Niciuna.
Niciuna.
Sincer, nu vad pe nimeni din lotul actual ( in eventualitatea plecarii in Arabia a lui Ovidiu Petre ) care sa ne fie capitan si care sa merite banderola 100%
Vad ca tot zice lumea de Zapata,dar Zapata nu mai este in lot!
...capitan?Nu stiu daca merita cineva din lot aceasta ONOARE!
...postari de la nazisti ca mine...
Deci avea totusi dreptate ne-a Gigi!... ![]()
" Dragi tovarasi! Ramaneti la locurile voastre !"
Stiam eu ca traiesti!... ![]()
On:E trist ca nu avem in lot niciun jucator care sa aiba pe deplin calitatile unui capitan!...
Dar cu siguranta ca cineva va fi pus capitan,indiferent de parerile noastre.
Punand deoparte viata extrasportiva si accidentarile dese, Szekely e singurul care nu s-a lasat calcat in picioare de voievodul Jiji. Dupa plecarea lui Petre Marin e singurul care ar avea personalitate de capitan.
-nu este o fire puternica, nu stie sa se impuna la lot
De unde stii daca se impune sau nu in lot?
-nu comunica destul de bine in lb romana si are deficiente de comunicare cu ceilalti
Ai povestit cu el?
-nu comunica suficient cu ceilalti jucatori, nici nu stiu cat de des vorbeste cu coechipierii in timpul meciului
Mai citeste o data ce ai scris.Daca nu stii cum stii? ![]()
-capitanul este si o autoritate morala, trebuie sa fie respectat de toti jucatorii, sa fie vazut ca cel superior tuturor
Nu e respectat?
Janos capitan.
Kapetanos.
Banel, ca-i bun la suflet.
Banel, ca-i bun la suflet.
El oricum e capitan dupa momente "speciale".
Cum? Banel e capitan la echipele de oameni "speciali" ?
Looks like.
Janos capitan.
Pana revine din accidentare cum facem?
Pana revine din accidentare cum facem?
Il punem pe cel mai simpatic.
Il punem pe cel mai simpatic.
Banel ?! ![]()
Banel ?!![]()
Am spus simpatic , nu milog ![]()
Rasismul unora nu se pedepseste pe aici?
Nu de alta , dar nu l-am vazut pe Emeghara sa injure pe cineva in toti anii astia de la Steaua.
Banel, ca-i bun la suflet.
Glumim, glumim, dar parca-l vad capitan ... ![]()
Mai mult ca sigur Banel va fi capitan, dar nu e exclus sa-l vedem pe 'nea Dorel.
As vrea sa-l vad pe Dorel (Dorel)/Ala ciumeg si cu capu` chel. ![]()
Ma mir ca de Banel nu a spus Le Reseau ca este de etnie rroma.
Emeghara este,din ceea ce se vede,un om linistit care a trecut prin lungi probleme de sanatate,nu face excese extrasportive.Nu merita jignit.
Vai de capul tau daca asta ai inteles din tot ce a spus Alex mai sus. Mai bine taci din gura, ca sa nu te faci de rusine. Si te rog nu mai folosi numele meu prin postarile tale. Eu am ales sa ignor toti falsii intelectuali ca tine. Nu cer in schimb decat sa fiu tratat la fel. Multumesc. Si, nu uita, "hitler era un om de onoare".
tocmai de asta iti spuneam sa imi dai ignore, eviti sa ai postari de la nazisti ca mine, ramai doar cu stelisti adevarati gen Adrian din care dai citate, asa poti sa retii mai usor replicile lor.
Nici unul dintre cei enumerati mai sus nu merita aceasta onoare/responsabilitate...prefer sa fie pus cineva de la Steaua 2 (desi stiu ca e imposibil) .Cezar Lungu sau Bogdan Mustata
In proportie de 99,00% Banel va fi capitan...
1. Pentru ca este unul dintre cei mai vechi la echipa.
2. Era favoritul lui Piturca si la nationala.
3. Alearga.
4. Fuge.
5. Sprinteaza.
Szekely capitan!
L-as fi vrut pe Golanski, dar pacat ca s-au adus Todorovi in locul lui...
personal nu vad pe nimeni in stare sa poarte banderola aia, dar fiindca e musai as spune janos, si urmatorul kapetanos
Ce cauta Toja si Tanase acolo?Singurii care merita sa fie capitani sunt Szekely si Kapetanos.Atat!
Ce cauta Toja si Tanase acolo?Singurii care merita sa fie capitani sunt Szekely si Kapetanos.Atat!
Toja si Tanase eventual capitani la Bamboo sau Player ! ![]()
In proportie de 99,00% Banel va fi capitan...1. Pentru ca este unul dintre cei mai vechi la echipa.
2. Era favoritul lui Piturca si la nationala.
3. Alearga.
4. Fuge.
5. Sprinteaza.
Szekely capitan!
L-as fi vrut pe Golanski, dar pacat ca s-au adus Todorovi in locul lui...
4 si 5 puteai sa le pui la 3! ![]()