FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iasi 2-1 (0-1)

«12345»
mountytoma12.04.2010 18:32

inainte de meci, eram sigur ca e blat. adica iasiul se va bate singura. iata insa ca nu i-au iesit calculele behaitului. grigoras care este un om corect nu a vrut sa dea meciul, si atunci s-a dat bolnav. iar echipa lui joaca cu mare ambitie. deci nu e blat. a cumparat ceva ciobanul, dar degeaba!

 

ai nostri? pana acum nu am vazut o faza de fotbal! merge bine pentru noi, in ritmul asta scapam de ciuma de la loja! bravo Banel, bravo tatarusanu! ne sunteti aliati! a intrat si toja, deci avem toate sansele sa pierdem meciul!

David12.04.2010 18:47

Ni le-a stricat Surdu.

cLoSeDâ??12.04.2010 18:56

1-1 , poate ne mai salveaza Kapetanos :-<

David12.04.2010 19:11

Te-a salvat Kapetanos.

iNsTiGaToR12.04.2010 19:14
1-1 , poate ne mai salveaza Kapetanos :-<

Da-ti 2 palme...

David12.04.2010 19:17

Superba atmosfera.Ati vazut ce fata facea Becali cand auzea de "Muuie clanul Becali?"Mai ales ca era si varul ala mai negru la loja.Ala care e inca in exercitiu.

bogdanbog12.04.2010 19:24
:finger: miclea
Ronnie12.04.2010 19:30

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOOOOOL

GOOOL

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

GOOL GOOL GOOL GOOL GOOL GOOL GOOL GOOL GOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOOOOOL

GOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOOOOOL

GOOOL KAAAPEEETANOOOSSSSS

David12.04.2010 19:31

fericire mare,este?

senzor0012.04.2010 19:37

Este incredibil...nu se poate sa ne surada si noua norocul si sa piarda Fc Steaua puncte?

Ronnie12.04.2010 19:38

Cine e pe locul 2 si da muie la cioroi STEAUAAA EEEE STEAUAAAA EEE STEAUAAA EEEE EEEE EEEE!!!

 

JO-S CU HULYGANII DE LA PLUZ SUD!

David12.04.2010 19:42

S73@oo@ in7r@ in Ch@mpi0n$ L3@goo3 d3 p3 l0cool 2! Cam pionii,cam pionii,ole,ole,ole!

red&blue_boy12.04.2010 19:43

Sa vina Liga,sa vina Real,United,Barca in Ghencea!!!Sa iasa banii din Liga!!!

Multumim Stoichita,Jiji !!! Ce echipa avem !!! :))

pytycrys12.04.2010 19:45

IESTE BHAH.

VHEDE-M Steaua IN CEMPIONZ LIG.

S-A MOARA H00LIGANIII D L PELUSA SUD.

FORZA NE-A Gigi!

Banel I-E CEL M-AI TARE!

 

 

sa ma phut...

red&blue_boy12.04.2010 19:49

Stoichita : "declarativ inca ne batem pentru campionat"...!!! :D Nostim baiatul!Normal ca declarativ,ca in teren,vestiar,loja nu se vede acest lucru...

David12.04.2010 19:51

Nu-i echipa mai frumoasa,si iubita ca Banel! :hooray:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE12.04.2010 20:40

Blat.

dicanio10dicanio12.04.2010 21:21

Brigadaaaaaaaa ros-albastraaaaa

 

 

 

Becali ura noastraaaaaaaa

 

 

 

 

 

Gigi Becaliiii moooooooooooieeeeeeeeeeeeee :finger:

saptemai12.04.2010 21:22

in prima repriza Fc Steaua n-a vazut cine e in poarta iesenilor.

in a doua repriza au jucat vs 11 jaloane. la pauza s-a schimbat ceva, oare ce?

ce s-a intamplat putem deduce daca salariatii oierului isi iau primele sau daca ele sunt in drum spre moldova.

 

s-a cantat mai bine azi. prezenta buna, coordonare medie, e loc de mult mai bine.

 

Steaua SUNTEM NOI!

The_Foxes12.04.2010 21:39
Cine e pe locul 2 si da muie la cioroi STEAUAAA EEEE STEAUAAAA EEE STEAUAAA EEEE EEEE EEEE!!!

 

JO-S CU HULYGANII DE LA PLUZ SUD!

 

 

Ce ai bogdane sau esti ironic ? chiar nu-mi dau seama ca sunt prea plin de nervi..si asa era sa ma bag in 2 salahori la meci.cand vad peluza aia goala ma duce gandul la un moment de reculegere fara sfarsit.Detest tribuna asa specimene stranse la un loc nu gasesti in peluze( pica faza ca e mai ieftin la peluze si vin toti ageamii)...in tribune chiar sunt specimene care ar merita o atentie, dar unii ca si mine ii ignora de obicei pentru ca nu merita nici macar acea " atentie" si imi dau seama, cand ma gandesc la cei de la ultimi ribelli,dorobanti si fossa dei campioni ca acesti oameni minunati din grupuri nu merita o asa cloaca in jurul lor...probabil ai fost ironic da sunt prea greu de cap acum..

*Alecs*12.04.2010 21:44
Maye12.04.2010 21:47

@The Foxes

 

A fost ironic . :)

 

 

Bomba sexi are curu mare :))

andyro12.04.2010 22:02

Faceti valuri ! :gathering:

 

Sa vedem urmatoarele 2 meciuri unde nu sta nimeni capra (pe langa bomba sexi, adica).

rAzVaN4sTeAuA12.04.2010 23:02

nu ii inteleg p unii dc simpatizeaza p acel cioban care ne distruge echipa de suflet...ziceti ca cei din Peluza Sud snt doar huligani...doar unii care stiu dkt sa injure...dar cei de la Peluza Sud...au demnitate...nu vin la stadion doar sa stea pe scaun si sa aplaude...vor ca acest cioban sa nu`si mai bata joc de Steaua...Gigi lasa`ne !!!!

kla200513.04.2010 05:40

si vulpea a zis ca's strugurii acri atunci cand nu mai ajungea la ei...

 

Bravo Kapetanos, sper sa-l duca la Mondiale grecii!

 

Blat.
«12345»