FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 2-1 (0-1)

«1234»
MoWeed10.05.2010 10:55

Mi-a luat-o Tz3pI inainte cu urarea pentru nea' Limbi.

 

De ziua lui ii doresc sa plece de la Steaua umilit de cioban. Asta merita toate slugile lui

Catta10.05.2010 11:20
Da, da, sa sugi **** de ziua ta!

 

 

idem tzepi,limbi asta dupa ce ca-l linge-n cur pe jibon mai este si arogant.

 

sper sa castige Laca azi ;)

gio_stgloria10.05.2010 11:54

asta e meciul la care sunt foarte sigur ca Steaua nu pierde, e meci de x2. toate vedetele vasluiului nu joaca azi, deci Steaua are prima sansa.

AG10.05.2010 16:50

vreau si eu un link unde pot vedea meciul .. bag puIa in digi

ice_ball10.05.2010 17:22

Mda, par ca rezervele vasluiului sunt mai tari ca titularii Stelei. Muhaaa :cool:

 

Vaslui - Steaua 3-0

Steaua - Craiova 0-3(dc e nevoie arnucati o bricheta ceva. Respect Craiova pt titlul din 98)

 

X-Steaua who the F cares...

David10.05.2010 17:31

bai transmite Digi meciul cu melodie in fundal sau e de la mine?

Juggernaut10.05.2010 17:33

Haha, la asta ma gandeam si eu. Cred ca e de la stream.

ice_ball10.05.2010 17:37

http://www.free-tvsport.com/

 

vreau si eu un link unde pot vedea meciul .. bag puIa in digi
David10.05.2010 17:39

Nu-i de la stream.O fi dat aia de deasupra camarutei digi muzica mai tare.

Juggernaut10.05.2010 17:42

Tot ce e posibil...dar de ce is numai niste parti din melodii care se tot repeta? Si comentatorii aia probabil ar fi zis ceva daca era galagie acolo.

(atat de tare e meciul incat discutam despre muzica)

 

 

LE: Chiar e de la stadion muzica, lol.

RobYnho10.05.2010 17:46

Ce gol aiurea.

luck8710.05.2010 17:47

Nu incetez sa ma minunez de bulanul echipei Fc Steaua........

David10.05.2010 17:49

Da-i cu bulanul,da-i cu bulanul!

Alex88pl10.05.2010 17:59

mama ce abereaza asta de la digi...o capodopera..executie de geniu.=)))

danimarcu10.05.2010 18:03
Da-i cu bulanul,da-i cu bulanul!

La cat bulan are echipa,cred ca numai autostivuitorul ne mai scapa de ciobanul borat...

David10.05.2010 18:21

Parpas! :))

danimarcu10.05.2010 18:27
Parpas! :))

Zapata! :thumbsup:

Daniel-Ionut10.05.2010 18:29

El e maaaa... Robinson Zapata "Rufay" il cheama :ike:

Marius10.05.2010 18:29

hai ca-i bine, cat bulan sa aiba si pippi?

BlaUGranA10.05.2010 18:29

goooooool Vaslui!!!

VPM!

ice_ball10.05.2010 18:36

pai dc ramane 1-1 fara wesley si costly ... NO Comment. Sunte-tzi penibili va spunem sunte-tzi penibili, oile lui Becali....

 

Ratarile se razbuna... 2-3 rezultat final...

ady.fcsb10.05.2010 18:38

In sfarsit.. au egalat. Acum probabil toti ,,suporterii '' vor incepe sal injure pe Zapata ca e un portar slab , dar eu cred inca , ca este cel mai bun portar din Romania ,ghinionul lui este ca joaca in aceste vremuri infecte si are pe post de patron un oier . Multi uita prea usor meciurile din UCL sezonul 2008-2009 si 2009-2010 unde Zapata a fost aproape de fiecare data cel mai bun stelist de pe teren . Dar nah' or sa inceapa acum toti : ,, gafata'' , ,,e varza'' .. tipic romanesc.

Daca Zapata era la Steaua in 2006 poate vorbeam de castigatoare cupei UEFA, Steaua.

:steag_cruce_invers: Iubesc Steaua ,deci hai Vaslui , inca un gol. :steag_sah_mic:

ice_ball10.05.2010 18:42

Bine asa... 1-2 Mai vin goluri cum am spus.

rLz10.05.2010 18:42

acum partea buna e ca o sa`l scoata din primul 11 pe zapata si o sa`l introduca pe tatarusanu care e de 5 ori mai slab :)

Juggernaut10.05.2010 18:43

Lacatus! Lacatus! Lacatus!

«1234»