Dupa plecarile lui Petre Marin si Ovidiu Petre, Steaua a ramas practic fara un jucator care sa poarte banderola de capitan. Avand in vedere ca in aceasta vara ne-am despartit de foarte multi jucatori au ramas doar cativa care ar merita aceasta banderola.
Cine crezi ca merita sa fie noul capitan al Stelei?
Din punctul meu de vedere Bogdan Stancu ar merita sa fie noul capitan al Stelei. E singurul jucator care poate deveni o certitudine pentru fotbalul romanesc.
