Deci ati dat-o in mistocareala...
8 pagini
60-3 voturi
La ce concluzie ati ajuns pana la urma? ![]()
Deci ati dat-o in mistocareala...
8 pagini
60-3 voturi
La ce concluzie ati ajuns pana la urma? ![]()
-citat din ce a insemnat "PROVOCAREA", pentru care a trebuit sa-mi fie batjocorit numele: moskopule
LRP m-a injurat, iar tu ai adus ca motivatie a atitudinii lui, faptul MINCINOS SI FALS ca l-am provocat, cerand schimbarea avatarului!
cine te-a injuriat bai veselie? ia mai usor cu victimizari din astea, nu vezi cat de penibil esti, esti complexat rau de tot, ai impresia ca se ia toata lumea de tine.
auzi cu ce l-am jignit eu pe el ca am gresit o litera din numele lui, sau ca cineva i-a spus puisor, off doamne zici ca ai 0,1 tone da esti mai pussy ca o fata de liceu.
Mihai, hai s-o lasam balta. Fa-o de dragul meu.
Ti-am zis, sunt dispus oricand, si chiar te rog sa-mi oferi ocazia, sa-ti demonstrez cat de pussy sunt, soarece de calculator.
Grea incercare!
Oare ce ar fi bine sa fac?Sa sterg acest avatar cu Lazio sau sa mi l pastrez, deoarece o mare personalitate a acestui site este contrariata!Dar, stati putin, mi am adus aminte...eu nu sunt simpatizantul echipei Steaua, ci al lui Lazio!Pff, mi e teama ca am spus asa ceva, cu alte cuvinte mi am aumat torentul de injurii, ce e posibil sa apara la adresa mea , din partea acelui prea distins domn.Cu toate acestea, o sa risc si o sa mi pastrez acest avatar in continuare, stiind ca o sa am onoarea de a afla ce inseamna stelismul adevarat!
"mi am asumat torentul..." ![]()
Fetelor...incetam si noi cu intepaturile ?
@laur, pastreaza-l sanatos, eu nu am nimic cu tine(si nici cu altii care au avatare cu alte echipe). Am alta parere, doar. Nu sunt de acord cu ele, si am explicat din ce motive. Atata tot. "Fiecare poarta cum ii place", cum spunea un intelept.
Cu tine vreau sa discut despre echipa dela mijlocul spre sfarsitul anilor 90, cu Dinno Baggio, Mancini, Vieri, Mihajlovic, Piojo Lopez, Couto, Conceaicao.
Vreau sa dezbatem de ce a esuat Gascoine acolo. Stii cine a fost asta in istoria lui Lazio? Stii pe dracu!
Dar astea, dupa ce ne ocupam, pe siteul Stelei, de Steaua!
Sanatate!
Bai nene, dar daca tot esti pe forumul Stelei, de ce sa nu pui un avatar cu Steaua? Pentru ce sa iti pui cu alta echipa sau mai stiu eu ce? A, pentru ca asa vrei tu, da, asta e altceva, dar normal ar fi sa iti pui cu ceva legat de Steaua. O parere... Iar in legatura cu limbajul de messenger, nu sunt de acord, nu cred ca iti este greu sa scrii corect si citet. Fa-o din respect pentru ce-i ce-ti citesc comentariile.
Am inteles acum.Daca pe stelist.ro am avatar cu Steaua inseamna ca sunt stelist, iar daca aici e cu altceva, rezulta ca nu!Sau daca nu am aici...dar nu mai conteaza.In primul rand, nu ma refeream la tine, moskopole.Altul era adresantul.Dar, in fine, asa se baga unii in seama aiurea.In al doilea rand, esti un incompetent.Si apropos de respectivul, reprezentati acelasi gen de doct.In legatura cu Lazio si echipa din anii '90, nu cred ca ai vrea o dezbatere cu mine, nu ai avea tu ce sa discuti cu mine despre acea echipa.Unii, sunteti asa plini de voi...
Ma miram eu sa fiu considerat o "personalitate". ![]()
Incompetent pe ceea ce clamezi a fi specialist, Lazio, esti tu, dupa cum se poate, lesne vedea, pe topicul respectiv. Ca si altii pe topicele echipelor lor. ![]()
Dar cu oamenii care se cred hiper-inteligenti pe forum si care nu se mai suporta nici pe ei ce facem?
Eu pentru jigniri, imi cer scuze.Nu e genul meu.Stiu si sa injur, am destui ani in spate si de stadion...Ma deranjeaza la maxim, cand cineva, indiferent cine este, are impresia ca stie mai bine un aspect sau altul, cazul de fata...de parca m am facut simpatizant al lui Lazio peste noapte si mi am ales si eu un avatar cu ei, sa par mai altfel.Insa, nu cred ca e cazul.E bine sa pastram o discutie decenta , dupa cum a spus si Fane. Ideal ar fi sa terminam cu aceasta controversa.
Nu stiu cum dreaq, frate, dar aproape orice topic e off-topic pe situ' asta, pe orice topic se gasesc cel putin 3 scandalagii care o dau in diverse, oricat ar fi subiectul de vast, tot off-topic facem...
O bucurie sa va cunosc! ![]()
Dar cu oamenii care se cred hiper-inteligenti pe forum si care nu se mai suporta nici pe ei ce facem?
ce-au facut si minerii cu intelectualii ![]()
Dar cu oamenii care se cred hiper-inteligenti pe forum si care nu se mai suporta nici pe ei ce facem?
Ne doare-n pulica de cate kile aveti. Si ma doare-n pulica daca va convine sau nu avatarul meu.
... cred ca ti-ai raspuns singur, prea sfiosule. In acelasi organ genital extern l-a durut de noi si pe cel care te-a uns cu toate alifiile.
@laurentiu, citeste si reciteste din nou postarile importante ale mele de aici. Dupa aceea, ia-o din nou de la capat. Nemultumirea mea consta din faptul ca avatarele unor echipe straine (si ma refeream la cei care isi declara iubirea vadit fata de echipa lor de afara - prin semnaturi, remarci, mesaje, etc - poate nici nu includeam pe tine) ar insemna o lipsa de respect fata de comunitatea stelista si clubul Steaua. N-am catalogat pe ABSOLUT NIMENI. Nu mi-am permis sa-i reprosez lui "x" ca nu e stelist, ci doar i-am oferit o solutie foarte lejera, simpatia pentru acel club de afara, in particular, in afara ariei fcsteaua.
Cu prietenie, J.B.
Toate fiind lamurite, rog un moderator sa inchida acest topic.
Lari, fara suparare, dar cineva e mereu off topic.Si nu interveneam aici, daca nu vedeam ca se aduc in discutie avatarele, desi prezentul topic este despre cu totul altceva. Si a facut trimitere directa si la al meu, printre altele.Apar apoi tot felul de oameni profunzi, care analizeaza(bineinteles ca nu i vorba de tine).Altii vorbesc de hiper inteligente.In fine.Sa fie sanatosi!Sunt mai aparte ei.Si aici am terminat!Sa nu se spuna apoi ca sunt unul din factorii determinanti ai acestor certuri.On topic, este extrem de deranjant acest limbaj, de mess, care a inceput sa "inunde" si site ul nostru!
@laur_23
Stai absolut linistit, nu ma refeream la tine; acest topic era off-topic din perspectiva discutiilor de aci inca de la cateva ore de la deschiderea sa.
Fetitele, ce ar fi sa nu va mai intepati?! Incercati sa deveniti constructivi, nu acizi. Cateodata, zici ca suntem dusmani, nu frati in simtiri.
Topic inchis. Si sunt curios sa vad ce motive veti mai gasi acum ca sa il deschideti din nou.
sunt curios sa vad ce motive veti mai gasi acum ca sa il deschideti din nou.
Pumnul in gura, evident.
Ai dat drumul dracilor din cutia Pandorei, stropeste-i cu aghiazma, nu te erija.
Am votat DA. Nu o sa vorbesc despre schimbarile pe care le-a suferit site-ul in decursul anilor(au facut-o altii inaintea mea mult mai bine din ce observ ).Nu cred nici in ideea avatarelor, o imagine nu te face "mai putin stelist " dar cred in diversitate(pana la un anumit punct bineinteles).O sa fiu putin in afara subiectului acum pentru ca vreau sa-l intreb ceva pe Moskopole.
Am stat am analizat si tot nu reusesc sa-mi dau seama cum ridici la orizontala 5 tone intr-o zi slaba sunt foarte curios.Intr-o zi obisnuita eu ( 85 kg) ridic 100 kg(care s-ar rusina in fata maretelor tone).Singura concluzie plauzibila la care am ajuns este ca tu aduni repetarile (ceea ce in fond e gresit pentru ca se aduna doar seriile, dar banuiesc ca ai vrut sa fii plastic).Am facut si eu inot de performanta pana la 11 ani stiu ce inseamna distante asa mari la temperaturi mici ,pentru un organism neantrenat
. eu de abia mai fac cateva sute de metri in cazanul din iulie. Numai bine !
Eu am 110 kg(vreo 10 sunt in plus), la 1.85, si ridic 5 tone la piept intr-o zi slaba. Inot, in martie-mai, de la Lido pana la Iaky si inapoi, la temp. de 8-9 grade, vreo 4 km. Ce s-ar intampla daca m-as intalni cu el intre patru pereti si patru ochi? Mi-ar mai lua la ****
Pumnul in gura, evident.
Ai dat drumul dracilor din cutia Pandorei, stropeste-i cu aghiazma, nu te erija.
adevarat spune marinerul care tocmai m-a ars si nici macar nu mi-a lasat postarea, ca dovada, nemernicul. Lasati lumea sa spuna ce are de spus, ca vad ca "Sugestii si alte chestii pentru moderatori" nu mai functioneaza.
P.S. @Foxes, tu cand nu o sa mai linsezi sendvisiurile in depasare, atunci sa vorbesti, ma.
.
@ The_ Foxes, daca toti ar avea tonul tau, alta faina s-ar macina la moara noastra.
Ce bine ar fi daca toti ar si-ar da singuri raspunsurile corecte.
off: Normal ca am cumulat repetarile din fiecare serie inmultite cu greutatile celor doua gantere. Nu-mi place deloc bara. Eu ma duc la sala sa ma relaxez, si in niciun caz, nu fortez, cum faci tu. pentru mine, e un mijloc sala, nu un scop. Fac numai cu gantere, intre 25-35, de la 20 pana spre 30 de repetari, a cate 4-6 serii. In functie de cat chef am. Daca am chef de munca, fac cu 30-35, cam 20 de repetari, 4 serii. Dar in majoritatea timpului fac cu cele de 25, spre 30 de repetari, intre 4-6 serii. Sunt lenes.
De inotat, nu o mai fac la Institul de Marina, cum o faceam, pana acum cativa ani, la 3-4 zile. Dar cand ma capacitez, ma urc frumos in masina si ma duc la Lido, de unde ii dau drumul pana la Yaki si inapoi. Am costum termoizolant(ma cam strange acum), si vreo 10 kg de grasime in plus, care ma protejeaza ca lumea(palmele si labele piciorului sunt f. hidratate). Imi place cel mai mult sa inot toamna, dupa ce pleaca dobitocii de turisti. Vara nu-mi place deloc. Ma duc rar, la 10 zile, cam asa. Sub trei km, nu fac. Mai bine nu ma duc.
P.S. Nu cred ce a spus Stanici, despre linsatul sendvisurilor.