FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Articole de adaugat pe prima pagina

«12122232425»
1on25.11.2012 18:15
Lari25.11.2012 18:27

Eu.

 

Mi se pare o stupizenie fara margini sa faci reclama, pe situl "alorlalti", unor rahati de interlopi, ajutati de club sa prospere. Sau sa dam stirea in cheia expusa in fraza anterioara.

 

Cum ziceti si voi.

1on25.11.2012 18:45

Banuiesc ca-ti dai seama ca nu pentru a face reclama m-am gandit la a-l posta.

 

Si-ar merge pusa si poza asta langa articol: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=132...&permPage=1

Lari25.11.2012 20:37

Nu era o acuza la adresa ta, fii pe pace, doar ca am eu alergie la niste... chestii. :rolleyes:

Azzido25.11.2012 21:35

404 si "This content is currently unavailable"

1on25.11.2012 21:58

EXCLUSIV: O veste excelentă pentru stelişti! Galeria a îndreptat una dintre greşelile făcute de oficialii clubului

 

Galeria Stelei vine în întâmpinarea suporterilor care vor să-şi achiziţioneze materiale cu semnele clubului. Ultraşii deschid un magazin oficial în Carrefour Grand Arena Berceni, unde vor comercializa produse care vor purta emblema Stelei. În acest sens, membrii galeriei au primit acordul conducerii clubului.

 

Inaugurarea va avea loc chiar de Ziua Naţională, pe 1 Decembri, iar la deschidere vor participa primarul Sectorului 4 - Cristian Popescu, Laurenţiu Reghecampf, jucătorii şi managerul echipei.

 

"Am primit acceptul clubului să folosim emblema Stelei pe produsele pe care le vom scoate la vânzare. La această inaugurare va fi prezent primarul Sectorului 4, Cristian "Piedone" Popescu, Laurenţiu Reghecampf, jucătorii şi managerul echipei", a declarat Gheorghe Mustaţă pentru ProSport.

 

Până acum, suporterii aveau opţiuni limitate dacă doreau să cumpere produse cu însemnele Stelei. Oficialii clubului au închis magazinul oficial de la stadionul Ghencea, dar şi pe cel de la Magazinul Unirea. Singurele variante pentru fani rămăseseră un minimagazin oficial situat în Piaţa Drumul Taberei şi, magazinele oficiale ale sponsorului tehnic şi cele mobile, prezente la stadion în ziua meciului.

 

 

In poza era bogdan_p cu un joben pe cap, model scos la vanzare. Vad c-au sters poza intre timp.

Marius26.11.2012 17:10
Lari26.11.2012 17:59
In poza era bogdan_p cu un joben pe cap, model scos la vanzare. Vad c-au sters poza intre timp.

 

Avea dintzii la el in poza aia sau era in continuare The Teethless Ultras? :notangel:

 

 

http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/povestea-u...cea-374830.html

 

Stai, bah, sa confirme intai, un' te bagi tu ca Gigi-n fotbal? :punk:

 

Marius30.11.2012 17:45

http://constantinpistea.wordpress.com/2012...dalia-olimpica/

 

L-am vazut cam tarziu si nu stiu daca a fost postat pe fcsteaua. Oricum, de urmarit blogul.

Marius30.11.2012 18:26
Lari30.11.2012 18:43

Super!

 

Sunt bune de w-e, dupa ce se potoleste lumea din bucuria marii victorii de la Chiajna. :D

Azzido30.11.2012 18:46

Adevarul nu prea se spune la "Adevarul", deci da-mi voie sa nu pun prea mult botul la cei care tipau "Iarta-ne Ungaria"

Marius30.11.2012 21:29
Adevarul nu prea se spune la "Adevarul", deci da-mi voie sa nu pun prea mult botul la cei care tipau "Iarta-ne Ungaria"

 

E a lu' matei udrea. Are si nu prea are treaba cu adevarul lui cartianu.

Marius07.12.2012 10:08
Marius10.12.2012 14:58

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...pierdute-17356/

 

VIDEO fantastic: după 33 de ani au aparut imaginile cu magicul gol al lui Marcel Raducanu in Steaua - Young Boys Berna, secvente considerate pierdute

Lari10.12.2012 17:07

Bai, nene, eu nu am timp sa postez toate articolele, asa incat va rog sa-mi taiati salariul pe luna asta... :tomato:

Marius13.12.2012 16:46
Dragoshel18.01.2013 20:56
Lari18.01.2013 20:59

Le-am postat deja in forum.

 

Cum ziceti si voi...

Marius23.01.2013 08:44
Marius26.03.2013 12:50
Lari26.03.2013 14:41

Le scriu acum baietilor de la Steaua.ro, e "problema" lor. ;)

Marius30.03.2013 18:24

"Vreau să vă povestesc un episod despre Ciobanul, acest nenorocit care vorbește de Dumnezeu doar pentru a impresiona lumea. În urmă cu mai mulți ani, la un meci Bulgaria " Romania, am avut o discuție mai aprinsă cu Ioan Becali. La trei zile de la acest incident, Ciobanul a chemat la el la Palat mai multe persoane și le-a dat cate 10.000 de euro ca să facă rau mie și familiei mele. Majoritatea au luat banii. Catalin Zmarandescu era pe atunci mana dreaptă a lui Becali. Chiar și așa, el nu doar că nu a vrut să pună mana pe banii oferiți de nenorocit, ci a și spus că nu vrea să facă parte din acel complot.

 

Cam asta face acest oier, dar el nu iși dă seama cat de mic este. Nu iși dă seama că a ajuns pacaliciul țării, dacă pe vremuri se spuneau bancuri cu Bula acum se spun cu Ciobanul. Bulă de Romania, asta este el. O glumă proastă! Într-un articol viitor voi arata, mai pe indelete, cine este acest Ciobanul "

 

http://www.nicugheara.com/

 

 

 

Lari30.03.2013 18:33

Bai, eu inclin sa nu publicam chestia asta pe prima pagina. Pe forum da, merge.

 

Ma gandesc ca ajungem cam nasol sa-l citam pe Nicu Gheara - omul din umbra FRF si LPF timp de peste 15 ani - ca sa-l facem nenorocit pe 2gi.

 

Daca mafiotu' de Gheara nu i-ar fi sustinut pe Mitica si Sandel timp de mult timp, probabil ca 2gi ar fi avut vremuri mai grele in ultimii 10 ani. Va reamintesc faptul ca cearta crunta dintre Dragomir si Gigi, aia celebra, de la OTV, a fost stopata de Gheara.

 

Niste mizerii!

drvladyk30.03.2013 21:37

se cearta 2 javre intre ele...

 

«12122232425»