FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Europa League , 2010-2011

«123410»
cRiss4Steaua05.08.2010 19:09

cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca :|

navodarean05.08.2010 19:10

CE NEBUNIE DE GOL ! M-ATI ASCULTAT. BRAVO BAIETI

 

 

ALE ALE ALE ALE ALE HAJDUK ALE !

SteauaToronto05.08.2010 19:10
cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca :|

:finger: asta pt Dinamo

axl05.08.2010 19:11

Pe ce canal e, pentru numele lui Dumnezeu??!!!

SteauaToronto05.08.2010 19:12

digi

navodarean05.08.2010 19:13

axl , na link de sopcast sa vezi cum si-o iau la miue cateii

 

sop://broker.sopcast.com:3912/98701

SteauaToronto05.08.2010 19:17

bine ca s-a calificat Timisoara ce radeau cainii de ei dupa 0-3 si acuma uitata-te la ei, sa se califice toti in afara de spurcatii ros-albi:)))))

axl05.08.2010 19:19

Merci navodarene dar providerul meu de net are bunul simt sa transmita digi on-line.

Kellerman05.08.2010 19:22

Inca 4 goluri Hajduk si imi iese pronosticul. =))

SteauaToronto05.08.2010 20:20

O SEARA EXCELENTA ! THANK YOU SPLIT ! :))))

Adrian05.08.2010 20:21

Ha ha... a muit-o dinam0. Pacat de Timisoara ca a dat gol in ultimu' minut. Oricum, bulanu' nu tine si in urmatorul tur.

blindica05.08.2010 20:25
cum sa va bucurati ca iese Dinamo .. e echipa romaneasca :|

 

Am plans atat de tare ca nu reusesc compatriotii nostri sa-si dea macar un autogol,ca n-am mai putut sa ma uit din minutul 75.Mi-a placut declaratia dinainte de plecare a lui Ando : ''Croatii vor trebui sa marcheze,stiu ce am de facut''.

Bravo,Ando! Cum citeam odata un articol,Ando nu ne-a dezamagit.

red&blue_boy05.08.2010 20:26

Hajduk !

Totusi,i-a eliminat pe dinamuisti o echipa care are un nume,cu ca 17 Nentori sau Knattspyrnufelag! :D

 

 

inainte de meci nu am vrut sa vorbesc...dar ma asteptam la un rezultat mare.....

 

OFK BELGRAD 1 - 5 GALATASARAY A.S.

 

Iti spuneam saptamana trecuta ca va calificati ! :)

andrey_ptm_steaua05.08.2010 20:27

Dinamo stie mereu sa ne faca sa zambim

SteauaToronto05.08.2010 20:27
Ha ha... a muit-o dinam0. Pacat de Timisoara ca a dat gol in ultimu' minut. Oricum, bulanu' nu tine si in urmatorul tur.

 

lasa ca e bine sa se stie ca cea mai de cacao e Dinamo :)))))

ady.fcsb05.08.2010 20:27

Cum sa o iei in halu asta.. :D . Se pare ca vom fi in prima urna valorica daca vom ajunge in grupe.Olympiacos a fost eliminata.

Adrian05.08.2010 20:30

Acum, totusi, sa stam un pic si sa gandim serios ce s-a intamplat in seara asta.

Nu ar fi o surpriza cacainii sa fi aruncat meciul. Va spun, aia nu au rusine in ei. Clubul ala e atat de murdar incat lor nu le pasa daca se fac de rusine sau daca fac tara de rusine. S-ar putea sa fi aruncat jegurile meciul ca sa poata sa se concentreze pe campionat si sa prinda CL.

Cu mizeriile alea, niciodata nu stii cum sta treaba.

navodarean05.08.2010 20:34

dinam0 is trying to connect to UEFA Europa League Play-Off Round Main Server ...

LOADING.....

FATAL ERROR! Connection was reset by Hajduk Split! Please try again next year!

*Alecs*05.08.2010 20:37

Jebem te Dinamo

Bogdan05.08.2010 20:39

Da ma Adriane dar mai aveau un tur. Puteau sa si-o traga in turul urmator cand probabil dadeau de o echipa mult mai buna. Si asa mai incasau si niste bani din bilete. De bine, de rau le veneau 10k-12k de suporteri.

Eu am impresia ca a fost neputinta.

blindica05.08.2010 20:41

Asta le este mentalitatea,nu au trantit meciul.Ii vedem umiliti astfel si ne intrebam cum de pun probleme in campionat...

La 0-3 pentru Mypa,mi s-a parut ca Timisoara are ceva afaceri necurate.

Stryker05.08.2010 20:45

Bravo Motherwell, va asteptam din nou la Bucuresti ! :))

mdionis05.08.2010 20:46
Da ma Adriane dar mai aveau un tur. Puteau sa si-o traga in turul urmator cand probabil dadeau de o echipa mult mai buna. [...]

 

Cu o echipa mult mai buna, rezultatele ar fi fost cam aceleasi indiferent de cat (nu) s-ar fi strofocat pe teren. Poti influenta rezultatul atunci cand e la indemana ta, cu un adversar mai slab.

red&blue_boy05.08.2010 20:47

Nu mai conteaza ce si cum,dinamu s-a facut iar de ras ! :D

au_rel05.08.2010 20:49

Aveti grija ca Borcea a dat drumu la buteli si se joaca cu bricheta :)

«123410»