FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Alba Iulia - Steaua 2-1(1-1)

«12345»
Ronnie01.05.2010 16:34
Cat ai jucat mosule?

A iesit de-o ciorba?

 

N-am jucat ca am uitat ca azi e meciul.

clausblaus01.05.2010 16:37

@Steaua Toronto

 

Unde ai vazut tu ca ma bucur?Am zis clar ca echipa asta nu joaca NIMIC si ca a ajuns aici cum a ajuns.

Si te asigur eu ca nici un stelist nu se bucura cand pierde Steaua,este doar o rabufnire,un mesaj de nemultumire pentru tot ceea ce se intampla la acest club.Si da,te-am numit pe tine pentru ca tu tipai cat te tineau bojogii ca Steaua pierde din cauza huliganilor.

Sper ca astazi ai inteles adevaratul motiv pentru care Steaua nu mai are o echipa competitiva.Daca nu,asta este!

Daniel-Ionut01.05.2010 16:38
N-am jucat ca am uitat ca azi e meciul.

 

Nu ai jucat pentru ca nu mai aveai bani in cont.

Judy01.05.2010 16:43

a plecat sclavu de Stoichita?\:d/

Recoba01.05.2010 16:46

a pierdut Steaua...ce tragedie...totusi in alta ordine de ideei in acest week end la Baile Herculane se strang peste 4000 de adepti ai MISA. Asta da stire !!!

caniggia01.05.2010 16:51

Eu le-as propune celor de la Sportingbet sa bage in grila (!?!?) de pariuri speciale pe Steaua si cote pentru chestii precum:

 

- cate injuraturi isi ia Gigi pe meci si, ca bonus, de ce rude se va lega galeria

- cat de prost o sa fie urmatorul transfer facut de Mache

- care este urmatoarea ruda a lu Gigi care va fi instalata antrenor la juniori

- care o sa fie urmatorul plafon minim de salariere in Ghencea? (eu va dau cota 1.05 ca o sa fie sub 100.000 de sezonul urmator)

- ce nevasta de fotbalist va mai lovi Toja

- cate vergeturi are pe fund nevasta lu Tanse

 

lista poate fi completata...

Ronnie01.05.2010 16:54
Nu ai jucat pentru ca nu mai aveai bani in cont.

L-am reincarcat bai parci.

Joga Bonito01.05.2010 17:00

Mai bine retrogradam noi in locul Unirii.

iNz^_^01.05.2010 17:13

Un joc superb, extraordinar, mirobolant, grandios. O tactica bine gandita de acest Mourinho din Carpati.......

 

 

 

 

 

 

 

glumesc....in a 2-a repriza am adormit :-<

 

VPM

caniggia01.05.2010 17:24

"E prima dată cind il critic pe Stoichiță. Are Alba Iulia lot mai bun ca Steaua? NU! Înseamnă că e si vina lui Stoichiță. Nu atac pe nimeni, dar e si vina lui pentru că trebuia să cîștige meciul acesta. Va pleca din vara vom cauta un alt antrenor. Pleacă Tall, Parpas, Golanski, Petre Marin, Pepe a plecat deja, fratii Karamian si altii doi jucatori. Din vară il aduc pe Ionuț Badea in locul lui Stoichiță"

 

Ce rahat? Lita Dumitru sau Florin Marin sunt ocupati? :confused:

pytycrys01.05.2010 17:24

Este tare ca echipa de pe locul 2 este DOMINATA tot meciul de echipa de pe ultimul loc.

GUIE MIGI!

PS: Pe stadionul lor de kkt s-au auzit numai "Huliganii" de la SUD.

Respect PS!

clausblaus01.05.2010 17:33

Alooo,moderatorii,ce se intampla aici?

BAN PERMANENT!

 

Mo,Adrian,Rooney,voi sunteti ca politia...niciodata la locul cu pricina!

Pe unde haladuiti?

Bogdynho01.05.2010 17:36

wow...si cand te gandesti ca Steaua se gandea la titlu si UCL :)) ... nici de Europa League nu sunteti :))

petarde.png

MoWeed01.05.2010 17:36

Nu are cum sa ma mire acest rezultat. In ultimii ani am facut o traditie din a pierde puncte cu echipele de la retrogradare

raul stelistu01.05.2010 17:42

N-am vazut meciul(prima data dupa vreo 5 ani cand ratez un meci)dar nu am pierdut nimic.Mai jos de atat nu se poate ajunge.oricum raman cu palida consolare ca banii din sampion lig nu ajung pe mana cancerului.Am ajuns de rasul curcilor,sa ne bata toti descultii.....

**** clanului fecali si la toti lingaii imputiti din club.

Mori ciobane

yulyan8901.05.2010 18:23

haideti macar acum la ultimele meciuri sa nu-l mai contestati pe nea Gigi si sa incurajam echipa pentru a lua titlul ! 24 venim ! fular-campionii

 

 

Fan FC Steaua01.05.2010 18:36
haideti macar acum la ultimele meciuri sa nu-l mai contestati pe nea Gigi si sa incurajam echipa pentru a lua titlul ! 24 venim ! fular-campionii

 

Pe romaneste si cat se poate de clar: ESTI PROST SAU TE PREFACI? Fc Steaua ia bataie de la echipele de pe ultimul loc, e umilita in derby-uri, si tu visezi la titlu? CU CE? Intreb iar: ESTI PROST SAU TE PREFACI?

 

 

Vrei sa incurajezi Fc Steaua? Te opreste cineva?

 

"24 venim"... la cine te refereai? La tine si la Becali? Faceti juma'-juma' ? Pe noi nu ne mai intereseaza echipa de fotbal, e echipa familiei Becali si numai a lor. Stelistii adevarati se lupta pentru eliberarea ei din bratele mafiotilor din clanul Becali. Protestele vor inceta doar dupa ce Steaua scapa de acesti jegosi din neamul Becali.

 

PS: Daca erai ironic imi cer scuze!

Daniel-Ionut01.05.2010 18:38

Cred ca glumea :))

fredysteaua01.05.2010 18:40

hahahha eu va recomand sa vedeti partea amuzanta =))

 

am ajuns sa intre suporterii lu' Unirea alba iulia sa rada de noi pe site =)) nea Gigi iti place ce-ai facut din Steaua ?

fredysteaua01.05.2010 18:44

oricum ar fi tot un ratat ramai =)) hai pa

Daniel-Ionut01.05.2010 18:45

Frustrat...

emil072401.05.2010 18:48

respect Peluza Sud si suporterilor din alba care i-au aplaudat pe cei stelisti! pt cei care nu cred uitativa pe TV sau intrebati suporterii care au facut deplasarea^^! in alta ordine de idei Steaua a jucat foarte prost! mi-as dori ca Becali sa plece naibii de unde a venit si sa ne lase in pace!

Daniel-Ionut01.05.2010 18:51
si hai ca n-am chef sa ma cert aici aiurea :-j ... sa ai o seara buna :P =))

 

Si atunci de ce oare te'ai inregistrat pe fcs? :huh:

Astristul01.05.2010 19:17
24 venim ! fular-campionii

 

Poate tramvaiul 24 ... :))

saptemai01.05.2010 20:00

"uitate" - bogdynho, nu mai dribla limba romana.

«12345»