L-a subordonat rau de tot. Ilie meserie, era azi dupa-amiaza prin centru vechi, unde are el afaceri, cu jurnalistul Dan Udrea in masina. In caz ca intereseaza pe cineva.
Mie unul lucrul asta mi se pare de neconceput...
![]()
Pai si ce vroiai sa faca? Antrenamente? Isi cauta omu' un tablou pentru colectia personala ![]()
