FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vasile Cristocea

«12345»
VladM10.08.2006 09:12

si mie mi se pare cool fularsteau2 fular-campioniifularultras steagro

mihaisupersteaua15.08.2006 15:34

Trebuie folosit mai des,are viziune asupra jocului fularsteaua2 steag1 :) :lol: :o

Virgil19.08.2006 16:59

Se poate spune ca victoria Stelei in meciul cu Vasluiul,se datoreaza celor doua penaltyuri obtinute de Cristocea si transformate superb de Dica.

skorpio1519.08.2006 17:06

Corect, si sa nu uitam pasa de gol pentru 1-1.

axl2323.08.2006 16:16

Vasilica e din ce in ce mai bun. cand ajunge mingea la el se iuteste jocul!

dmb24.08.2006 04:04

M-a bagat in mormant... cu ratarile!

waste25.08.2006 14:36

Vasilica si-a aratat limitele.

 

Pacat ca Bostina e asa de iesit din forma... parca doarme pe teren in cele cateva minute in care este introdus.

axl2325.08.2006 15:32

A prins saracul o zi proasta, n-a reusit s-o vare in poarta, in schimb imi pare ca a fost printre cei mai buni de pe teren. Exceptand ratarile.

dica 10006.10.2006 14:14

Cel mai tehnic jucator pe care il are Steaua, impreuna cu Dica.

Cristocea trebuie sa fie titular si Bostina rezerva.

Ma bucur ca va reveni la meciul cu CFR Cluj.

Virgil12.10.2006 06:35

Nu e adevarat, nu va reveni la meciul cu Clujul. Mai are de stat. Deocamdata nu se poate antrena normal, alaturi de colegi, dupa ruptura musculara suferita acum o luna si se pare ca nu va putea juca nici marti 17.10 împotriva lui Real Madrid.

Phire09.11.2006 22:55

Revenire cu gol!

Mi se pare imbucuratoare, pentru ca va aduce un suflu nou la mijloc, multumita calitatilor sale tehnice.

tica10.11.2006 00:24
Revenire cu gol!

Mi se pare imbucuratoare, pentru ca va aduce un suflu nou la mijloc, multumita calitatilor sale tehnice.

 

Subscriu. Pacat ca avem doar unul ca el in lot care e in stare sa scoata 1-2 adversari din joc cu un dribling...

raducelbun11.12.2006 07:32

A inceput bine sezonul de toamna, apoi s-a accidentat iar de cand a ravenit nu prea a convins. Tocmai de aceea este riscant sa pot face o apreciere care sa fie cat mai aproape de realitate, asa ca astept sezonul de primavara.

se7en14.05.2007 16:45

A prins o forma buna in ultimul timp, jucand constant bine.

Cel mai probabil va fi titular si dupa revenirea lui Bostina.

JDERUL01.07.2007 18:12

Astazi Vasilica s-a casatorit. Cred ca trebuie sa-i uram... "casa de piatra" si armonie in viata de familie!

se7en02.07.2007 15:14

Casa de piatra, cap de nuca!

AKM-4727.07.2007 06:39

LA MULTI ANI!

 

Sa dai cat mai multe goluri lui Dinamo!

 

fular-campionii

Wally27.07.2007 09:12

La multi ani, Vasilica! Si insanatosire grabnica pentru ca avem mare nevoie de tine...

cristi_mold27.07.2007 11:41

La multi ani, Vasilica Cristocea! Sper sa termini odata cu accidentarile astea si sa ne incanti din nou cu tehnica ta asa cum o faceai sezoanele trecute. La multi ani si multa bafta!

axl2327.07.2007 11:46

La multi ani, Vasilica!

se7en07.09.2007 13:55

Stie cineva cand va fi apt de joc? Tin minte ca si-a revenit dupa accidentare si a fost rezerva acum vreo 2 saptamani.

se7en10.11.2007 23:34

Meci reusit facut de el, sper sa o tina tot asa!

Bogdan4Steaua14.11.2007 13:39

Chiar daca ziarele de "sport" il dau prezent pe lista neagra a jucatorilor care vor pleca din iarna, eu unul consider ca Vasilica merita sa ramana la Steaua, cel putin in postura de rezerva.

AlinforSteaua16.11.2007 14:20

Bun jucator si Cristocea, pacat ca nu a jucat mult timp din cauza accidentarilor! steagro

mountytoma19.11.2007 14:04

Pana una alta, este singurul care poate conduce jocul dribland si adversarii... pacat ca nu loveste mingea si cu dreptul, este singurul lui defect! De fapt, ar mai fi si implicarea in joc, de multe ori nu e totala.

«12345»