FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli AEK Timisoara 1-1 (0-0)

«1345»
stelistul^30.08.2010 14:08
L-a subordonat rau de tot :)). Ilie meserie, era azi dupa-amiaza prin centru vechi, unde are el afaceri, cu jurnalistul Dan Udrea in masina. In caz ca intereseaza pe cineva. :wall: Mie unul lucrul asta mi se pare de neconceput... :chair:

 

 

Pai si ce vroiai sa faca? Antrenamente? Isi cauta omu' un tablou pentru colectia personala :oops:

tavyto30.08.2010 14:23
L-a luat la ocazie.

 

La asta m-am gandit si eu :))

*Alecs*30.08.2010 14:24

Probabil ca mergeau la Hanul cu Tei - Embassy sa-i arate artefactele din Grecia(el a antrenat pe PAOK si AEK), tablourile abstracte ori seturile de argint de la Tiffany's. Sau sa-i povesteasca despre cum a invatat el disciplina in Anglia(a jucat la Tottenham), despre cum a invatat sa picteze in Mexic, despre stucco venetian sau cum e el fortuit sa faca anumite lucruri de cand antreneaza pe Steaua.

 

P.S. Pe Ilie il gasiti in 3 locuri: Hanul cu Tei, Hotel Radisson, stadion. In ce ordine vreti voi.

Maye30.08.2010 14:30

Ai uitat sa zici ca o sa ii povesteasca si despre noile lui ceasuri si despre chilotii lui de firma.

Dj30.08.2010 15:45

pai parca era laudat ca dormea in cantonamentul echipei...ca de 2 spatamani nu a mai calcat pe acasa...

a pardon, era articol scris de udrea, cel de pe locul din dreapta...

uvictor30.08.2010 16:10

http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_id=40291

 

Am scris si eu un comentariu in care ii ziceam stimabilului nikos sa invete mai bine limba romana si dupa aceea sa aiba pretentii de la altii si mi-a fost sters!!!

 

Nu stiu pe cine am jignit ca injuraturi si alte cuvinte grele n-am folosit...

mirceaor30.08.2010 16:25

Bravo bravo.. mistocareala ieftina, numai buna de spart seminte seara pe scari in fata blocului

 

Respect pentru Ilie, un stelist care ridica tribunele in picioare cand multi dintre voi nu stiau sa-si sufle mucii !

dee30.08.2010 16:36

app de Ilie, azi am ajuns in mod fortuit :P sa ma uit la ora 16.00 pe sport.ro. E pentru prima data cand vad emisiunea cap-coada, insa nu m-am asteptat la o asa mizerie, mistocareala si gonoree verbala din partea lui Banciu.

uvictor30.08.2010 16:36
Bravo bravo.. mistocareala ieftina, numai buna de spart seminte seara pe scari in fata blocului

 

Respect pentru Ilie, un stelist care ridica tribunele in picioare cand multi dintre voi nu stiau sa-si sufle mucii !

Sper ca glumesti!

mirceaor30.08.2010 16:53

Am glumit. Unii probabil ca stiau sa-si sufle mucii. Cu maneca.

uvictor30.08.2010 16:55
Am glumit. Unii probabil ca stiau sa-si sufle mucii. Cu maneca.

Fiind colegi de 'suferinta' si de bune intentii, apreciez...

tavyto31.08.2010 07:48
Bravo bravo.. mistocareala ieftina, numai buna de spart seminte seara pe scari in fata blocului

 

Respect pentru Ilie, un stelist care ridica tribunele in picioare cand multi dintre voi nu stiau sa-si sufle mucii !

 

Eu nu zic ca nu ar fi stelist si ca nu a fost un jucator care a ridicat tribunele in picioare, dar faptul ca era cu un jurnalist in masina , dupa un meci de-a dreptul ridicol , nu da bine deloc. Nu stiu daca e mistocareala ieftina sau nu, dar stii ca romanul mai face si haz de necaz...

Andrei*31.08.2010 08:43
Ilie meserie, era azi dupa-amiaza prin centru vechi, unde are el afaceri, cu jurnalistul Dan Udrea in masina.

 

 

esti rautacios...puneau la cale tactica pentru emisiune ca doar au fost ,tot "impreuna", la fanatic sou. :ce_oameni:

 

paparazzi sunt invidiosi pe voi,restu' e can-can!

«1345»