Iar ne bagam cu curu-n poarta...
Azi nu-i mai iese lui Ilie sa conduca si apoi sa tina in final de rezultat.
Sunt curios cati bani a luat Balaj de la Paszkany pentru remiza asta. Domnul Muresan stia dinainte ca va fi egal sau victorie pentru Poli, insa victoria era prea de tot la modul in care au jucat timisorenii.
aiurea meci , pacat ca se putea profita deplin de scorurile rivalelor sa luam avans in clasament
Fotbal total!
cine stie cati bani ia bagat in buzunar
Va place nu? "Adevaratii" suporteri ai Stelei.
Fotbal total!
Spectacol total,atmosfera totala! ![]()
Cata behaila in seara asta pe stadio!!!!! Mi-e scarba de-a dreptul! GROTESC!!!
Pai daca nu e fotbal, barem sa behaim pe stadion......jalnic!
Ciobanul : "Atmosfera a fost extraordinara"....
0-1 la Zurich acum 1-1 cu Timisoara
Incet incet se vede "mana" lui Ilie. ![]()
Va place nu? "Adevaratii" suporteri ai Stelei.
Pai la tribuna 0 90% numai dastia
.Pentru ei defapt Steaua inseamna ,,nea Gigi,,
Ilie : "E important ca Steaua e pe primul loc"...
Asa-i,ce mai conteaza restul?...
Ambele goluri mi se par senzationale. De generic TV.
Ilie : "E important ca Steaua e pe primul loc"...Asa-i,ce mai conteaza restul?...
Da,interesanta gandire la mandru' nostru antrenor.Daca ramaneam tot pe 1,puteam sa luam si bataie,cam asa vine asta.
Daca locul 6 ar duce in grupele UCL, crede-ma ca ala ar fi obiectivul ciobanului. Dovada ca n-am mai castigat Cupa Romaniei din 1999, pentru ca ... nu e profitabila. ![]()
Baietii lui Jiji,ca doar joaca pentru el,conduc la Urziceni pe Vaslui cu 2-0!
Iar a scos un mijlocas si a bagat fundas inca din min 60 doamne maicuta sfanta sper sa nu mai transfere fundasi caci mi-e teama...deja ii vad ziditi in poarta iar singura speranta de gol ar fi sa ricoseze balonul din ei in poarta adversa
din pacate Daniel ionut, pe plan fotbalistic nu prea avem ce discuta...
Am ramas cu impresia ca daca Timisoara ar fi inceput meciul ofensiv si nu ca niste pisde virgine in noaptea nuntii ne-am fi luat-o la scor mare.
on topic: mi`a placut ce a zis jabba: Steaua nu e man city sa jucam cu 5 fundasi ![]()
uite ca a fost ![]()
Topic inchis!
Ce tare, cine a zis?
Ce tare, cine a zis?
Era o gluma. Si parca ne intelesesem sa-ti scoti titlul de membru (UM 1947).