DA
Ma refer sa apara ceva de genul ''CCE 86 nu e doar a noastra''.
Asa am vazut c-a aparut link.
Mi se pare mai de seama c-au luat stelistele acestea doua gloria suprema fata vorbele lui Zotta franaru`.
P.S.: multumesc celui care s-a ocupat! ![]()
apare. stai usor ca merge impins netu ![]()
Tot ce vreau sa spun este ca mi se pare aiurea ca un articol de-al lui Stucan sa apara pe prima pagina a saitului. Atat.
Comenteaza la articol de ce. Serios!
Daca maine scrie Mache un articol anti-2gi, il voi posta. Eu cred ca nu suntem noi ridicoli atunci cand constatam ca tarfele se dau virgine... Chiar daca noi nu postam articolele astea, ele tot exista. Personajele alea sunt la fel de gretoase. Situatia e la fel de maro in presa.
Ma opresc aici. Expuneti-va, va rog, parererile la articol. Injurati-l p-ala care l-a postat fara emotii. Asta e scopu' sitului: sa discutam, sa punem problema din toate perspectivele posibile. Sa ne dam cu parerea.
Neaparat pe prima pagina . O dorinta am si eu ![]()
si va mirati ?
fotbalistii, ca si copii, ii ai asa cum i-ai crescut
http://ultras.sportlocal.ro/duminica-supor...a-chisinau.html
Se poate si aici? Eventual cu un articol de "culturazilare" in care sa fie descrise evenimentele de atunci.
Si asta, la baza aceluiasi articol. Si cu niste poze.
http://www.adevarul.ro/moldova/actualitate..._697730587.html
http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/Marius-nic...aua-332485.html
Articolul asta mi se pare mai mult pentru dinamomania.net.com.ro.whatever , nu prea mi se pare pentru fcsteaua.ro !
Parerea mea.
http://www.ziaristionline.ro/2012/05/18/mi...patia-ruseasca/
sau
http://translate.google.com/translate?sl=r...o%2F%3Fp%3D2136
Alegeti voi care va place. Ca aia de mai sus nu v-a placut.
am adaugat eu
Au mai fost din astea fara numar, da' nu strica unul in plus: http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...umentul-9664288
Are careva timp sa-l posteze, cu tot cu actele alea?
Eu, pana spre seara/noapte, nu am cum. ![]()
http://www.ziare.com/Steaua/Gigi-becali/mi...-becali-1169125
![]()
Ala cu Gigi il pun eu pe la 4-5 cand ajung acasa, daca nu se incumeta careva mai devreme.
Acum incerc sa-l urc pe Nesu.
As avea eu. Da' nu-s redactor.
a pus el repede ziare.com maa.... ![]()
a pus el repede ziare.com maa....![]()
Puteam sa pun prosport ba, doar ca era ceva de genu' Vesti excelente din Olanda, unde Mihaiță Nesu continuă lupta... iar cretinitati am zis ca nu mai postez voluntar.
Puteam sa pun si din alta parte, dar sincer sa fiu n-am dat peste un articol care nu contina MINUNE in titlu.
Si iapula ![]()
Intrebare intrebatoare:
Vreau sa pun articol cu turneul de baschet. M-am dus la Adaugare articol, am ales domeniu Steaua.ro. Vad ca apar acolo jos toate articolele de pe Steaua.ro. Cum fac mai departe?