sincer? sa pot vedea pozele ca se lauda un amic stelist fanatik ca a postat nu stiu ce poza la voi pe forum si nu pot vedea poza daca nu sunt inregistrat... si mi-am dat cu parerea daca tot aveam cont, dar totusi nu am jignit pe nimeni, dar unii dintre voi se cred mari smecheri :-j ...o seara buna:P
satene, jet de aici, Steaua e Steaua, orice s-ar intampla, restul sunt gunoaie
