plm comentatorul ala e caine

mai bn ca nu am stat sa ma uit la TV ,
Comentatorul , regizorul de transmisie care ne imbuiba cu imagini ale galeriei cu javrele-imputite ,bomboana pe coliva fiind schimbarea lui N2 care a venit spre galerie cu clasicul slogan spurcat anti-Steaua si facea un mixaj intre el si galerie , spre stupefactia mea si a celor care au vazut meciul la TV ,desigur ! Asa ceva nu se face , zau , asta denota ca digi e plin de javre-spurcate,la fel ca si porcul de ivanovici care mai avea un pic si desfacea sampania dupa acest meci , radia de bucurie , pisa-m-as pe el de porc imputit.
Raman la parerea ca ne-am nenorocit imaginea si se face bascalie doar din cauza ANALFABETULUI care conduce acest club ; cat timp era V. Paunescu nu s-a ajuns pina aici ,dar cu oierul fiecare trage din orice pozitie ,cat timp pe el nu-l deranjeaza la buzunar,inghite si e nepasator ! Aseara i-au spus la sport.Ro ca Porcea a strigat dupa meci contra Stelei si a zis : <...si ce , ce-mi spuneti mie !? nu-mi pasa...sa faca ce vrea ! > ...cu alte cuvinte : Mie nu-mi pasa de Steaua ,mie-mi pasa doar de BANI !!!
pentru bani sta la acest club , este singurul motiv , afacerile nu mai merg deloc , imobiliarele-s la pamant , singurul lui venit fiind Steaua si atat. Daca va pleca azi si va vinde va lua bani putini , o stie si el. Nu vinde , nu are ce sa mai faca dupa aceea , nu are ce afacere sa porneasca intr-o tara nenorocita.Cat timp suge de la Steaua niscai bani buni , e fericit si nici chip sa plece.
Ooof...