Banel, ca-i bun la suflet.
Gigi cred ca il vrea pe Banel, pentru ca e bun de p..a!
dupa parerea mea prestatie de capitan adevarat ar putea avea doar Szekely si Surdu (asta daca ramane la noi)
Kapetanos nu mai sta mult la noi si este "baiat bun", Banel este prostia intruchipata si ar fi cea mai mare rusine, dupa Gigi, pentru blazonul nostru. in plus, nici nu e alb :-) Stancu este inca prea moale (cand va fi tare va juca la Inter Milano, intr-adevar), Toja nu stie fotbal si nu stie nici sa vorbeasca, Tanase e prost de moare (nu doar ca fotbalist, ci si ca om), cei mai multi jucatori nu au personalitate. le-a spus-o Hagi odata si nu au inteles nimic.
cred insa ca din retur, avand in vedere ca dorel Stoica are numarul 5, purtat odata de ADEVARATUL capitan Tudorel Stoica, precum si faptul ca dorel Stoica are personalitate si e oltean de-al lui Piti, cred deci ca din retur il vom avea capitan pe dorel Stoica ! acum e prea devreme, abia a venit la echipa!
