Multumiti domnii? ![]()
Multumiti domnii? ![]()
Mocanita Sibiu-Agnita :


Quelque musique :
http://www.youtube.com/watch?v=3sWb1iR2mzM
Golgheterul de 31 pe 31.

World Football Gala 1998, nominalizarea "The World˜s best Top Division Goal Scorer 1997" :
1. Hakan Sukur (Galatasaray SK ðstanbul / Turkiye)
2. Ronaldo Luis Nazario de Lima (FC Barcelona / Brasil)
3. Sabin Ilie (Steaua Bucuresti / Romania)
Inaintea Internetului cand pentru un LAN plateai ora la sala :





Cateva piese din sountrack-ul FIFA '98: Road to World Cup.
Hehe, eu Age o Empires mai joc si acum, II si Mythology.
Hehe, eu Age o Empires mai joc si acum, II si Mythology.
Si eu, si eu!!! AOE ramane jocul meu preferat pe viata! Si acum mai joc in retea cu cate un amic "The Conquerors".
Initial eram fan Civ2, mai putin Starkraft....insa AOE original a fost cred cel mai bun cand a aparut prin 97, a fost o revelatie totala a jocurilor RTS...
Pacat ca AOE3 n-a mai fost atat de bun...am sperat ani de zile sa fie refacuta perioada antica pe stilul celei medievale din Conquerors, cu campanii cu Alexandru, Hanibal, Spartacus, Boudica, Cezar etc...
PS La Conquerors pe cel mai greu nivel n-am reusit niciodata sa trec de ultima misiune cu Saladin si Joana D'Arc.
PPS A jucat cineva Desperados din 2001? Daca da, cum l-ati batut pe El Diablo la ultima misiune??? Eu n-am reusit.
Stateam mult ascuns dupa niste stalpi, daca imi aduc bine aminte.