FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Alba Iulia - Steaua 2-1(1-1)

«1345»
SteauaToronto01.05.2010 20:10
sincer? sa pot vedea pozele ca se lauda un amic stelist fanatik ca a postat nu stiu ce poza la voi pe forum si nu pot vedea poza daca nu sunt inregistrat :) ... si mi-am dat cu parerea daca tot aveam cont, dar totusi nu am jignit pe nimeni, dar unii dintre voi se cred mari smecheri :-j ...o seara buna:P

 

satene, jet de aici, Steaua e Steaua, orice s-ar intampla, restul sunt gunoaie

Bogdan02.05.2010 00:40

deci am ajuns sa castige puncte cu Steaua si marea putere alba iulia.

 

Sunt unii stelisti care trag semnale de alarma de vreo 2-3 ani. Dar na.. hai sa mergem mai departe.

 

Oare nu va treziti?

The_Foxes02.05.2010 08:05
a pierdut Steaua...ce tragedie...totusi in alta ordine de ideei in acest week end la Baile Herculane se strang peste 4000 de adepti ai MISA. Asta da stire !!!

 

Alex mi-ai luat o piatra de pe inima! Acum inteleg ce era cu poza aia pe mess de zilele trecute.Te-ai apucat de filme porno sau ceva legat de MISA. :thumbup:

 

Ca sa nu fiu offtopic imi place la nebunie scandarea provincialilor la orice faza suspecta" HOOOOTTTIII".Hei-rupul oricarei adunari satesti de peste 10 ani(prima data cand am auzit-o live). Inca o dovada in plus ca provincialii adopta ideea " Impotriva fotbalului modern " !

 

doarptculori04.05.2010 00:39

Ce fericiti or fi dupa meciul asta asa-zisii stelisti anti-Gigi...

 

ei au ajuns sa fie mai anti-Steaua decat crapizii sau catzeii...

 

foarte,foarte trist...........................................................

alexx8604.05.2010 08:52

Nu stiu de ce va lamentati atat, gibonul nu o sa vanda Steaua. Momentan este singurul lui venit, de pe carca Stelei isi scoate el bani de oite. Vorba lui Dinu, cum sa traiesti in Romania si sa faci conferinte de pe scaun aurit? Cat de nesimtit sa fi sa faci asa ceva? de fapt, bunul simt/respectul in fam. Becali NU EXISTA! Prea mult nu o sa stea pe la Steaua, deja Steaua se duce in jos, nu cred ca o sa isi permita sa bage bani. Steaua are nevoie la anul de minim 9 jucatori...bani, din parti. Nu tu LC, nu tu EL(daca se califica in EL, nu o sa faca mare branza)

RobYnho04.05.2010 09:22
gibonul nu o sa vanda Steaua. Prea mult nu o sa stea pe la Steaua

 

Te contrazici singur ?

alexx8604.05.2010 22:14

nu ma contrazic, am zis pe acolo, o sa vanda mai tarziu...acum NU! am zis ca momentan nu vinde Steaua. o sa vanda el in cel mult 4 ani:)

«1345»