Din punctul meu de vedere, problema e foarte simpla si s-a discutat clar. Am spus clar ce vreau eu si asta ii rog pe moderatori sa faca. Punct.
De Alex n-am mai dat de o perioada buna de timp si pe Azzido nici nu-l am in messenger.
Dar ce sa vorbim de planuri cand pana si porcaielile si off-topicul de rahat de la "Nemultumiri" nu le sterge nimeni? Ba mai mult, unii le incurajeaza...
