E la moda azi sa fii suporter stelist si sa fii impotriva echipei, majoritatea au inteles gresit protestele impotriva creditorului.
Referitor la comunicatul AISS cred ca totusi putea fi expus intr-un mod mai putin tendentios. Este destul de clar ca astfel de declaratii il fac pe ciobi sa isi iasa din minti pe la televizor si doar presa are de castigat pe seama asta. Azi a reusit sa ma enerveze ala de la sport.ro cu "marele scandal" care izbucneste in Ghencea si cu declaratiile incendiare ale lui ciobi, care la reluare vorbea destul de calm la telefon.
