FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

«134567»
Bogdan07.08.2010 19:16

@ssluki tinand cont ca sunt ambele peluze la meci considera ca striga toti stelistii.

ss lucki07.08.2010 19:21

bine ar fi sa fie in acord si nordul... se va vedea pe Ghencea etapa viitoare cum stau lucrurile.

MALDINI07.08.2010 19:22

Goooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 

 

VINDE PLEACA MORI !!!

iNsTiGaToR07.08.2010 19:23

Poate se transfera si Banel....

Astristul07.08.2010 19:24

Frumos gol!

ss lucki07.08.2010 19:27

bulan tiganesc... Banel a ales cea mai proasta solutie sa traga la poarta cand avea 2 coechipieri liberi in stanga lui, cu poarta goala, dar bine ca i-a iesit...

Kapetan0s07.08.2010 19:45

Vai apararea doarmeeeee!!1

Astristul07.08.2010 19:46

Penalty si rosu pentru Stanca!

Bombonel9407.08.2010 19:47

sa ma pis pe emegara

Astristul07.08.2010 19:48

1-1. A egalat Robert Ilyes in ultimele minute ale partidei.

AG07.08.2010 19:49

pacat,ne-am retras dupa gol ca fraierii

Lari07.08.2010 19:51

Golul lui Banel:

 

Astristul07.08.2010 19:52

1-1 rezultat final!

Daniel-Ionut07.08.2010 19:52

Cu un atac in care bate vantul nu ai cum sa faci performanta.

poatepoate07.08.2010 19:53

n a fost cine sa tipe la ei cand au inceput sa o arda aiurea.. :ce_oameni:

BAF-kimi07.08.2010 19:53

Bun e Stanca asta, Zapata era un portar slab dupa parerea multor specialisti p-aici pe forum. :))

La **** g.igi b.ecali!

Astristul07.08.2010 19:53

Intradevar. Kaptanos se transforma incet-incet intr-o eterna rezerva! :|

navodarean07.08.2010 19:55

bun, bun, taci ca-i bun.

 

 

Emeghara ala trebuie dat afara din prima echipa inca de la meciu' cu u Cluj, da' noi jucam kaka maka, pardon , tiki-taka.

FCSBKiDo07.08.2010 19:56

Doamne ma cat de bine a aparat Stanca ma si a **** treaba pe sfarsit la dracu ma ca si am crizat.

 

Totusi ii alta treaba fara Piti am auzit ca maine v-a vorbi cu suporteri.

 

Victor Piturca intoarce-te !!!

iNsTiGaToR07.08.2010 19:57
Golul lui Banel:

 

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

 

Din volumul : Prost sa fi, noroc sa ai

fcsb470307.08.2010 19:57

ce cauta emeghara si pacurar la echipa?

pavel_rad07.08.2010 19:58

Remarcatii de azi de la Steaua... fantoma lui Piturca.

stelista_nr107.08.2010 19:59

Numai voi??Nu ai cum sa faci performanta cu un portar nesigur.Stanca la primul meci a dovedit-o:)

adymilitaru07.08.2010 19:59

sa conteze oare lipsa lui Piturca de pe banca?

BAF-kimi07.08.2010 20:00
ce cauta emeghara si pacurar la echipa?

Ce ai ma cu ei? Asta este valoarea lor. Intrebarea este, ce cauta ciobanu' la Steaua? :)

«134567»