FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

«1567»
spiridusu07.08.2010 22:40

AHAHAHA unde sunt putoii excitati de venirea lu' Piti si 'cumintirea' lu' jj?

BNQ08.08.2010 09:06

Cineva i-a luat apararea lu' Emeghara meciul precedent :) cind l-am trecut pe lista caramidelor din acel meci :)

Andrei^08.08.2010 12:04

Da, eu sunt cel ce i-a luat apararea lui Emeghara si sunt cel ce i-o ia si acum. Asa cum Adrian (parca) a zis, Emeghara este fundas stanga, nu dreapta. Deci hai sa ne gandim putin... a stat o perioada foarte lunga pe bara, ca mai apoi sa reintre direct in primul 11 pe o pozitie care nu prea-i convine. Cati jucatori pusi in situatia lui ar da randament?

 

Pe stanga ar trebui el sa joace, numai ca acolo e Latovlevici. Jucator ce mi-a placut aseara, asa ca lui Emeghara ii va fi foarte greu sa revina la forma dinainte de accidentare atat timp cat nu joaca pe postul care ii convine.

 

 

 

 

red&blue_boy08.08.2010 14:27

Las' ca nu Emeghara e cea mai mare problema la Steaua...Parca toti ceilalti joaca super... :dry:

Georgik_Steaua10.08.2010 09:36

eu il injur pe emeghara din prima etapa, si cu Craiova a fost intors pe toate fetele de costea

steaua_radu12.08.2010 22:29

Brasovul a casigat un punct nemeritat

«1567»