FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SC Heerenveen - Steaua!

«123421»
sorin_77720.12.2005 04:34

Se pare ca daca se va concretiza plecarea atacantului lor la Ajax vom avea chiar o viata mai usoara... Eu cred ca sigur va pleca...

Virgil20.12.2005 07:36

Nu spune hop pentru ca nu stim cine va veni in locul lui.

Oricum avem o echipa prea mare ca sa ne temem de Huntelaar.

alinush8920.12.2005 14:36
egal la ei.....0-0..si aks ii batem cu 2-0..SA TINETI MINTE! va rog sa-mi rasp la o intrebare..dupa cat timp e meciul cu Betis/Alkmaar??

 

pe 9/16 m

artie

Mersi Boggie :wink:

Motanu D20.12.2005 15:52
Oricum avem o echipa prea mare ca sa ne temem de Huntelaar.

 

Care Huntelaar ?!

sorin_77720.12.2005 19:32

SC Heerenveen [2 - 0] VV Venlo

 

primul gol marcat de Huntelaar din penalty in minutul 23. A majorat scorul G. Samaras in min. 85

Virgil21.12.2005 06:14

Oricum avem o echipa prea mare ca sa ne temem de Huntelaar.

 

Care Huntelaar ?!

 

Pai ce,sunt mai multi ? Klaas Jan Huntelaar,nascut la Drempt in 12.08.1983,atacant la Heerenveen.` :)

cristianotopeanu21.12.2005 07:20
[....] in deplasare marcam rar si putin.

 

Foarte justa afirmatia.

 

Eu cred ca la ei luam bataie si la Bucuresti ne vom califica.

dbd21.12.2005 07:48

eu cred ca vom castiga ambele meciuri... :D

sorin_77721.12.2005 08:00

Steaua are o medie de 1 gol pe meci marcat in deplasare in Competitile Europene din aceasta toamna (5 goluri/5 meciuri). Deci nu e rau. Si cred ca in primavara vom imbunatatii sau macar vom mentine aceasta medie, chiar din primul meci.

Virgil21.12.2005 09:22
[....] in deplasare marcam rar si putin.

 

Foarte justa afirmatia.

 

Eu cred ca la ei luam bataie si la Bucuresti ne vom califica.

 

Intr-adevar corecta observatia.Numai cum Motanu poate face.Eu cred ca la ei batem,iar la Bucuresti vom invinge.

 

Cine a votat impotriva Stelei,nu se pricepe la fotbal.

sorin_77721.12.2005 12:17

Nu Virgil, cine a votat impotriva Stelei, ori e pesimist ori e dinamovist, ori e mult prea realist... De priceput ne pricepem toti cat de cat care venim aici pe site ca doar nu e forum culinar :lol: :lol: :lol:

dbd21.12.2005 14:11

un vot reddog l-a dat pentru victoria lui heerenveen iar altul tot reddog...ca la patrupede se da voie sa votezi de 2 ori ca ai mai multe maini... :lol: :lol: :lol:

redandblue21.12.2005 14:49

Cred ca cu putin noroc ii putem bate chiar la ei acasa...la cum a aratat Steaua ca joaca in deplasare in acest sezon.

I.N.Money21.12.2005 14:54

Daca imi amintesc eu bine FC National a jucat acum cativa ani cu ei sub bagheta lui Zenga si aici au batut cu 3-0 si daca nu ma insel in Olanda au pierdut cu 2-0....asa ca daca ei au putut trebuie si noi sa reusim.

redandblue21.12.2005 14:57

sigur o sa reusim sa trecem si de olandezi si de...pan ajungem in finala

dbd21.12.2005 14:59

aia a fost acum 2-3 ani...asa si noi i-am batut pe heerenveen la ei acasa intr-un amical...acum 4 ani parca...noi eram condusi de piti...3 goluri le-a dat Raducanu...si unu falemi...ambii acu la Vaslui...

redandblue21.12.2005 15:01

hai sa-i luam inapoi sa le mai dea trei-patru...

dbd21.12.2005 15:10

s-a ales prafu de ei...

misha21.12.2005 15:56
Cine a votat impotriva Stelei,nu se pricepe la fotbal.

 

vezi ca ma jignesti :evil: ...eu am votat asa deoarece atunci cand votez pentru echipa adversa ..castiga Steaua :D

meshteroo21.12.2005 16:04

Si eu spun cand pierde o echipa...aceea asa intr-adevar pierde!!! Heerenveen va pierde!!

sorin_77722.12.2005 05:13
Cine a votat impotriva Stelei,nu se pricepe la fotbal.

 

vezi ca ma jignesti :evil: ...eu am votat asa deoarece atunci cand votez pentru echipa adversa ..castiga Steaua :D

 

 

Atunci asta e forum culinar... :lol: :lol: :lol:

misha22.12.2005 05:21
Atunci asta e forum culinar... :lol:  :lol:  :lol:

 

si tu esti moderatorul lui :lol: :lol:

sorin_77722.12.2005 05:33

yep, si moderez un amestec de ingrediente Steliste intr-o oala olandeza care se vor contopii intr-o portie de fotbal ce se va servii pe 15 februarie... Pofta buna! :lol:

Virgil22.12.2005 06:12
Cine a votat impotriva Stelei,nu se pricepe la fotbal.

 

vezi ca ma jignesti :evil: ...eu am votat asa deoarece atunci cand votez pentru echipa adversa ..castiga Steaua :D

 

Atunci sa stii ca Sorin te-a jignit si mai tare.A spus ca poate fi dinamovist cel cu votul pe invers. :lol:

 

Si zi asa,umbli cu chestii inverse. :roll: :lol:

misha22.12.2005 06:19
Cine a votat impotriva Stelei,nu se pricepe la fotbal.

 

vezi ca ma jignesti :evil: ...eu am votat asa deoarece atunci cand votez pentru echipa adversa ..castiga Steaua :D

 

Atunci sa stii ca Sorin te-a jignit si mai tare.A spus ca poate fi dinamovist cel cu votul pe invers. :lol:

 

Si zi asa,umbli cu chestii inverse. :roll: :lol:

 

offtopic: Doamne fereste :lol: :lol:

«123421»