FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli AEK Timisoara 1-1 (0-0)

«12345»
Azazello27.08.2010 13:24
meciul cu Timisoara va fi inceputul sfarsitului veti vedea.

 

 

Ce fal de bucurie bolnavicoasa e asta? V-ati piedut de tot mintile. Inca nu puteti face diferenta intre ura fata de cioban si Steaua?

 

O sa-i batem pe Bragadiru'.

 

Pronostic 2-0. Stancu si Latovlevici :).

 

PrymarU28.08.2010 09:08

sigur ii batem , nu le dam sanse si ii batem si ;a propiu si la figurat :>:)

David28.08.2010 10:07

Ati observat ca nu conteaza unde jucam,acasa/deplasare,nu schimbam echipamentul de acasa?Inca nu am jucat facand reclama la banane.

iNsTiGaToR28.08.2010 11:14

Asta pentru ca in campionat am avut meciuri in deplasare cu echipe care joaca in galben...o fi de-asta?...nu cred

Iar la Zurich...tre sa aratam si noi frumos nu? :))

clausblaus28.08.2010 11:15

Daca Ilie o sa adopte aceeasi tactica,"obosita",din Elvetia,nu prea vad cum o sa ia cele trei puncte.

Dar cum nici cei de la Timisoara nu mi se par cu mult mai rasariti,prevad un egal.

 

off:Sferturile de fraza,cu(aceleasi) greseli gramaticale, din comentariile dl-ui PrymarU seamana izbitor de mult cu ale unui alt user.Clone,ceva?

Ro.OBert28.08.2010 11:22

Gardos in locul lui Geraldo,Matei in locul lui Tanase si sa nu joace Bilasco cred ca ar merge bine echipa asta :D

pcsbb28.08.2010 12:30
Gardos in locul lui Geraldo,Matei in locul lui Tanase si sa nu joace Bilasco cred ca ar merge bine echipa asta :D

 

Si eu as zice, oricine in locul lui Jiji si cred ca ar merge bine echipa asta.

Nu facem decat sa ne prelungim suferinta, urmatorul moment pe care il astept sa se intample la Steaua e plecarea cu coada intre picioare a lui Ilie, restul sunt himere. :hooray::wanker:

Gaby1128.08.2010 13:50
Asa este... biletele se vand destul de bine.

credeti k la ora meciului gasesc bilet la nord?

Ste@ua2328.08.2010 18:55

Ce rau imi pare ca nu pot sa ajung la meci :( .Iar o sa se umple stadionul maine seara.

Pronostic: 2-1

mori_caine28.08.2010 19:27

Steaua nu va putea face doua jocuri la rand cu echipe tari ! Prevad un egal , asta daca nu cumva stadionul ii va impinge de la spate pe baieti si doar asa vom putea castiga !

Nu visati la minuni , o echipa cand face un meci slab...mai face inca unul ! :mellow:

Astristul28.08.2010 20:23
Nu visati la minuni , o echipa cand face un meci slab...mai face inca unul ! :mellow:

Da, vorba lui Murphy ... zambeste, maine poate fi mai rau! ;)

BlaUGranA28.08.2010 21:30

Ii batem dar sa stea pe banca gloabele care au jucat la Zurich,se stiu ele.

red&blue_boy28.08.2010 21:41
Ii batem dar sa stea pe banca gloabele care au jucat la Zurich,se stiu ele.

Pai ar cam trebui multi sa stea pe banca! :)

Alexbrasov29.08.2010 06:51

bilasco zic eu ca ar face un joc bun

Gardos in locul lui Geraldo,Matei in locul lui Tanase si sa nu joace Bilasco cred ca ar merge bine echipa asta :D
zloty29.08.2010 07:55

Matei e mijlocas central ,daca are loc sa il foloseasca acolo bn .Daca nu sa nu il bage pe 100 de alte pozitii pe care nu e obisnuit ,pentru ca nu are nimeni de beneficiat din asta ,nici jucatorul nici echipa.

matican29.08.2010 09:36

Steaua - FC Timisoara - AICI LIVE

Muraru29.08.2010 12:19
Steaua - FC Timisoara - AICI LIVE

 

 

mersi. chiar aveam nevoie!

daca lasi mereu cate un link la fiecare meci nu se supara nimeni :D

geedorah29.08.2010 12:50

Fotbal la maxx :clap:

steaua_radu29.08.2010 12:54

Sper ca Steaua sa castige,este momentu sa conduca plutonul.

RobYnho29.08.2010 13:31
Sper ca Steaua sa castige,este momentu sa conduca plutonul.

 

Ba, tu tot nu te-ai invatat minte ?

Muraru29.08.2010 14:19
Ba, tu tot nu te-ai invatat minte ?

 

 

el e gen Becali :))

parangul29.08.2010 15:10

numai un scor...distrugator mi-ar mai aduce un pic de bucurie

geedorah29.08.2010 15:53

1443 - 0

 

Marcheaza toti spectatorii.

BlaUGranA29.08.2010 16:12

20000-0

 

Marcheaza toti spectatorii...in gura la oier.

red&blue_boy29.08.2010 18:38

Nah ca a egalat Contra... :dry:

«12345»