nts nts nts...probabil ca ciobanu nu s-a inteles la bani cu mititelu. astia ar fi in stare sa retrogradeze eterna terra nova! ![]()
nts nts nts...probabil ca ciobanu nu s-a inteles la bani cu mititelu. astia ar fi in stare sa retrogradeze eterna terra nova! ![]()
Steaua - Craiova 2-0!
min 78 - Karamyan
Iese Arman Karamyan, intra Artiom Karamyan.
cacatul armenesc loveste dinou...2-0 Fc Steaua
Steaua - Craiova 2-0!
min 78 - Karamyan
Nu pot sa cred ca te-ai inselat in privinta blatului! ![]()
Dupa cat caz ai facut toata saptamana pe tema asta,ma gandeam ca ai ceva informatii de esti asa sigur...
Se dusa blatu'! ![]()
Intra Florentin Matei, iese Surdu. Min 81.
Steaua - Craiova 2-0!
min 78 - Karamyan
Iese Arman Karamyan, intra Artiom Karamyan.
Mare mare bucurie !! Batem Craiova!! ![]()
Mare mare bucurie !! Batem Craiova!!![]()
Daaaa ! Iar Jiji cred ca e in extaz! ![]()
3 minute de prelungire.
Cartonas galben Ov Petre.
Rezultat final Steaua - Craiova 2-0. Steaua isi respecta blazonul.
gataaa
Daaaa ! Iar Jiji cred ca e in extaz!![]()
Bineinteles!! Steaua lui bate Craiova, o echipa aproape retrogradata !! Dupa umilintele suferite cu Ceahlaul si alba-iulia, sa bati acum Craiova, e o realizare! ![]()
Victorieeeeeeeeeee
3 minute de prelungire.
Cartonas galben Ov Petre.
Rezultat final Steaua - Craiova 2-0. Steaua isi respecta blazonul.
BLAZON ?!? ce-i ala ?! ![]()
Am inteles, esti suparat. Prezumtia de blat a fost inlaturata.
Victorieee :x
Cum a jucat Florentin Matei? A atins mingea?
A fost o problema mare cu transmisiunile pe net in seara asta, n-a mers sopcastu. Imi doream si eu sa-l vad pe matei, am reusit sa vad o singura faza a lui si mi s-a parut destul de reusita.
Pana la urma s-a jucat "pe bune" si lucrul asta merita felicitat! ![]()
FORZA Steaua !!!
Juggernaut, buna intrebare
din nou fara voce...dar a meritat sper ca ne am facut auziti ...GUIE MIGI!
Inseamna ca am fost inspirat sa pun X2.Vedem maine.
ai pierdut banii
le faceti lu' aia de la pariuri curu mare ![]()
AM luat campionatul?
Cum a jucat Florentin Matei? A atins mingea?
A jucat bine ... pentru 10 min .
AM luat campionatul?
Doua mai mici ...
n-am luat campionatul dar sper ca am scapat de LIMMBI!!!!si incet ,incet va renunta si raul cel mare-oierul!eu asa cred
Cum a jucat Florentin Matei? A atins mingea?
Are tupeu baiatul. Tupeu in sensul bun al cuvantului.
N'am mai vazut o centrare buna din corner la Steaua de mult timp. Matei i'a centrat perfect lu' Zhelev care a fost aproape sa inscrie.
Am lua'o la mumu daca bate Steaua.![]()
Si am cam luat'o. ![]()
Respect pentru Matei merita sa joace la Steaua
:X.