FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sportul Studentesc 1-1 (3-1 la penalty-uri)

«1234»
*Alecs*27.10.2010 17:18

Ce minuni in Ghencea! Lui Apostol nu i se mai umfla genunchiul si i-a disparut si hernia de disc si e titular!

 

Lacatus declara: "Eu sunt antrenorul, eu fac echipa!"

 

Concluzia: Mucles!

pytycrys27.10.2010 17:26
Care mergeti la SUD da.ti un PM ;)

 

Du-te pe stadion si o sa vezi care o sa fie.

Sub 50 in seara asta.

 

Pronostic, x2.

Ronnie27.10.2010 17:28
SZEKELY CAPITAN!
pytycrys27.10.2010 17:37

A dat Dumnezeu.

AMIN!

Alex88pl27.10.2010 17:47
SZEKELY CAPITAN!

Aleluia!

ultras_laziale27.10.2010 17:57
A dat Dumnezeu.

 

in meciul cu javrele-spurcate unde o fi fost cel mai sus mentionat de tine ? probabil in galeria pch... :sick:

Alex88pl27.10.2010 18:07

hahaha

 

si remarc inca odata..apostol este zero!

red&blue_boy27.10.2010 18:25
si remarc inca odata..apostol este zero!

Ca si toti ceilalti de la Urziceni...

pytycrys27.10.2010 18:38

Joaca Steaua zici ca-i Barcelonaaaaaaaaaaaa si Laca zici ca-i Guardiola.

 

Ce scrie pe bannerul ala de la Sud care e portocaliu?

Catalyn0727.10.2010 18:42
Joaca Steaua zici ca-i Barcelonaaaaaaaaaaaa si Laca zici ca-i Guardiola.

 

Ce scrie pe bannerul ala de la Sud care e portocaliu?

 

Ceresit Termosistem

Ronnie27.10.2010 18:48

Ce aere de Ibrahimovic are Kapetanos in meciul asta. Mi-e scarba. Mai iau de el pentru ca stiu ca el poate. De Surdu, Onofras sau altii stiu ca nu pot mai mult baietii.

pytycrys27.10.2010 18:50
Ceresit Termosistem

 

LOL.

Alex88pl27.10.2010 18:58
Ce aere de Ibrahimovic are Kapetanos in meciul asta. Mi-e scarba. Mai iau de el pentru ca stiu ca el poate. De Surdu, Onofras sau altii stiu ca nu pot mai mult baietii.

nu stiu daca sunt aere..eu am impresia ca nu are chef de fotbal.

pytycrys27.10.2010 18:58

Peluza Nord s-a apucat sa il injure pe portarul de la Sportul.

Superb.

@_@

Le reseau pansant27.10.2010 19:01
Ceresit Termosistem

care este faza cu acest mesaj, eu pur si simplu nu inteleg nimic, va rog sa imi explicati si mie subtilitatea/aluzia cu situatia reala, sau de unde este prealuata replica.

 

multumesc

Mihai

cristian01427.10.2010 19:02

De cand n-am mai auzit-o pe-aia cu "mu*e rapid CFR". Superb. Traiasca Armata Ultra'...

AG27.10.2010 19:02

grad de inteligenta.. cu minus.. atmosfera.. exprimata doar in umbre.. fotbal ? nici vorba, e maidan .

iubim echipa cea mai prezenta in ziare si in stiri .. am ajuns sa-mi fie rusine cu echipa asta!

cristian01427.10.2010 19:05

Pe nea Gigi nu-l intereseaza trofeele. El vrea cupe europene. Pana una alta bucurati-va ca si-a facut Steaua pagina de facebook. Da-le dracului de meciuri. :)

Le reseau pansant27.10.2010 19:05
De cand n-am mai auzit-o pe-aia cu "mu*e rapid CFR". Superb. Traiasca Armata Ultra'...

ce vrei ma si tu acuma, nu stii ca universul vostru se invarte in jurul nostru!

Fane27.10.2010 19:06

@AG

Cata dreptate ai !

Catalyn0727.10.2010 19:13
care este faza cu acest mesaj, eu pur si simplu nu inteleg nimic, va rog sa imi explicati si mie subtilitatea/aluzia cu situatia reala, sau de unde este prealuata replica.

 

multumesc

Mihai

 

 

a intrebat cineva pe forum ce banner portocaliu e la Sud. Si in spatele portii o reclama pe fond portocaliu la Ceresit. Alt "banner" portocaliu eu nu am vazut in acea zona

Sud194727.10.2010 19:18

S-a-npiedicat mingea in poarta cica...

red&blue_boy27.10.2010 19:18

Nah ca am egalat...

AG27.10.2010 19:19

ce gol stupid

Le reseau pansant27.10.2010 19:21
a intrebat cineva pe forum ce banner portocaliu e la Sud. Si in spatele portii o reclama pe fond portocaliu la Ceresit. Alt "banner" portocaliu eu nu am vazut in acea zona

haa

 

tare faza, am ajuns sa consideram benere reclamele la seminte si ipsos, in curand cred ca urmatoarele coregrafii vor fi ceva de genul "dorele"

«1234»