S-a stabilit brigada care va arbitra la prima victorie a Stelei in aceasta editie de campionat:
A: Hațegan Ovidiu (Arad - Arad)
A1: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureș
A2: Slabu Stelian (Brașov - Brașov)
R: Unimatan Paul Vasile (Zalău - Sălaj)
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba)
E nevoie sa atrag atentia asupra faptului ca toti sunt ardeleni? Astia vor tine cu Clujul. Mai precis cu CFR-ul. Sa nu uitam ca primul ministru al Romaniei si multe persoane aflate in cancelaria sa, sunt din Cluj. Deci pot avea influenta in orice sfera de activitate.
Cu toate acestea eu sper ca Steaua va face scor in compania echipei al carei capitan e fostul nostru jucator, Bostina.