FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iasi 2-1 (0-1)

«12345»
GeoTitanBoys09.04.2010 09:37

asta e un meci de 1 solist:|

ViNdE pLeAkA mOrY09.04.2010 09:38

Si cum stiti in numar cat mai mare pentru a continua protestu :)

Itss.09.04.2010 09:48

1-0 e de ajuns pentru Steaua =)). La cum joaca sa ne multumim si cu un gol :)

Vlad Bogdan09.04.2010 12:26
Ce ai ma tampitule cu jocul Stelei ??

 

Nu stiu sincer care dintre noi e mai tampit. Tind totusi sa cred ca tu.

David09.04.2010 12:35

Singurul meci care conteaza e in tribune si in ....loje.

yulyan8909.04.2010 16:25

 

 

 

nea Gigi ne va aduce campionatu', el e baza...el si valiza., :steag_cruce_invers:

S.Mariuss09.04.2010 17:03

sigur batem......din pacate:(

SuperstaR1809.04.2010 17:27

Cel mai probabil inca un blat. Ei nu vor trece de jumatatea terenului (cum au facut de exemplu cei de la GAz Metan cu noi si cu javrele in groapa), iar "ai nostri" se vor chinui sa dea un gol trist. Sau poate vor regiza mai bine si batem tot cu un 2-1 SPECTACULOS :oOoOoOoOoOoOo

Itss.09.04.2010 17:31

Nu stiu acum :)

Eu zic ca se termina 2-1 sau 1-0 :)

Mai mult nu :) .

MORI Jiji !

Daniel-Ionut09.04.2010 17:33

Facem scor.

Itss.09.04.2010 17:41

Panduru: "S-au adus doi jucatori liberi de contract, Jelev si Parpas, si sunt titulari"

Basarab Panduru este multumit că Steaua a ajuns pe locul 2, la 3 puncte in spatele liderului CFR Cluj, si crede că dacă elevii lui Mihai Stoichiță vor evolua in continuare asa cum au facut-o in ultimele două etape, cu FC Brasov si Gloria Bistrita, nu vor avea probleme in lupta pentru titlu.

 

Managerul sportiv al gruparii din Ghencea s-a referit si la campania de achizitii din iarnă si crede că "roș-albastrii" au fost inspirati cand i-au adus, liberi de contract, pe Jelev si Parpas, care au devenit titulari in formula gandită de "Lippi".

 

"Dacă vom juca asa cum am facut-o cu Bistrita si Brasov, nu vom avea probleme. S-au adus doi jucatori liberi de contract, Jelev si Parpas si sunt titulari la Steaua. Care e problema dacă nu joacă Tall? Ce dacă a fost o investitie proasta Cand n-am dat niciun ban, dar am facut o investitie buna cu Jelev si Parpas, am câștigat pe această parte. Tall a jucat la echipa a doua foarte bine, ne-a spus Strizu. S-ar putea să joace si la prima echipă", a declarat Panduru la Sport.ro.

 

 

liquid squad09.04.2010 18:11

La t2 ceva?ne strangem la t2??astept raspuns.VINDE PLEACA MORIIIII!!!!!

dakk09.04.2010 18:15

Ok si in ce sector o sa stam? 20 sau 24.

nu ar trebui sa hotaram ca sa nu stam din nou impartiti in 2?

S.Mariuss09.04.2010 18:17

io acolo vin mereu :)

La t2 ceva?ne strangem la t2??astept raspuns.VINDE PLEACA MORIIIII!!!!!

 

ne hotaram la fatza locului :P

Ok si in ce sector o sa stam? 20 sau 24.

nu ar trebui sa hotaram ca sa nu stam din nou impartiti in 2?

Maye09.04.2010 18:24
Facem scor.

:))

blindica09.04.2010 20:47
Facem scor.

 

Total de acord cu tine. 50 % se dau ei la o parte,50 % ii spulbera Kapetanos. Mi-ar placea ca macar Pantelis sa ajunga la Mondial.

 

red&blue_boy09.04.2010 21:08
Mi-ar placea ca macar Pantelis sa ajunga la Mondial.

 

 

Ar merita.

dakk09.04.2010 21:24
ne hotaram la fatza locului :P

 

pai asta e problema ca nu putem sa ne hotaram la fata locului fiindca nu putem ajunge de la un sector la altul

radusteaua2310.04.2010 06:57

sper sa fim mai multi cu Brasov am fost putini tribuna 2 sud :)

Virgil10.04.2010 09:39

Pana dupa disputarea etapei a 27-a, Steaua a cazut pe locul 3 la egalitate de puncte cu Timisoara, 49, dar cu un golaveraj mai slab. LPF i-a acordat echipei banatene 3 puncte cu cantec la meciul cu Rapid, pentru ca aceasta din urma i-a folosit pe Varga si Balan, ajunsi in Giulesti dupa incheierea perioadei de transferuri.

Asadar,

 

1. CFR 52 puncte

 

2. FC Timisoara 49 puncte

 

3. Steaua 49 puncte

 

Gigi a luat foc.

David10.04.2010 10:22

Ce bulanosi is Crapidistii astia!

S.Mariuss10.04.2010 12:51

ce te face sa crezo k nu te poti muta de la un sector la altul??io de ex mereu imi iau bilet la sect 20 si stau la 23 sau 24.deci nu vad care e faza:P

pai asta e problema ca nu putem sa ne hotaram la fata locului fiindca nu putem ajunge de la un sector la altul
elika10.04.2010 14:54
ce te face sa crezo k nu te poti muta de la un sector la altul??io de ex mereu imi iau bilet la sect 20 si stau la 23 sau 24.deci nu vad care e faza:P

 

 

 

 

 

 

Marius inseamna ca nu ai fost la ultimul meci acasa cu Brasov astfel ai fi vazut ca nu te mai poti muta de la un sector la altul

liquid squad10.04.2010 15:43

Eu miam cumparat bilet deja=)) la t2 sper sa fm cat mai multi VINDE PLEACA MORIIII!!!!

radusteaua2310.04.2010 16:18

speram sa fim multi din cate am inteles ciobanu este decis sa ne interzica la meciul asta

«12345»