FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«11718192021»
Andrei*18.10.2010 09:47

 

 

meciul asta s-a pierdut la nivelul antrenorului.s-a vazut din start ca Lacatus nu a stiut cum sa-i motiveze pe cocalarii care au evoluat aseara.indiferent de numele antrenorului care sta pe banca,van gaal,Titi Dumitriu,etc jucatorii trebuie motivati la maxim inaintea unui astfel de meci.si daca nici Lacatus nu stie ce inseamna Steaua-dinamu...si nu ma luati acum cu "ce vina are Lacatus ca Banel rateaza din 3 metri",ca raspunsul e simplu:ca-l titularizeaza!sa auzim de bine pe viitor.si chiar,lunetistul ce mai face?!

Lari18.10.2010 09:52

Haaaai, baaaah, Andree, ne lashi? Ce, a jucat Laca? Jucatorii a jucat. Jucatorii e de vina, e simplu.

 

Nu stii folbal, e clal!

red&blue_boy18.10.2010 10:01
s-a vazut din start ca Lacatus nu a stiut cum sa-i motiveze pe cocalarii care au evoluat aseara.indiferent de numele antrenorului care sta pe banca,van gaal,Titi Dumitriu,etc jucatorii trebuie motivati la maxim inaintea unui astfel de meci.si daca nici Lacatus nu stie ce inseamna Steaua-dinamu...

Chiar la asta ma gandeam si eu...Lasand la o parte "calitatile" lui Lacatus ca antrenor,barem sa-i fi mobilizat cat de cat pe artistii din teren,sa-i fi motivat pentru meciul asta mai mult ca pentru oricare,daca ei nu au constientizat asta...Iar daca Lacatus a incercat asta si n-a reusit,pai atunci ce mai e de zis...Ne ducem naibii...

ultras_laziale18.10.2010 10:20
Nu avem determinarea dinamovistilor in meciurile directe,in ultima vreme,ne place sau nu,asta e realitatea...

 

Da , le e frica de meciul cu dinam0 ,eu m-am convins de acest lucru !Se sperie de atmosfera de acolo , de presiunea pusa pe la TV , in ziare , pronosticuri , se creaza o atmosfera pro-dinam0 incat jucatorii nostri se simt DARAMATI psihic , amplificand si oierul cu tampeniile lui de scoruri : 4-5 la zero !! Degeaba ii motiveaza Laca daca din moment ce-au pus piciorul pe dreptunghiul verde majoritatea nici nu mai stiu cum ii cheama !

 

Ehee , cu Laca in teren , petarda aia de Moti si acum se afla pe teren intrebandu-se ce naiba i s-a intamplat si de ce umbla chiaun pe un teren cu iarba !!?? :)) Dar una e sa spui Lacatus , si alta...Dodel , Banel..purcel...

cRiss4Steaua18.10.2010 10:27

coregrafie nimic ? care au fost "surprizele" ?

thor_clone18.10.2010 10:29
majoritatea nici nu mai stiu cum ii cheama !

 

asta e de la droguri & alcool....

 

Kellerman18.10.2010 10:29

Astept pozele cu coregrafiile de la Bogdan sau stix.

 

 

Acum ori suntem golani...ori nu mai suntem ?

STARforce18.10.2010 11:28
cea mai mare a avut loc in 2007 .. acasa la noi... 2-4 .. aia s'o fi trait... ti'ar fi venit sa'ti tai venele daca erai pe stadion atunci

 

Dap si mie imi venea sa crap de rusine atunci...

stix18.10.2010 11:29

Pai mai Pinokio ( kellerman ) nu s-a mai ridicat coregrafia la nivelul tau pentru ca eu si Bogdan am folosit banii din ,, bisnita de bilete" pentru noi.....si d-aia poate nu ti s-a parut asa de spectaculoasa:))))))))

 

Data viitoare daca te ,,bagi " si tu cu noi 2 poate scoti si tu ceva.......si ai bani de bilet pe Anfield.

 

Apropo echipa ta de englezoi prosti se lupta la retrogradare.......si sa inteleg ca la ultimul meci al lor n-ai ajuns .....erai ocu[pat sa scrii ineptii pe aici pe forum, CA ZICEAI CA IN ULTIMII ANI AI FOST DE ZECI DE ORI PE Anfield........

 

 

Mai usor cu ironiile !

pytycrys18.10.2010 11:43

Stix, deja devii penibil.

Nimeni nu v-a acuzat de nimic, doar au intrebat unde sunt cele doua marete coregrafii.

Asta am intrebat si eu.

stix18.10.2010 11:52

Tu te bagi in seama asa aiurea, in fine....

 

Taranusul de kellerman m-a acuzat de bisnita de bilete, citeste-i postarea si dupa comenteaza, pana atunci abtine-te!!!

 

Ca sa fie clar pentru toata lumea:

 

NU AM FOST LA MECI AM STAT ACASA, DECI CUM AS PUTEA SA STIU DE CE NU S-AU FACUT 2 COREGRAFII?????? HABAR N-AM DE CE......

 

Eu am sustinut continuarea protestului, adica NEPREZENTAREA LA MECI!!!!!

 

Nu ma mai intrebati pe mine de coregrafii ca nu am avut niciun fel de treaba........

AG18.10.2010 11:54

nu va mai agitati ma atata, orgoliosilor.. nu v'ati obisnuit deja ? anumiti membrii ai PN ies in fata cu declaratii "mergem,facem,dregem, lasa ca vedeti voi " , si fix organul... de ce stati in vorbele lor nu inteleg... si poate ca cei care s'au laudat ca va fi coregrafie etc etc nu stiu ca FAPTELE NU VORBELE, CONTEAZA!

sa va fie rusine

Kellerman18.10.2010 12:02

@stinx, pai nu erai tu prieten de pahar cu bogdanel care la randul lui e tovaras cu musty ? hai, da 2-3 telefoane si fa rost de poze.

Alex88pl18.10.2010 12:09

e bine ca dupa ce ne-a batut o echipa de amatori noi ne agitam ca nu a fost coregrafie..

Razvypitesti18.10.2010 12:16
e bine ca dupa ce ne-a batut o echipa de amatori noi ne agitam ca nu a fost coregrafie..

unii poate au dat bani care se castiga greu

Daniel-Ionut18.10.2010 13:11

Dinamo -Steaua

 

POSESIE

37% - 63%

ȘUTURI LA POARTĂ'

8 - 16

OCAZII

3 - 6

MINGI JUCATE ÎN CAREUL ADVERS

26 - 51

CENTRÂRI BUNE

2 - 17

DRIBLINGURI

5 - 12

ȘUTURI PE POARTĂ'

3 - 4

S.Mariuss18.10.2010 13:12

ba vere vad rezumatul... plm comentatorul ala e caine :| mai bn ca nu am stat sa ma uit la TV ,

ultras_laziale18.10.2010 13:37
plm comentatorul ala e caine :| mai bn ca nu am stat sa ma uit la TV ,

 

Comentatorul , regizorul de transmisie care ne imbuiba cu imagini ale galeriei cu javrele-imputite ,bomboana pe coliva fiind schimbarea lui N2 care a venit spre galerie cu clasicul slogan spurcat anti-Steaua si facea un mixaj intre el si galerie , spre stupefactia mea si a celor care au vazut meciul la TV ,desigur ! Asa ceva nu se face , zau , asta denota ca digi e plin de javre-spurcate,la fel ca si porcul de ivanovici care mai avea un pic si desfacea sampania dupa acest meci , radia de bucurie , pisa-m-as pe el de porc imputit.

 

Raman la parerea ca ne-am nenorocit imaginea si se face bascalie doar din cauza ANALFABETULUI care conduce acest club ; cat timp era V. Paunescu nu s-a ajuns pina aici ,dar cu oierul fiecare trage din orice pozitie ,cat timp pe el nu-l deranjeaza la buzunar,inghite si e nepasator ! Aseara i-au spus la sport.Ro ca Porcea a strigat dupa meci contra Stelei si a zis : <...si ce , ce-mi spuneti mie !? nu-mi pasa...sa faca ce vrea ! > ...cu alte cuvinte : Mie nu-mi pasa de Steaua ,mie-mi pasa doar de BANI !!!

 

pentru bani sta la acest club , este singurul motiv , afacerile nu mai merg deloc , imobiliarele-s la pamant , singurul lui venit fiind Steaua si atat. Daca va pleca azi si va vinde va lua bani putini , o stie si el. Nu vinde , nu are ce sa mai faca dupa aceea , nu are ce afacere sa porneasca intr-o tara nenorocita.Cat timp suge de la Steaua niscai bani buni , e fericit si nici chip sa plece.

 

Ooof...

sandusuddD18.10.2010 13:38

 

 

Ca sa fie clar pentru toata lumea:

 

NU AM FOST LA MECI AM STAT ACASA, DECI CUM AS PUTEA SA STIU DE CE NU S-AU FACUT 2 COREGRAFII?????? HABAR N-AM DE CE......

 

 

Hai ma recunoaste si tu ti-ai vandut biletul si ai stat acasa ... oricum un derby se pregateste cu mult inainte pe teren cat si in peluza .

Kellerman18.10.2010 13:59

 

 

Astia au fost mai tari decat reprezentantii nostri pe stadion.

S.Mariuss18.10.2010 14:27

 

 

Astia au fost mai tari decat reprezentantii nostri pe stadion.

 

 

bah kellerman cand p*m ai fst la stadion ultima oara ? sa imi zici cand o sa vi la primul meci sa ne intalnim sa discutam ceva.Stai in Fata pc-ului toata ziua,pe forum,si comentezi,doar atat.Daca te doare asa mult ca nu au fost 2 coregrafi dute la Mustata...body...Bogdan.. astia si intreabai pe ei.Numai cataloga tu pe toata lumea din scaunul de la Tg.Mures.Te urmaresc de ceva timp...m-am uitat la postarile tale de la meciuri si erau toate in timpul meciului ceea ce denota simplul fapt ca esti doar un gainar de tastatura.

 

 

Bft.

 

 

PS. eu nu am avt treaba cu coregrafia.. cu nush ce. dar pur si simplu ma enervez cand vad copii astia

STARforce18.10.2010 14:42

 

 

Astia au fost mai tari decat reprezentantii nostri pe stadion.

 

 

hehhehe ce cuminti stau puricosii in partea celalata cu steagu cu Haldan si celalalt mesaj..hehehhe

andrei_ionete18.10.2010 14:52
Dinamo -Steaua

 

POSESIE

37% - 63%

ȘUTURI LA POARTĂ'

8 - 16

OCAZII

3 - 6

MINGI JUCATE ÎN CAREUL ADVERS

26 - 51

CENTRÂRI BUNE

2 - 17

DRIBLINGURI

5 - 12

ȘUTURI PE POARTĂ'

3 - 4

 

GOLURI

2 - 1.

La ce mai foloseste statistica?... Vorba unui "clasic" in viata... "am jucat ca niciodata, am pierdut ca-n totdeauna".

Kellerman18.10.2010 15:44
bah kellerman cand p*m ai fst la stadion ultima oara ?

 

 

La meciul cu Craiova din a doua etapa. Peluza Sud.

 

Am inceput sa strig "La mwuie Gigi", s-a uitat lumea la mine de zici ca eram dinamovist si am plecat la pauza scarbit.

banelinho_1618.10.2010 16:09

 

 

Astia au fost mai tari decat reprezentantii nostri pe stadion.

 

 

Asa faceai si tu in fata TV-ului? :wanker:

«11718192021»