FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Cluj - Steaua 1-2

«1234511»
RobYnho20.07.2010 08:50

Fara tigani din provincie!

 

Si, la o adica, n-are dreptate? Cati din fanii de azi ai chefereului stiau unde e stadionul lor acum 4 ani?

 

Are dreptate.

Eu ma refeream la faptul ca, dupa acea declaratie, se speculeaza o mutare al lui de la Urziceni la U.

MoWeed20.07.2010 08:51

Bine, asta e o tampenie pe care numai cei din presa romaneasca ar putea sa o debiteze. Am vazut declaratia la televizor. Nici urma de lauda pentru U, ci mai degraba era o ironie la adresa franarilor

Virgil20.07.2010 09:29
Bine punctat ,imi place ca sustineti echipele cu traditie,chiar daca intre PETROLUL si Steaua mereu a fost o rivalitate ; dar acu ca sa ma laud ,v-am cam ars :)))))

 

Cati din fanii de acu ai astrei ,stiau pana acu cum arata un pateu si o hartie de 10RON.

 

Ce rivalitate a fost intre Steaua si Petrolul, chiar nu ai simtul realitatii? Noi am fost mai mereu campioni, voi va zbateti in mocirla ligii a doua de ani buni. Astra e in Liga 1 si are valoare. Petrolul nu e capabila sa revina. Si iti mai dai aere. Ar cam fi cazul sa-ti cunosti lungul nasului baiete. Si sa nu mai postezi prostii. Si iti amintesc pentru ultima oara ca acesta e un topic despre U Cluj-Steaua. Curvele de la U Cluj care au dat campionatul CFR-ului. Si cica ei sunt romani si cei de la CFR, unguri. Sunt mana in mana, acelasi sange de peste o mie de ani. Kolozsvareni nesimtiti.

 

FuNNky LowE suD20.07.2010 09:42

u.Cluj-Steaua = va fii o coregrafiie speciala ?

strezahuzum20.07.2010 09:45
Si, la o adica, n-are dreptate? Cati din fanii de azi ai chefereului stiau unde e stadionul lor acum 4 ani?

 

Stiu si eu, poate la fel de multi ca cei care pot numi, in secunda asta, fara sa caute informatia, numele celor care au batut penaltiurile la Sevilla in '86, si cine a dat gol sau a ratat.

 

Serios acuma, nu inteleg aceasta invidie si ranchiuna contra CFR-ului. Da, multi fani au descoperit CFR Cluj dupa ultimii 2-3 ani, cand au inceput sa castige trofee. Ei si ? Dupa victoria cu Valencia sau castigarea campionatelor #23 sau #22 credeti ca numarul fanilor Stelei nu s-a umflat in mod artificial ?

dayra20.07.2010 10:09
u.Cluj-Steaua = va fii o coregrafiie speciala ?

Nu vrei sa stii si eventualele mesaje?Vorba aia, cine le poate vedea aici? :ce_oameni:

Daniel-Ionut20.07.2010 10:15
u.Cluj-Steaua = va fii o coregrafiie speciala ?

 

Da... confetii, valuri mexicane, vuvuzele, si o mare panza "spre 24..." :wub:

Astristul20.07.2010 10:27
Bine punctat ,imi place ca sustineti echipele cu traditie,chiar daca intre PETROLUL si Steaua mereu a fost o rivalitate ;

 

Cati din fanii de acu ai astrei ,stiau pana acu cum arata un pateu si o hartie de 10RON.

Chiar iti face placere asa sa te bagi ca supozitorul in seama? Joaca petr0lul cu Steaua si nu stiu eu?

Bogdan20.07.2010 10:30
u.Cluj-Steaua = va fii o coregrafiie speciala ?

Fiecare peluza o sa aive cate minim 2 coregrafii. Acum sa vedem in cat timp le vopsim.

rezistenta_ultras20.07.2010 12:07

Pentru acest meci Liga Suporterilor Stelisti are alocat un numar de 600 bilete.

red&blue_boy20.07.2010 12:33
Bine punctat ,imi place ca sustineti echipele cu traditie,chiar daca intre PETROLUL si Steaua mereu a fost o rivalitate ;

 

Cati din fanii de acu ai astrei ,stiau pana acu cum arata un pateu si o hartie de 10RON.

 

Pai sustinem echipele cu traditie,dar pana la rivalitatea aia dintre Petrolul si Steaua mai e mult...Voi deocamdata va chinuiti de ceva timp sa reveniti in prima Liga...Iar aici e vorba despre Steaua,despre U Cluj-Steaua,nu despre ce aveti voi de impartit cu cei de la Astra...

TURKU20.07.2010 16:29

care-i faza cu biletele ??alocate ??am mai auzit vorba asta:)))iar in ultima etapa la Vaslui[Titlul 23 cine a fost stie] am ramas cu sutele pe dinafara dupa ce am batut un drum de peste 800km dus-intors.Sper sa nu se repete episodul la Alba-Iulia,mai ales ca sunt peste 1200 km dus-intors :steag_cruce_invers: PITI n-a pierdut NICIODATA prima etapa luam 3 puncte CLAR.

Marius Lacatus20.07.2010 16:56

Pentru cine vrea sa vina la Alba la meci, am doua bilete in sectorul 7, chiar langa galeria stelista. Doritorii ma puteti contacta pe email :steag_cruce_invers:

 

FoRzA Steaua!

 

 

 

Radu1820.07.2010 18:35

Avem la dispozitie 600 bilete.

Alexbrasov20.07.2010 19:31

daca Meme ajunge la "U" Cluj , ia campionatu

RobYnho20.07.2010 19:33

Sa lasam aberatiile ca suntem off-topic.

Daniel-Ionut20.07.2010 19:36

Sunteti offtopic!

Aici se discuta despre meciul "U" Cluj - Steaua!

Nu despre Meme, nu despre disputa petrolul astra nu despre altceva, multumesc.

Azzido20.07.2010 20:21
Avem la dispozitie 600 bilete.

nope, o sa fie doar 350

Radu1820.07.2010 20:39
nope, o sa fie doar 350

Eu iti spun ce am auzit...posibil sa ai dreptate!

Alexbrasov20.07.2010 21:06

bilet vreau si eu pentru meci , de unde pot achizitiona?

rezistenta_ultras20.07.2010 22:38
nope, o sa fie doar 350

da,doar 350 dupa ultimele discutii.

Virgil21.07.2010 06:41

S-a stabilit brigada care va arbitra la prima victorie a Stelei in aceasta editie de campionat:

 

A: Hațegan Ovidiu (Arad - Arad)

A1: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureș

A2: Slabu Stelian (Brașov - Brașov)

R: Unimatan Paul Vasile (Zalău - Sălaj)

 

Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba)

 

E nevoie sa atrag atentia asupra faptului ca toti sunt ardeleni? Astia vor tine cu Clujul. Mai precis cu CFR-ul. Sa nu uitam ca primul ministru al Romaniei si multe persoane aflate in cancelaria sa, sunt din Cluj. Deci pot avea influenta in orice sfera de activitate.

Cu toate acestea eu sper ca Steaua va face scor in compania echipei al carei capitan e fostul nostru jucator, Bostina.

RobYnho21.07.2010 09:24

Mai nou, a semnat si Niculescu cu U.

Daniel-Ionut21.07.2010 09:25

La U Cluj a ajuns mana moarta Niculescu.

butcher_6921.07.2010 09:45

Vroiam sa dau un pronostic de 0-2,dar cu Niculescu o sa fie un sec 0-4!Ascultati-ma,contra unor fosti dulai...Steaua osa fie nemiloasa.Trup si suflet cu Steaua pretutindeni!

«1234511»