peluza Stelei normal
MoWeed voi brasovenii unde stati?
peluza Stelei normal
MoWeed voi brasovenii unde stati?
am citit azi ca Dani Coman si-a reziliat contractul cu Brasov,avantaj pt noi in meciul de maine ...
S-asa nu juca cu noi...
ba cica s-a retras Piti ca s-a certat cu ciobanul... inevitabilul s-a produs, dar chiar asa de repede?
hmm...da s-a retras,daca se impaca oare o sa ramanem alaturi de echipa?ca de nu se impaca este clar...totul s-a terminat pentrul micul cioban...cat noroc are ca se joaca sub tampa si nu in Ghencea...macar mai are timp sa redreseze ceva...forzza Steaua!
daca va pleca piti va fi iad in Ghencea pentru Gigi Becali ....
De unde a plecat totul
Nemultumirile lui Piturcă s-au adunat după meciul cu Universitatea Craiova, atunci cind Gigi a fost foarte prezent in aparitiile TV. După ce s-a intilnit față in față cu Becali miercuri la prinz si i-a reprosat pozitia dură pe care a avut-o la adresa fanilor, picatura care a umplut paharul a fost urmatoarea declaratie a latifundiarului: "Pină la urma Dragomir are dreptate, eu sunt patron si Piturcă e doar un angajat!"
echipa noastra va castiga , piti se va intoarce si totul va fi bine ![]()
Vinde , vinde , vinde , pleaca mooooooori , pleaca morrrrrrrrrrri , pleaca moooooooooori !!!!!!!!
![]()
![]()
![]()
Dar inima nu ma lasa.. pot spune ca mi-a placut cum am jucat in primele doua etape , pentru inceput.. era bine... da iar a facut-o de OAIE ciobanu infect.
Brasov - Steaua 0:1 .. ![]()
Becali: "Diseară Piti nu va veni la meci. Este posibil să vedem tricouri cu dedicatie pentru el
Am o presimtire ca in seara asta voi urla din toata inima anti cioban ![]()
A fost ceva necurat ieri la antrenament intre PITI si cioban,prin preajma se afla si Ienei dar care nu a fost de fata.Daca va pleca PITI il va urma si Ienei asa a declarat si asa e CORECT,GUIE Jiji,azi castigam FORZA Steaua ![]()
![]()
![]()
![]()
daca e adevarat ca pleaca Piturca , Steaua se va duce iar in jos
Gata suntem, pierdem azi fara Piti pe banca suntem gata sa il ia dracu pe Gigi Becali pana nu pleaca cacatu asta Steaua nu o sa mai fie ce a fost.
In urma cu o ora garda iar a dat cu gaze lacrimogene si au fugarit suporterii stelistii pe strazile din Brasov !!!
am castigat 100 CAD pusesem pariu cu un amic ca Piti nu sta mai mult de 5 etape...
Acum am deschis si eu televizoru si nu prea vad ce e la marginea terenului...a auns Piti la meci sau nu?
Nu. Este Neagoe pe banca
Atunci am pus-o de niste injuraturi la adresa ciobanului la urmatoru meci
aici se vede meciul Brasov-Steaua LIVE
au inceput baieti cu dedicatile pentru oier bravo lor bravo SUDU!!
am castigat 100 CAD pusesem pariu cu un amic ca Piti nu sta mai mult de 5 etape...
N-ai castigat (inca) pariul!
Felicitari suporterilor care au facut deplasarea! Protestele se aud destul de bine. ![]()
VPM ciobane!
imi pare rau ca nu sunt in peluza cu Ei
iar sare mingea din Banel ca din coltu de la masa ![]()
La guie Migi Becali!!! frumos canta SUDUL...