FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Viitorul Capitan

«1234»
Vlad Bogdan20.06.2010 15:35

Niciuna.

LanDSharK20.06.2010 15:37

Sincer, nu vad pe nimeni din lotul actual ( in eventualitatea plecarii in Arabia a lui Ovidiu Petre ) care sa ne fie capitan si care sa merite banderola 100%

eu_jimmy20.06.2010 16:28

Vad ca tot zice lumea de Zapata,dar Zapata nu mai este in lot!

...capitan?Nu stiu daca merita cineva din lot aceasta ONOARE!

danimarcu20.06.2010 17:14
...postari de la nazisti ca mine...

Deci avea totusi dreptate ne-a Gigi!... :D

 

" Dragi tovarasi! Ramaneti la locurile voastre !"

 

Stiam eu ca traiesti!... ;)

 

On:E trist ca nu avem in lot niciun jucator care sa aiba pe deplin calitatile unui capitan!...

Dar cu siguranta ca cineva va fi pus capitan,indiferent de parerile noastre.

pcsbb20.06.2010 18:03

Punand deoparte viata extrasportiva si accidentarile dese, Szekely e singurul care nu s-a lasat calcat in picioare de voievodul Jiji. Dupa plecarea lui Petre Marin e singurul care ar avea personalitate de capitan.

Maye20.06.2010 18:40
-nu este o fire puternica, nu stie sa se impuna la lot

De unde stii daca se impune sau nu in lot?

-nu comunica destul de bine in lb romana si are deficiente de comunicare cu ceilalti

Ai povestit cu el?

-nu comunica suficient cu ceilalti jucatori, nici nu stiu cat de des vorbeste cu coechipierii in timpul meciului

Mai citeste o data ce ai scris.Daca nu stii cum stii? :)

-capitanul este si o autoritate morala, trebuie sa fie respectat de toti jucatorii, sa fie vazut ca cel superior tuturor

Nu e respectat?

 

 

Janos capitan.

rezistenta_ultras20.06.2010 18:44

Kapetanos.

I.N.Money20.06.2010 19:30

Banel, ca-i bun la suflet.

Maye20.06.2010 19:32
Banel, ca-i bun la suflet.

El oricum e capitan dupa momente "speciale".

I.N.Money20.06.2010 19:33

Cum? Banel e capitan la echipele de oameni "speciali" ?

Maye20.06.2010 19:41

Looks like.

blindica20.06.2010 20:02
Janos capitan.

 

Pana revine din accidentare cum facem?

Maye20.06.2010 20:30
Pana revine din accidentare cum facem?

Il punem pe cel mai simpatic.

red&blue_boy20.06.2010 20:34
Il punem pe cel mai simpatic.

 

Banel ?! :D

Maye20.06.2010 20:59
Banel ?! :D

Am spus simpatic , nu milog :)

 

Rasismul unora nu se pedepseste pe aici?

 

Nu de alta , dar nu l-am vazut pe Emeghara sa injure pe cineva in toti anii astia de la Steaua.

Astristul20.06.2010 21:12
Banel, ca-i bun la suflet.

 

Glumim, glumim, dar parca-l vad capitan ... :rolleyes:

RobYnho20.06.2010 21:44

Mai mult ca sigur Banel va fi capitan, dar nu e exclus sa-l vedem pe 'nea Dorel.

blindica20.06.2010 21:51

As vrea sa-l vad pe Dorel (Dorel)/Ala ciumeg si cu capu` chel. :punk:

 

Ma mir ca de Banel nu a spus Le Reseau ca este de etnie rroma.

Emeghara este,din ceea ce se vede,un om linistit care a trecut prin lungi probleme de sanatate,nu face excese extrasportive.Nu merita jignit.

Adrian20.06.2010 22:57

Vai de capul tau daca asta ai inteles din tot ce a spus Alex mai sus. Mai bine taci din gura, ca sa nu te faci de rusine. Si te rog nu mai folosi numele meu prin postarile tale. Eu am ales sa ignor toti falsii intelectuali ca tine. Nu cer in schimb decat sa fiu tratat la fel. Multumesc. Si, nu uita, "hitler era un om de onoare".

 

tocmai de asta iti spuneam sa imi dai ignore, eviti sa ai postari de la nazisti ca mine, ramai doar cu stelisti adevarati gen Adrian din care dai citate, asa poti sa retii mai usor replicile lor.
the_ace21.06.2010 11:57

Nici unul dintre cei enumerati mai sus nu merita aceasta onoare/responsabilitate...prefer sa fie pus cineva de la Steaua 2 (desi stiu ca e imposibil) .Cezar Lungu sau Bogdan Mustata

Daniel-Ionut21.06.2010 12:19

In proportie de 99,00% Banel va fi capitan...

1. Pentru ca este unul dintre cei mai vechi la echipa.

2. Era favoritul lui Piturca si la nationala.

3. Alearga.

4. Fuge.

5. Sprinteaza.

 

Szekely capitan!

L-as fi vrut pe Golanski, dar pacat ca s-au adus Todorovi in locul lui...

Alex88pl22.06.2010 09:27

personal nu vad pe nimeni in stare sa poarte banderola aia, dar fiindca e musai as spune janos, si urmatorul kapetanos

DelPiero1022.06.2010 10:03

Ce cauta Toja si Tanase acolo?Singurii care merita sa fie capitani sunt Szekely si Kapetanos.Atat!

red&blue_boy22.06.2010 10:58
Ce cauta Toja si Tanase acolo?Singurii care merita sa fie capitani sunt Szekely si Kapetanos.Atat!

 

 

Toja si Tanase eventual capitani la Bamboo sau Player ! :)

Astristul22.06.2010 11:33
In proportie de 99,00% Banel va fi capitan...

1. Pentru ca este unul dintre cei mai vechi la echipa.

2. Era favoritul lui Piturca si la nationala.

3. Alearga.

4. Fuge.

5. Sprinteaza.

 

Szekely capitan!

L-as fi vrut pe Golanski, dar pacat ca s-au adus Todorovi in locul lui...

4 si 5 puteai sa le pui la 3! :D

«1234»