cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca ![]()
cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca ![]()
CE NEBUNIE DE GOL ! M-ATI ASCULTAT. BRAVO BAIETI
ALE ALE ALE ALE ALE HAJDUK ALE !
cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca
asta pt Dinamo
Pe ce canal e, pentru numele lui Dumnezeu??!!!
digi
axl , na link de sopcast sa vezi cum si-o iau la miue cateii
sop://broker.sopcast.com:3912/98701
bine ca s-a calificat Timisoara ce radeau cainii de ei dupa 0-3 si acuma uitata-te la ei, sa se califice toti in afara de spurcatii ros-albi:)))))
Merci navodarene dar providerul meu de net are bunul simt sa transmita digi on-line.
Inca 4 goluri Hajduk si imi iese pronosticul. =))
O SEARA EXCELENTA ! THANK YOU SPLIT !
))
Ha ha... a muit-o dinam0. Pacat de Timisoara ca a dat gol in ultimu' minut. Oricum, bulanu' nu tine si in urmatorul tur.
cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca![]()
Am plans atat de tare ca nu reusesc compatriotii nostri sa-si dea macar un autogol,ca n-am mai putut sa ma uit din minutul 75.Mi-a placut declaratia dinainte de plecare a lui Ando : ''Croatii vor trebui sa marcheze,stiu ce am de facut''.
Bravo,Ando! Cum citeam odata un articol,Ando nu ne-a dezamagit.
Hajduk !
Totusi,i-a eliminat pe dinamuisti o echipa care are un nume,cu ca 17 Nentori sau Knattspyrnufelag! ![]()
inainte de meci nu am vrut sa vorbesc...dar ma asteptam la un rezultat mare.....
OFK BELGRAD 1 - 5 GALATASARAY A.S.
Iti spuneam saptamana trecuta ca va calificati ! ![]()
Dinamo stie mereu sa ne faca sa zambim
Ha ha... a muit-o dinam0. Pacat de Timisoara ca a dat gol in ultimu' minut. Oricum, bulanu' nu tine si in urmatorul tur.
lasa ca e bine sa se stie ca cea mai de cacao e Dinamo
)))
Cum sa o iei in halu asta..
. Se pare ca vom fi in prima urna valorica daca vom ajunge in grupe.Olympiacos a fost eliminata.
Acum, totusi, sa stam un pic si sa gandim serios ce s-a intamplat in seara asta.
Nu ar fi o surpriza cacainii sa fi aruncat meciul. Va spun, aia nu au rusine in ei. Clubul ala e atat de murdar incat lor nu le pasa daca se fac de rusine sau daca fac tara de rusine. S-ar putea sa fi aruncat jegurile meciul ca sa poata sa se concentreze pe campionat si sa prinda CL.
Cu mizeriile alea, niciodata nu stii cum sta treaba.
dinam0 is trying to connect to UEFA Europa League Play-Off Round Main Server ...
LOADING.....
FATAL ERROR! Connection was reset by Hajduk Split! Please try again next year!
Jebem te Dinamo
Da ma Adriane dar mai aveau un tur. Puteau sa si-o traga in turul urmator cand probabil dadeau de o echipa mult mai buna. Si asa mai incasau si niste bani din bilete. De bine, de rau le veneau 10k-12k de suporteri.
Eu am impresia ca a fost neputinta.
Asta le este mentalitatea,nu au trantit meciul.Ii vedem umiliti astfel si ne intrebam cum de pun probleme in campionat...
La 0-3 pentru Mypa,mi s-a parut ca Timisoara are ceva afaceri necurate.
Bravo Motherwell, va asteptam din nou la Bucuresti ! ![]()
Da ma Adriane dar mai aveau un tur. Puteau sa si-o traga in turul urmator cand probabil dadeau de o echipa mult mai buna. [...]
Cu o echipa mult mai buna, rezultatele ar fi fost cam aceleasi indiferent de cat (nu) s-ar fi strofocat pe teren. Poti influenta rezultatul atunci cand e la indemana ta, cu un adversar mai slab.
Nu mai conteaza ce si cum,dinamu s-a facut iar de ras ! ![]()
Aveti grija ca Borcea a dat drumu la buteli si se joaca cu bricheta ![]()