cum a ratat gardos ![]()
imi place de matei... are tupeu...
cum a ratat gardos ![]()
imi place de matei... are tupeu...
AG, vorba aia , ''norocu' prostului...''
Auziti , cand joaca Steaua?
Sa-mi bag picioarele, trei bare pana acum...zici ca ocoleste mingea poarta...
Echipa poate juca prost si fara Banel?
se intreaba toti de ce Steaua ia de la 3 goluri in sus cu echipele tari ale europei . pai in plua mea, aia nu rateaza frate cum ratam noi, aia nu te iarta, ai gresit, ai luat gol .. in schimb la Steaua, trebuie sa ratezi 5-6 ocazii imense , ca sa dai un gol de rahat, si apoi sa termini egal, la final sa declari in timp ce-ti aranjezi parul in fata camerelor de luat vederi ca am avut ghinion, asta e mergem mai departe.. pai nu e asa frateee.. MERCENARII astia sunt platiti sa dea goluri..
MERCENARII astia castiga intr-o luna cat noi in 2-3 ani de munca pe rupte.. ca asa e la romani ..
MERCENARILOR astia nu le pasa de cei care au mers pe frigul asta la meci, ca ei dupa fac un dus fierbinte, masaj, si pleaca acasa in limuzine calduroase,fara sa duca grija zilei de maine,
MERCENARII astia isi bat joc de stema si blazon,
MERCENARII astia NU au ce cauta LA Steaua!
Cand tragea Lacatus la poarta, rupea plasa, astora zici ca le este frica sa dea mai tare in minge....sau nu au forta, oricum, un meci placut in repriza a doua.
Cand tragea Lacatus la poarta, rupea plasa, astora zici ca le este frica sa dea mai tare in minge....sau nu au forta, oricum, un meci placut in repriza a doua.
era mult mai placut daca intrau in ate toate ocaziile alea! degeaba creezi ocazii si echipa joaca, fara goluri esti nul!
Reclame pe gardul peluzei..Ce conducere...
Mi-e dor de Steaua.
Si totusi, jucam cel mai frumos meci de pana acum.
Decat eficienta de tip Grecia la CE mai bine asa!
Se vede ca atunci cand nu este VREME ca becalee sa faca tam-tam, alaturi de presari, iar Laca e descatusat de toate presiunile, atunci si echipa e mai.. tiki/taka.
Deci e clar ca tam-tam e invers proportional cu tiki-taka!
Ratangii, dar au jucat cu curaj, chiar sa nu ne suparam...
La cate belele au fost, e mult si atata cat fac baietii.
Bravo Martinovici, Marinescu, Szekely!
Si Apostol a reusit sa invinga tot ce s-a facut impotriva lui.
Bravo si Lato si Matei.
Trebuie timp sa sudam ceva...!
mie mi-a iesit pronosticul. Si cativa euroi ![]()
Cum p...a mea in campionat i-am batut cu 4-2 si acum am ajuns in prelungiri? Dubios...Nu?
Nu i-a iesit nimic lui Kpetanos, a pierdut majoritatea mingilor.
Dubios...Nu?
Da,foarte dubios... ![]()
in campionat a fost cu totul alta echipa ... tu nu ai vazut meciul ?
Cum p...a mea in campionat i-am batut cu 4-2 si acum am ajuns in prelungiri? Dubios...Nu?
in campionat a fost cu totul alta echipa ... tu nu ai vazut meciul ?
Asa e, in campionat nu am jucat tot impotriva echipei cu cea mai slaba defensiva din Liga.
Apostol rateaza penaltiul, Sportul in Sferturi
La cum a aparat portarul lor si am ratat noi, ....
hai ca au ratat ei ...si bineinteles Kape....si Banel...e de infart
Meci frumos.
Jucatorii sportului au batut in doru lenii
Presiunea pe jucatorii Sportului si-a pus amprenta in executiile lor...am avut noroc cu copchii de la Sportul , de era o echipa matura...ar fi castigat la pas la modul cum a jucat Steaua in seara asta , adica : mediocru.
Ne-am obisnuit...
Jucatorii sportului au batut in doru lenii
da,a fost blat
Jucatorii sportului au batut in doru lenii
au fost intimidati de colegii de la nord ![]()
80%posesie, fara jucatorii de baza si bineinteles APARA TATARUSANU ![]()
frumos meciul.
BLAT!
BLAT!
Blat pe naiba, era si normal sa joace jucatorii in halul asta, avand in vedere ca au avut niste meciuri unul dupa altul...
Jiji a plecat in min 45, nu cred ca a fost blat!
ps: ApostoL=dezastru (cel mai prost transfer)
A jucat slabut Apostol,iar Galamaz mi se pare sub Geraldo. E o parere personala,doar.
Matei,super.Bravo lui,asa da, sa tot joci fotbal !
Martinovic a jucat bine.De altfel,daca va uitati pe thread-ul sau,sunt 2 filmulete cu activitatea sa pe teren si are multe interventii benefice in aparare si aparitii la finalizare.
Cu Szekely capitan e frumos,din pacate a fost doar pentru meciul acesta!