Gardos ar fi bine sa isi incerce sansa la o alta echipa. ma uitam la el azi la meciul cu sportul, ii era frica si de umbra lui, nu a dat decat pase inapoi sau in lateral...
daca nu vrea sa se lase distrus de Behaila, ar rebuie sa se desparta cat mai repede de echipa maimutei de la loja
Intradevar e pacat sa se piarda asa un jucator...care in momentul asta este doar o umbra a jucatorului ce debuta sub comanda lui V. Piturca. Oricum va reintra in primul 11 la meciul cu Otelul si poate se va impune

