Steaua - Steaua Roșie
Min. 57. GOL Steaua: Rãdoi a tras la colțul lung de la marginea careului mare. Mingea a trecut pe sub portar.
Conducem cu 1-0 din acest minut si ce e mai important este faptul ca a inscris Radoi... Prima repriza se pare ca a s-a jucat foarte urat... Sincer nu ma asteptam dar cu sarbii .... :o
