@ssluki tinand cont ca sunt ambele peluze la meci considera ca striga toti stelistii.
@ssluki tinand cont ca sunt ambele peluze la meci considera ca striga toti stelistii.
bine ar fi sa fie in acord si nordul... se va vedea pe Ghencea etapa viitoare cum stau lucrurile.
Goooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
VINDE PLEACA MORI !!!
Poate se transfera si Banel....
Frumos gol!
bulan tiganesc... Banel a ales cea mai proasta solutie sa traga la poarta cand avea 2 coechipieri liberi in stanga lui, cu poarta goala, dar bine ca i-a iesit...
Vai apararea doarmeeeee!!1
Penalty si rosu pentru Stanca!
sa ma pis pe emegara
1-1. A egalat Robert Ilyes in ultimele minute ale partidei.
pacat,ne-am retras dupa gol ca fraierii
Golul lui Banel:
1-1 rezultat final!
Cu un atac in care bate vantul nu ai cum sa faci performanta.
n a fost cine sa tipe la ei cand au inceput sa o arda aiurea.. ![]()
Bun e Stanca asta, Zapata era un portar slab dupa parerea multor specialisti p-aici pe forum. ![]()
La **** g.igi b.ecali!
Intradevar. Kaptanos se transforma incet-incet intr-o eterna rezerva! ![]()
bun, bun, taci ca-i bun.
Emeghara ala trebuie dat afara din prima echipa inca de la meciu' cu u Cluj, da' noi jucam kaka maka, pardon , tiki-taka.
Doamne ma cat de bine a aparat Stanca ma si a **** treaba pe sfarsit la dracu ma ca si am crizat.
Totusi ii alta treaba fara Piti am auzit ca maine v-a vorbi cu suporteri.
Victor Piturca intoarce-te !!!
Golul lui Banel:
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Din volumul : Prost sa fi, noroc sa ai
ce cauta emeghara si pacurar la echipa?
Remarcatii de azi de la Steaua... fantoma lui Piturca.
Numai voi??Nu ai cum sa faci performanta cu un portar nesigur.Stanca la primul meci a dovedit-o:)
sa conteze oare lipsa lui Piturca de pe banca?
ce cauta emeghara si pacurar la echipa?
Ce ai ma cu ei? Asta este valoarea lor. Intrebarea este, ce cauta ciobanu' la Steaua? ![]()