AHAHAHA unde sunt putoii excitati de venirea lu' Piti si 'cumintirea' lu' jj?
AHAHAHA unde sunt putoii excitati de venirea lu' Piti si 'cumintirea' lu' jj?
Cineva i-a luat apararea lu' Emeghara meciul precedent
cind l-am trecut pe lista caramidelor din acel meci ![]()
Da, eu sunt cel ce i-a luat apararea lui Emeghara si sunt cel ce i-o ia si acum. Asa cum Adrian (parca) a zis, Emeghara este fundas stanga, nu dreapta. Deci hai sa ne gandim putin... a stat o perioada foarte lunga pe bara, ca mai apoi sa reintre direct in primul 11 pe o pozitie care nu prea-i convine. Cati jucatori pusi in situatia lui ar da randament?
Pe stanga ar trebui el sa joace, numai ca acolo e Latovlevici. Jucator ce mi-a placut aseara, asa ca lui Emeghara ii va fi foarte greu sa revina la forma dinainte de accidentare atat timp cat nu joaca pe postul care ii convine.
Las' ca nu Emeghara e cea mai mare problema la Steaua...Parca toti ceilalti joaca super... ![]()
eu il injur pe emeghara din prima etapa, si cu Craiova a fost intors pe toate fetele de costea
Brasovul a casigat un punct nemeritat