FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli AEK Timisoara 1-1 (0-0)

«12345»
KuzMaN29.08.2010 18:40

Va place nu? "Adevaratii" suporteri ai Stelei. 

thumb_500_x_458_204686_280988_steauatimisoara1.jpg

Kapetan0s29.08.2010 18:42

Iar ne bagam cu curu-n poarta...

red&blue_boy29.08.2010 18:46

Azi nu-i mai iese lui Ilie sa conduca si apoi sa tina in final de rezultat.

Khalid29.08.2010 18:54

Sunt curios cati bani a luat Balaj de la Paszkany pentru remiza asta. Domnul Muresan stia dinainte ca va fi egal sau victorie pentru Poli, insa victoria era prea de tot la modul in care au jucat timisorenii.

Alexbrasov29.08.2010 18:54

aiurea meci , pacat ca se putea profita deplin de scorurile rivalelor sa luam avans in clasament

Maye29.08.2010 18:59

Fotbal total!

Alexbrasov29.08.2010 19:01

cine stie cati bani ia bagat in buzunar

Va place nu? "Adevaratii" suporteri ai Stelei.
red&blue_boy29.08.2010 19:01
Fotbal total!

Spectacol total,atmosfera totala! :D

stix29.08.2010 19:05

Cata behaila in seara asta pe stadio!!!!! Mi-e scarba de-a dreptul! GROTESC!!!

 

Pai daca nu e fotbal, barem sa behaim pe stadion......jalnic!

red&blue_boy29.08.2010 19:09

Ciobanul : "Atmosfera a fost extraordinara"....

dansor198329.08.2010 19:13

0-1 la Zurich acum 1-1 cu Timisoara

Incet incet se vede "mana" lui Ilie. :D

Ste@ua2329.08.2010 19:14
Va place nu? "Adevaratii" suporteri ai Stelei.

 

Pai la tribuna 0 90% numai dastia :sick: .Pentru ei defapt Steaua inseamna ,,nea Gigi,,

red&blue_boy29.08.2010 19:14

Ilie : "E important ca Steaua e pe primul loc"...

Asa-i,ce mai conteaza restul?...

Astristul29.08.2010 19:15

Ambele goluri mi se par senzationale. De generic TV.

Ste@ua2329.08.2010 19:16
Ilie : "E important ca Steaua e pe primul loc"...

Asa-i,ce mai conteaza restul?...

 

Da,interesanta gandire la mandru' nostru antrenor.Daca ramaneam tot pe 1,puteam sa luam si bataie,cam asa vine asta.

Astristul29.08.2010 19:30

Daca locul 6 ar duce in grupele UCL, crede-ma ca ala ar fi obiectivul ciobanului. Dovada ca n-am mai castigat Cupa Romaniei din 1999, pentru ca ... nu e profitabila. :|

red&blue_boy29.08.2010 19:43

Baietii lui Jiji,ca doar joaca pentru el,conduc la Urziceni pe Vaslui cu 2-0!

Ro.OBert29.08.2010 19:59

Iar a scos un mijlocas si a bagat fundas inca din min 60 doamne maicuta sfanta sper sa nu mai transfere fundasi caci mi-e teama...deja ii vad ziditi in poarta iar singura speranta de gol ar fi sa ricoseze balonul din ei in poarta adversa

Daniel-Ionut29.08.2010 21:46
Discutati despre Steaua - Timisoara pe plan fotbalistic va rog frumos! Daca continuati despre incidente se va inchide si acest topic, multumesc.
Dj29.08.2010 21:47

din pacate Daniel ionut, pe plan fotbalistic nu prea avem ce discuta...

axl29.08.2010 21:49

Am ramas cu impresia ca daca Timisoara ar fi inceput meciul ofensiv si nu ca niste pisde virgine in noaptea nuntii ne-am fi luat-o la scor mare.

Dj29.08.2010 21:54

on topic: mi`a placut ce a zis jabba: Steaua nu e man city sa jucam cu 5 fundasi :))

uite ca a fost :D

*Alecs*29.08.2010 21:55
Topic inchis!
Daniel-Ionut29.08.2010 21:58
Topic inchis!

 

Ce tare, cine a zis?

*Alecs*29.08.2010 22:04
Ce tare, cine a zis?

 

Era o gluma. Si parca ne intelesesem sa-ti scoti titlul de membru (UM 1947).

«12345»