegii de la nord :steag_cruce_invers:

 

80%posesie, fara jucatorii de baza si bineinteles APARA TATARUSANU :steag_sah_mic:

 

frumos meciul.

 

Judy27.10.2010 20:39

BLAT!

Wizzey27.10.2010 20:41
BLAT!

 

Blat pe naiba, era si normal sa joace jucatorii in halul asta, avand in vedere ca au avut niste meciuri unul dupa altul...

S A R P E27.10.2010 20:41

Jiji a plecat in min 45, nu cred ca a fost blat!

 

ps: ApostoL=dezastru (cel mai prost transfer)

blindica27.10.2010 21:54

A jucat slabut Apostol,iar Galamaz mi se pare sub Geraldo. E o parere personala,doar.

Matei,super.Bravo lui,asa da, sa tot joci fotbal !

 

Martinovic a jucat bine.De altfel,daca va uitati pe thread-ul sau,sunt 2 filmulete cu activitatea sa pe teren si are multe interventii benefice in aparare si aparitii la finalizare.

 

Cu Szekely capitan e frumos,din pacate a fost doar pentru meciul acesta!

 

«1234»