inainte de meci, eram sigur ca e blat. adica iasiul se va bate singura. iata insa ca nu i-au iesit calculele behaitului. grigoras care este un om corect nu a vrut sa dea meciul, si atunci s-a dat bolnav. iar echipa lui joaca cu mare ambitie. deci nu e blat. a cumparat ceva ciobanul, dar degeaba!
ai nostri? pana acum nu am vazut o faza de fotbal! merge bine pentru noi, in ritmul asta scapam de ciuma de la loja! bravo Banel, bravo tatarusanu! ne sunteti aliati! a intrat si toja, deci avem toate sansele sa pierdem meciul!
