In primu' rand niciun baiat din sud nu a lovit nicio femeie,niciun copil,niciun om care era cu familia,nimic! Chiar era o faza cand se golise t2,un om tinea in brate un copil care plangea si 2 de la sud care au trecut pe langa el l-au calmat din gesturi aratand ca nu au nimic cu ei! Ceea ce a urmat la sfarsitul meciului se stia in sud,multi chiar au vrut sa evite treaba pana sa se linisteasca apele,dar s-a vazut de la o posta ca a fost premeditata si ca abia s-a asteptat pasul asta gresti al sudului! Ce se va intampla?Parerea mea: multi nu vor mai veni la meciuri,va veni frigul,tribunele 0,I si II se vor goli,la sud vor veni din ce in ce mai putini,doar cei ce nu vor fi extrem de scarbiti,iar la nord va ramane jumate sau mai putin de jumate de peluza,ultrasii plus cativa copii ce vor sa invete tainele bisnitei cu bilete si alte chestii de la lider! Stati linistiti,ca vor mai veni si la nord clipe d'alea cu bodyguarzi cu electrosocuri ce isi doresc suporteri ca in Anglia,si atunci vor realiza toti ca dezbinarea asta nu a fost decat o manevra de sus! Timpul le va rezolva pe toate!
