FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

«1234567»
Alexbrasov06.08.2010 12:17

peluza Stelei normal

MoWeed voi brasovenii unde stati?
red&blue_boy06.08.2010 15:42
am citit azi ca Dani Coman si-a reziliat contractul cu Brasov,avantaj pt noi in meciul de maine ...

 

S-asa nu juca cu noi...

jonibigud06.08.2010 20:56

ba cica s-a retras Piti ca s-a certat cu ciobanul... inevitabilul s-a produs, dar chiar asa de repede?

un.stelist.adearat06.08.2010 21:25

hmm...da s-a retras,daca se impaca oare o sa ramanem alaturi de echipa?ca de nu se impaca este clar...totul s-a terminat pentrul micul cioban...cat noroc are ca se joaca sub tampa si nu in Ghencea...macar mai are timp sa redreseze ceva...forzza Steaua!

radusteaua2307.08.2010 09:22

daca va pleca piti va fi iad in Ghencea pentru Gigi Becali ....

8ik07.08.2010 09:27

De unde a plecat totul

Nemultumirile lui Piturcă s-au adunat după meciul cu Universitatea Craiova, atunci cind Gigi a fost foarte prezent in aparitiile TV. După ce s-a intilnit față in față cu Becali miercuri la prinz si i-a reprosat pozitia dură pe care a avut-o la adresa fanilor, picatura care a umplut paharul a fost urmatoarea declaratie a latifundiarului: "Pină la urma Dragomir are dreptate, eu sunt patron si Piturcă e doar un angajat!"

johnny bravo07.08.2010 11:11

echipa noastra va castiga , piti se va intoarce si totul va fi bine :steag_cruce_invers:

Andrei-Cristian07.08.2010 11:57

Vinde , vinde , vinde , pleaca mooooooori , pleaca morrrrrrrrrrri , pleaca moooooooooori !!!!!!!!

 

:finger::finger::finger:

 

Dar inima nu ma lasa.. pot spune ca mi-a placut cum am jucat in primele doua etape , pentru inceput.. era bine... da iar a facut-o de OAIE ciobanu infect.

Brasov - Steaua 0:1 .. :no:

radusteaua2307.08.2010 13:08

Becali: "Diseară Piti nu va veni la meci. Este posibil să vedem tricouri cu dedicatie pentru el

BADboySteaua07.08.2010 13:21

Am o presimtire ca in seara asta voi urla din toata inima anti cioban :D

TURKU07.08.2010 14:37

A fost ceva necurat ieri la antrenament intre PITI si cioban,prin preajma se afla si Ienei dar care nu a fost de fata.Daca va pleca PITI il va urma si Ienei asa a declarat si asa e CORECT,GUIE Jiji,azi castigam FORZA Steaua :beer2::):steag_cruce_invers::punk:

Alexbrasov07.08.2010 14:51

daca e adevarat ca pleaca Piturca , Steaua se va duce iar in jos

FCSBKiDo07.08.2010 16:51

Gata suntem, pierdem azi fara Piti pe banca suntem gata sa il ia dracu pe Gigi Becali pana nu pleaca cacatu asta Steaua nu o sa mai fie ce a fost.

TURKU07.08.2010 17:18

In urma cu o ora garda iar a dat cu gaze lacrimogene si au fugarit suporterii stelistii pe strazile din Brasov !!!

Andrei-Cristian07.08.2010 17:24
Stanca titular .. :unsure:
ss lucki07.08.2010 18:00

am castigat 100 CAD pusesem pariu cu un amic ca Piti nu sta mai mult de 5 etape...

iNsTiGaToR07.08.2010 18:33

Acum am deschis si eu televizoru si nu prea vad ce e la marginea terenului...a auns Piti la meci sau nu?

Bogdan07.08.2010 18:34

Nu. Este Neagoe pe banca

iNsTiGaToR07.08.2010 18:39

Atunci am pus-o de niste injuraturi la adresa ciobanului la urmatoru meci

TURKU07.08.2010 18:43

aici se vede meciul Brasov-Steaua LIVE

au_rel07.08.2010 18:53

au inceput baieti cu dedicatile pentru oier bravo lor bravo SUDU!!

Astristul07.08.2010 18:56
am castigat 100 CAD pusesem pariu cu un amic ca Piti nu sta mai mult de 5 etape...

 

N-ai castigat (inca) pariul!

 

Felicitari suporterilor care au facut deplasarea! Protestele se aud destul de bine. :)

 

VPM ciobane!

au_rel07.08.2010 18:56

imi pare rau ca nu sunt in peluza cu Ei

mircea_1007.08.2010 19:09

iar sare mingea din Banel ca din coltu de la masa :wall:

ss lucki07.08.2010 19:09

La guie Migi Becali!!! frumos canta SUDUL...

«1234567»