FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

«12347»
Khalid03.08.2010 15:37

E la moda azi sa fii suporter stelist si sa fii impotriva echipei, majoritatea au inteles gresit protestele impotriva creditorului.

 

Referitor la comunicatul AISS cred ca totusi putea fi expus intr-un mod mai putin tendentios. Este destul de clar ca astfel de declaratii il fac pe ciobi sa isi iasa din minti pe la televizor si doar presa are de castigat pe seama asta. Azi a reusit sa ma enerveze ala de la sport.ro cu "marele scandal" care izbucneste in Ghencea si cu declaratiile incendiare ale lui ciobi, care la reluare vorbea destul de calm la telefon.

butcher_6903.08.2010 16:18

Dintre antrenorii mentionati mai sus,eu cred ca "Fiara"e cel mai bun,dupa care ar urma Piti.Cit despre Brasov-Steaua 0-3 sec!Trebuie sa inbunatatim jocul...fara nici o intirziere.Cu Steaua in suflet "for ever".

dalexandru2003.08.2010 17:27

Cel mult un egal daca nu se schimba nimic la jocul nostru.

Alex88pl03.08.2010 20:08

Ehe..asta e meci greu. O sa fie inca o victorie. Dar sper ca Steagu sa faca un joc bun sa ii trezeasca pe baietii aia. Onicas nu o sa fie tusier la fiecare meci.

balasan9103.08.2010 22:08

cred ca o sa bata SteauA :steag_cruce_invers: dar nu stiu , trebuie sa faca Nenea Piti ceva , ca asa sa revenim mereu nu merge :unsure: nu cred ca mergem noi spre 24 in ritmul asta...

Oricum Steaua Pana la Moarte :hai_steaua:

PrymarU04.08.2010 08:53

bate Steaua fara drept de apel :D

TURKU04.08.2010 09:09

Biletele FC Brasov - Steaua

 

 

 

 

 

FC Brasov anunta ca biletele pentru partida dintre FC Brasov si Steaua contand pentru etapa a 3-a a Ligii I, sunt disponibile la casele de bilete ale stadionului incepand de joi, 5 august 2010. Meciul dintre FC Brasov si Steaua, din etapa a 3 -a a Ligii I, se va disputa sambata, de la ora 21.00.

 

Preturile biletelor pentru meciul cu Steaua sunt urmatoarele:

Peluza - 25 lei

 

Tribuna a II-a - 25 lei

 

Tribuna I - 30 lei

Sectoarele S si T - 40 lei

 

Fotolii - 150 lei

 

 

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Joi, 5 august - 10:00 - 18:00

 

Vineri, 6 august - 10:00 - 18.00

 

Sambata, 7 august - incepand cu ora 10.00

sursa:FC Brasov

Virgil04.08.2010 10:48

S-a stabilit brigada de arbitri;

 

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramure

A1: Mudura Dorin (Oradea - Bihor)

A2: Savu Cătălin (Galați - Galați)

R: Voicu Emil (Bacău - Bacău)

 

Obiectii?

Stanici04.08.2010 10:54

O singura obiectie. Daca se putea, ar fi fost frumos sa fi scris "s-a stabilit mirifica brigada a vajnicilor arbitri" . :D

f234567k04.08.2010 11:03

Mudura :D

Banel, pentru noi, sper sa fie un Ganea II. Poate ia 17 etape de suspendare si el.

razvan2804.08.2010 11:55

Nu mai visa frumos :))

radusteaua2304.08.2010 16:00

daca nu castigam sa dus cu linistea ,parca il vad pe cioban cum face spumee sa taca dracului odata

Guardian04.08.2010 16:33

2 boabe Stancu

zenga04.08.2010 18:33

4-1 pentru noi

ice_ball04.08.2010 20:08

BRA - STE 0-1 fular-campionii

Virgil05.08.2010 05:25

Ion Neculaie (patron FC Brasov):

 

"Steaua e o echipa de batut."

 

Cat tupeu.

Kellerman05.08.2010 05:43

Da, chiar asa, cat tupeu pe el, nu ?

Ste@ua2305.08.2010 06:43
Ion Neculaie (patron FC Brasov):

 

"Steaua e o echipa de batut."

 

Cat tupeu.

 

Sti cum e,omu' poate sa zica ce vrea si ce crede.Daca noi ii batem si ne luam punctele sa vezi ca nu mai e asa tare in pipota.

Alex88pl05.08.2010 08:08

de parca nu are dreptate.

RobYnho05.08.2010 08:53
Ion Neculaie (patron FC Brasov):

 

"Steaua e o echipa de batut."

 

Cat tupeu.

 

Toate echipele din Liga 1 sunt de batut de orice alta echipa mai slab cotata.

yanymakes05.08.2010 09:38
:steag_cruce_invers: BRA - STE 0 - 3 :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:
Andrei-Cristian05.08.2010 09:44

Stie careva care e sectorul rezervat oaspetilor ?

POsibil sa reusesc sa ajung si nu pot risca sa fac iar pe nebunu ca la Piatra Neamt la tribuna I :)))

Multumesc

Stanici05.08.2010 09:50
Stie careva care e sectorul rezervat oaspetilor ?

POsibil sa reusesc sa ajung si nu pot risca sa fac iar pe nebunu ca la Piatra Neamt la tribuna I :)))

Multumesc

 

Peluza e sectorul rezervat oaspetilor dar nu sunt sigur daca poti cumpara acolo de la casele de la stadion.

Andrei-Cristian05.08.2010 09:54
Peluza e sectorul rezervat oaspetilor dar nu sunt sigur daca poti cumpara acolo de la casele de la stadion.

Imi iau la tribuna si trec in peluza pe la gardul din stadion ce desparte peluza de tribuna daca nu .. :whistle:

RobYnho05.08.2010 09:56
Imi iau la tribuna si trec in peluza pe la gardul din stadion ce desparte peluza de tribuna daca nu .. :whistle:

 

Nu cred ca o sa poti.

«12347»