FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Universitatea Craiova 2-0 (0-0)

«15678»
LanDSharK16.05.2010 20:32

nts nts nts...probabil ca ciobanu nu s-a inteles la bani cu mititelu. astia ar fi in stare sa retrogradeze eterna terra nova! :ce_oameni:

Virgil16.05.2010 20:36

Steaua - Craiova 2-0!

 

min 78 - Karamyan

 

Iese Arman Karamyan, intra Artiom Karamyan.

rLz16.05.2010 20:37

cacatul armenesc loveste dinou...2-0 Fc Steaua

danimarcu16.05.2010 20:39
Steaua - Craiova 2-0!

 

min 78 - Karamyan

Nu pot sa cred ca te-ai inselat in privinta blatului! :thumbdown:

Dupa cat caz ai facut toata saptamana pe tema asta,ma gandeam ca ai ceva informatii de esti asa sigur...

 

red&blue_boy16.05.2010 20:40

Se dusa blatu'! :D

Virgil16.05.2010 20:40

Intra Florentin Matei, iese Surdu. Min 81.

LanDSharK16.05.2010 20:40
Steaua - Craiova 2-0!

 

min 78 - Karamyan

 

Iese Arman Karamyan, intra Artiom Karamyan.

 

Mare mare bucurie !! Batem Craiova!! :wanker:

red&blue_boy16.05.2010 20:45
Mare mare bucurie !! Batem Craiova!! :wanker:

 

 

Daaaa ! Iar Jiji cred ca e in extaz! :)

Virgil16.05.2010 20:51

3 minute de prelungire.

 

Cartonas galben Ov Petre.

 

Rezultat final Steaua - Craiova 2-0. Steaua isi respecta blazonul.

Dragoshel16.05.2010 20:52

gataaa

LanDSharK16.05.2010 20:52
Daaaa ! Iar Jiji cred ca e in extaz! :)

Bineinteles!! Steaua lui bate Craiova, o echipa aproape retrogradata !! Dupa umilintele suferite cu Ceahlaul si alba-iulia, sa bati acum Craiova, e o realizare! :))

Maye16.05.2010 20:53

Victorieeeeeeeeeee

LanDSharK16.05.2010 20:54
3 minute de prelungire.

 

Cartonas galben Ov Petre.

 

Rezultat final Steaua - Craiova 2-0. Steaua isi respecta blazonul.

BLAZON ?!? ce-i ala ?! :|

 

Am inteles, esti suparat. Prezumtia de blat a fost inlaturata.

MihaitzaM1416.05.2010 20:56

Victorieee :x

Juggernaut16.05.2010 20:59

Cum a jucat Florentin Matei? A atins mingea?

gio_stgloria16.05.2010 21:03

A fost o problema mare cu transmisiunile pe net in seara asta, n-a mers sopcastu. Imi doream si eu sa-l vad pe matei, am reusit sa vad o singura faza a lui si mi s-a parut destul de reusita.

Astristul16.05.2010 21:04

Pana la urma s-a jucat "pe bune" si lucrul asta merita felicitat! :)

FORZA Steaua !!!

Joga Bonito16.05.2010 21:04

Juggernaut, buna intrebare

nu te suport ciobane16.05.2010 21:50

din nou fara voce...dar a meritat sper ca ne am facut auziti ...GUIE MIGI!

hooltras16.05.2010 21:53
Inseamna ca am fost inspirat sa pun X2. :))

Vedem maine.

 

ai pierdut banii

le faceti lu' aia de la pariuri curu mare :))

Bogdan16.05.2010 21:53

AM luat campionatul?

Elvis16.05.2010 21:57
Cum a jucat Florentin Matei? A atins mingea?

A jucat bine ... pentru 10 min .

 

AM luat campionatul?

Doua mai mici ...

sile-jardel17.05.2010 08:00

n-am luat campionatul dar sper ca am scapat de LIMMBI!!!!si incet ,incet va renunta si raul cel mare-oierul!eu asa cred

RobYnho17.05.2010 08:27
Cum a jucat Florentin Matei? A atins mingea?

 

Are tupeu baiatul. Tupeu in sensul bun al cuvantului.

N'am mai vazut o centrare buna din corner la Steaua de mult timp. Matei i'a centrat perfect lu' Zhelev care a fost aproape sa inscrie.

 

Am lua'o la mumu daca bate Steaua. :))

 

Si am cam luat'o. :))

ViNdE pLeAkA mOrY17.05.2010 08:46

Respect pentru Matei merita sa joace la Steaua :D:X.

«15678»