FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 2-1 (0-1)

«1234»
Daniel-Ionut10.05.2010 18:45

Deabia astept sa se termine campionatul :sleep:

Faceti valuri!!! faceti valuri!!!

Alex88pl10.05.2010 18:52

Lacatus!Lacatus!Lacatus!

RobYnho10.05.2010 18:55
hai ca-i bine, cat bulan sa aiba si pippi?

 

Mai ales de ziua lui. :D

micodo10.05.2010 18:56

E cine suparat, inafara de oierul cel hapsan, ca nu jucam in sampion lig? :bananadance:

ice_ball10.05.2010 18:58

Mai bine ca nu jucam. Cu echipa asta luam de la 3 in sus de la orcine... Lasa sa se duca Urziceni si CFR. macar au aparare cat de cat.

grizzly10.05.2010 18:59

e meciul care mi-a lasat gustul cel mai amar din sezonul asta. nu pentru inca una din prestatiile jalnice ale echipei. ci pentru ca numele lui Lacatus este scandat pe un alt stadion decat Ghencea.

Le reseau pansant10.05.2010 19:01
pai dc ramane 1-1 fara wesley si costly ... NO Comment. Sunte-tzi penibili va spunem sunte-tzi penibili, oile lui Becali....

 

Ratarile se razbuna... 2-3 rezultat final...

a-i dreptate frate, e-sti tare ce sa spun, si eu am aceia-si parere ca tine. bine a-i spus ca faza cu sune-ti penibili, chiar ca sunt,

rnz10.05.2010 19:01

Doamne , cum s-a terminat meciul cum ciobanu PE GHESEPE , si cum NAOM SI GEAMBASU sa faca in asa fel sa fie de acord cu el sa nu cumva sa-l supere pe nenorocit .

optarul10.05.2010 19:01
E cine suparat, inafara de oierul cel hapsan, ca nu jucam in sampion lig? :bananadance:

 

cei 5 milioane de stelisti ! :)

 

ice_ball10.05.2010 19:02

Asta inseamna ca e apreciat peste tot. Lacatus, Lacatus, Lacatus

4_ever_steaua10.05.2010 19:03

Aceasta stea( da, cu litera mica pentru ca asa vreau eu) devine din ce in ce mai penibila cu fiecare meci, cu fiecare campionat si asta datorita unui singur om cretin. Asta ca sa nu se mai mire bacelistii de ce pierde Steaua lor mult iubita.

RobYnho10.05.2010 19:04
pai dc ramane 1-1 fara wesley si costly ... NO Comment. Sunte-tzi penibili va spunem sunte-tzi penibili, oile lui Becali....

 

Ratarile se razbuna... 2-3 rezultat final...

 

Si un rosu pentru faultarea limbii romane.

predatorpulse710.05.2010 19:04

Scurt rezumat al acestui sezon:

 

-0 trofee

-eliminati in cupa de gloria bisnita

-batuti de 2 ori de ultima clasata

-practic pe ultimu loc la meciuri cu rivalele

cu pechinezii batuti(0-1) in Ghencea si 2-0(care putea sa fie un 5-0 lejer daca nu era zapata) in groapa

crapidistii ne-au luat punct in Ghencea si ne-au umilit in celalata groapa a bucurestiului.

nu i-am batut pe chefere,2-2 pe Ghencea si 1-1 la ei acasa.

Urziceni ne-a batut pe Ghencea si puteau sa ne-o traga lejer la Urziceni daca nu intervenea iarasi kapetanos in ultimul minut.

cu Vaslui ne-am impartit victoriile 2-1 in ambele manse

cu bragadiru am batut cu destul bulan in tur si cu la fel de mult bulan am scos un egal in ultimul minut in Ghencea

 

Dupa cum vedeti practic Fc Steaua nu a dominat pe nimeni in acest campionat,ciobanasul a vandut tot ce aveam de valoare(s-asa aia erau putini) pentru bani si este un mic miracol produs de pippi,faptul ca am mai avut sanse la titlu pana in ultimele etape cu acest lot submediocru. Am vazut mai toate echipele cu care cica ne bateam la titlu si spun sincer ca Steaua a jucat in mod constant cel mai prost fotbal dintre toate. Nici alea nu erau cine stie ce insa noi am fost sub orice critica majoritatea timpului. Intr-un campionat sanatos,nu unul in care domneste haosul,eram pe 6-7 in acest moment. Scoateti-l pe kapetanos din ecuatie si cateva meciuri bune ale lui zapata(stricat si el de atmosfera proasta de la club ca mai toti fotbalistii de valoare popositi pe aici in ultimii ani) si Steaua are vreo 10 pc in minus. Cel putin.

4_ever_steaua10.05.2010 19:04
a-i dreptate frate, e-sti tare ce sa spun, si eu am aceia-si parere ca tine. bine a-i spus ca faza cu sune-ti penibili, chiar ca sunt,

 

 

ce nebun esti si tu :hypocrite:

ionel_9410.05.2010 19:10

eram sigur ca bate vasluiul si chiar ma bucur o sa ea o p**a Gigi anu asta :D

luck8710.05.2010 19:13

Era sa uit ca avem un sarbatorit azi:D

Limbi

da,da,sa sugi plua de ziua ta!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=wD5HoTcLj7g

ice_ball10.05.2010 19:16

Perfect spus. Caracterizare perfecta a campionatului. As mai avea de zis ca in EL am fost la fel de penibili daca nu chiar

mai penibili decat in campionat. o-4-2 2 egaluri cu moldova. 2 egaluri cu twente care zapata a fost genial la ei. La meciul

de acasa am fost la stadion la -10 C ca as fiu martor la noul record de suporteri inregistrat. Fara 2 fundasi centrali nu se

schimba nimic.

 

Forza Urziceni. ca nu ii inghit pe aia din Cluj.

Scurt rezumat al acestui sezon:

 

-0 trofee

-eliminati in cupa de gloria bisnita

-batuti de 2 ori de ultima clasata

-practic pe ultimu loc la meciuri cu rivalele

cu pechinezii batuti(0-1) in Ghencea si 2-0(care putea sa fie un 5-0 lejer daca nu era zapata) in groapa

crapidistii ne-au luat punct in Ghencea si ne-au umilit in celalata groapa a bucurestiului.

nu i-am batut pe chefere,2-2 pe Ghencea si 1-1 la ei acasa.

Urziceni ne-a batut pe Ghencea si puteau sa ne-o traga lejer la Urziceni daca nu intervenea iarasi kapetanos in ultimul minut.

cu Vaslui ne-am impartit victoriile 2-1 in ambele manse

cu bragadiru am batut cu destul bulan in tur si cu la fel de mult bulan am scos un egal in ultimul minut in Ghencea

 

Dupa cum vedeti practic Fc Steaua nu a dominat pe nimeni in acest campionat,ciobanasul a vandut tot ce aveam de valoare(s-asa aia erau putini) pentru bani si este un mic miracol produs de pippi,faptul ca am mai avut sanse la titlu pana in ultimele etape cu acest lot submediocru. Am vazut mai toate echipele cu care cica ne bateam la titlu si spun sincer ca Steaua a jucat in mod constant cel mai prost fotbal dintre toate. Nici alea nu erau cine stie ce insa noi am fost sub orice critica majoritatea timpului. Intr-un campionat sanatos,nu unul in care domneste haosul,eram pe 6-7 in acest moment. Scoateti-l pe kapetanos din ecuatie si cateva meciuri bune ale lui zapata(stricat si el de atmosfera proasta de la club ca mai toti fotbalistii de valoare popositi pe aici in ultimii ani) si Steaua are vreo 10 pc in minus. Cel putin.

gabitzubrasov10.05.2010 19:35

Lacatus,Lacatus,Lacatus :clap:

 

pt prostul stanii :wanker: doar cu atat ai putea ramane sau mai bine zis ne-am dori sa ramai cu atat

 

psMI-E DOR DE Steaua ...

kla200512.05.2010 07:17

pacat...mare pacat

Bogdan12.05.2010 07:28

vinovatii sa iasa in fata si sa-i executam in piata publica.

 

Kla2005 te rog numeste-i tu..

FuNNky LowE suD28.05.2010 20:23

meciu asta e de necomentat !!! cel putin nu am ce sa spun NO COMM :|

hooltras29.05.2010 07:37
meciu asta e de necomentat !!! cel putin nu am ce sa spun NO COMM :|

daca nu aveai nimic de spus puteai sa nu spui nimic :))

Korado01.06.2010 11:51

Nu stiu de ce dar parca si cand conduream cu 0-1 parca tot stiam ca o sa mancam bataie :(

«1234»