FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale , Iunie - Septembrie 2010

«167891028»
Daniel-Ionut17.06.2010 10:49

Iar viseaza Chelsea la Sergio Ramos... :-j

Maye17.06.2010 10:52

Si Barcelona la Torres si Real la Gerrard si Rooney.

Daniel-Ionut17.06.2010 10:54

Un lucru este cert: Real nu are voie sa il dea pe Ramos!

Maye17.06.2010 10:55

Real-ul ar face o prostie mare , dar in SRL-uri se mai intampla si lucruri de astea.

Daniel-Ionut17.06.2010 10:59

Ma bag socios la echipa unde pleaca Ramos :)

Maye17.06.2010 11:02

Deci la Barca.

RobYnho17.06.2010 11:06
Ma bag socios la echipa unde pleaca Ramos :)

 

Sa-l pupi si in plua.

Daniel-Ionut17.06.2010 11:38

Luca Toni a fost pus pe liber de Bayern, si ar putea semna cu Genoa.

Iar cosmarul Maccarone a fost transferat de Palermo.

red&blue_boy17.06.2010 11:51

Ce-a ajuns si Toni...Nu-l mai vrea nimeni...

 

Iar viseaza Chelsea la Sergio Ramos... :-j

 

Nu cred ca Ramos va fi dat...Oricum,ar fi o mare tampenie...

Maye17.06.2010 20:29
Iar cosmarul Maccarone a fost transferat de Palermo.

Am tot evitat sa pun asta aici.

Dar vad ca pe tine te mananca.

Adrian17.06.2010 20:33

Ce plm aveti mah cu maccarone? Si-a facut si ala treaba. Ce aveti?

Puneti botu' la ce zic cainii?Pai, ba! Au si aia nevoie de eroi. Cand noi ii aveam pe Dica si Radoi, ei o ardeau cu cine? Florentin Petre?Eroul pulii mele ca s-au si apucat la un moment dat sa il injure. Normal ca si-au gasit erou in maccarone, ca doar ala a dat gol Stelei. Cu toate astea, nu vad care e problema noastra cu el. Felicitari, ne-a dat gol, ne-a batut, respect. Ne-au mai dat si altii goluri. Ce sa facem acum? Sa cenzuram numele alora pe site?

Maye17.06.2010 20:38

Nu cenzureaza nimeni si nu am nimic cu el .

 

Dar nu imi starneste amintiri placute.Deloc!

Adrian17.06.2010 20:40

Ca ne-a dat gol?

Baaaaaaaaaa!!! Asta e atitudine caineasca. Noi trebuie sa ne mandrim ca am ajuns in semifinala aia, nu sa ne suparam ca ne-a dat ala gol. Si, la o adica, nu numai el ne-a dar gol. Riggot si golu' ala cacacios dat de el nu va enerveaza?

Maye17.06.2010 20:45

Nu intelegi ce vreau sa spun.

Nu are cum sa imi fie drag omul care ne-a dat golul decisiv si ne-a privat de o finala.

 

Nu tine de mandria de a fi jucat o semifinala ci tine , poate , de frustrarea de a rata o finala in min 90.

blindica17.06.2010 20:58

De cand se stie ca s-a transferat Hernandez ,din nationala Mexicului, la Manchester United? Eu acum am aflat.

*Alecs*17.06.2010 21:01
Manchester United l-a transferat pe internationalul mexican Javier "Chicharito" Hernandez. Acesta joaca pe postul de atacant si are 21 de ani.
Maye17.06.2010 21:15
De cand se stie ca s-a transferat Hernandez ,din nationala Mexicului, la Manchester United? Eu acum am aflat.

S-a parafat de mult , dar pe 1 iulie se oficializeaza si i se inregistreaza contractul si va primi permisul de munca.

 

La ei se face legal si ordonat. :)

blindica17.06.2010 21:24

Multumesc pentru informatie,nu am vazut atunci pe forum si nici la TV nu vazusem stirea.

Maye17.06.2010 21:25
Multumesc pentru informatie,nu am vazut atunci pe forum si nici la TV nu vazusem stirea.

Pai la TV nici nu ai sa vezi , eventual daca o sa isi traga gagica tare si o sa isi cumpere vreo masina.

RobYnho17.06.2010 21:27
eventual daca o sa isi traga gagica tare si o sa isi cumpere vreo masina.

 

Stie Maye. Ii urmareste pe Motors. Dimineata masini, noaptea gagici.

Maye17.06.2010 21:29
Stie Maye. Ii urmareste pe Motors. Dimineata masini, noaptea gagici.

Ce prind si eu frate.

O ard si eu romano-tiganeste.

bodrumdan_barkahan18.06.2010 07:58

Argentinianul Federico ðnsua la Bursaspor pentu 2 ani.....

red&blue_boy18.06.2010 08:28
Argentinianul Federico ðnsua la Bursaspor pentu 2 ani.....

 

E ala ce-a jucat pe la Boca Juniors?Cred ca e o mutare buna pentru Bursa.

Stryker18.06.2010 08:53
Argentinianul Federico ðnsua la Bursaspor pentu 2 ani.....

 

Pe asta l-am vrut si noi la un moment dat din cate tin eu minte

 

Ce-a ajuns si Toni...Nu-l mai vrea nimeni...

 

Daca vine pe gratis si eventual joaca pe gratis are locul asigurat la noi in echipa :))

Maye18.06.2010 10:07
E ala ce-a jucat pe la Boca Juniors?Cred ca e o mutare buna pentru Bursa.

De la Boca a venit.

 

Se intaresc campionii :D

«167891028»