FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hertha BSC 0-0 STEAUA!

«123456»
Virgil09.12.2005 10:19

Pai atunci nu ar fi mai simplu pentru ei sa piarda?

 

Probabil ca daca noi vom marca primii,nu vor incerca sa egaleze pentru ca e probabil sa nu mai apuce sa marcheze si golul doi.

I.N.Money09.12.2005 14:53

Proasta ideea asta cu petrecerea de acum.Din cate stiu eu nu au terminat anul fotbalistit 2005.E lipsa de profesionalism,macar sa ne zica si nou ca se duc la Berlin sa faca figuratie sa ne uitam la alt meci...

bebeto09.12.2005 18:05

ce tot ziceti acolo!?daca la lens se termina 1x si hertha ia bataie,nemtii sunt out.

Doar STEAUA!10.12.2005 11:38

Spuneti cu toti la Berlin! 150euro ne costa pe noi pana la Berlin...Pe Dinamo in Franta 2.500.000 cu legitimatie de deplasare care ti-o cumperi..si mai pui inca 300.000 in total 2.800.000! Rapid joaca tot in Germania...si costa 85euro...

O simpla intrebare: DE CE LA NOI DEPLASARILE SUNT ASA SCUMPE????

Vreti sa mergem cu toti in deplasari afara? Luat exemplu lu` Dinamo si rapid!!!

 

Stiu ca daca IUBESTI Steaua dai oricat...dar totusi...

i.h.u.g.10.12.2005 18:41

esti tu sigur ca deplasarea costa asa putin? ma indoiesc sincer...sub trei milioane? dar ce, merg oamenii aia pe biciclete pana acolo? un stiu...mi se pare cam ciudat....si in plus..nu merita Steaua 150 de euro?

bebeto10.12.2005 20:56

pai cei din giulesti au un mare avantaj:nu-i costa nimic sa dea din aripi pina la stuttgart.daca zboara noaptea nici macar nu au nevoie de pasapoarte :D

Joint11.12.2005 06:58

Dupa cate se pare, pentru baieti au inceput petrecerile si asta nu e ok, atat timp cat inca mai e un meci de jucat. Sper sa-si doreasca sa se desparta de Oleg cu un joc frumos si sa se ambitioneze putin la berlin. Daca se intampla asta, nu ne scapa egalul cu hertha.

meshteroo11.12.2005 07:05

Hertha a pierdut ultimul meci cu 2-1...parca a jucat cu Hamburg...au moralul scazut si eu sper intr-o victorie!!! :wink:

I.N.Money11.12.2005 10:37

Nu prea cred ca au moralul scazut.Au jucat prost pana in momentul eliminarii lui Marcelinho...din acel moment au pus stapanire pe joc,doar ratarile uriase ale atacantului Pantelic au oprit-o sa scoata un rezultat bun la Hamburg.Parerea mea ca adevaratul pericol pentru noi o sa fie Basturk,omul in jurul caruia se invarte jocul Herthei.

Virgil11.12.2005 16:35

Hertha se afla pe locul 5,dupa Bayern,Hamburg,Bremen si Schalke.Vom avea un meci greu.

Ayrton11.12.2005 19:07

E clar cel mai greu meci din aceasta grupa. Bine ca suntem calificati. Eu cred ca putem obtine un rezultat de egalitate. Basturk mi se pare si mie cel mai periculos, iar daca reusim sa-l anihilam putem scoate un rezultat mare.

Bogdan4Steaua11.12.2005 22:36

In primul rand vreau sa vad un joc spectaculos. Nu mai putin important este si rezultatul. Trebuie sa terminam grupa pe primul loc.

Virgil12.12.2005 07:18

S-a tot spus prin ziare ca Steaua va aborda meciul cu rezervele.Daca se va confirma acest lucru,credeti ca e posibil sa fie o intelegere intre Conducerile celor doua cluburi privind oferirea posibilitatii Herthei de a nu avea emotii in ce priveste obtinerea victoriei si a calificarii in 16-imi ?

 

Pe de alta parte jucand cu rezervele,nu credeti ca Steaua ar sfida competitia ?

FanSteaua4Life12.12.2005 08:40

Eu sunt de acord cu folosirea rezervelor in meciul cu Herta...insa nu in totalitate...se poate incepe cu o formula noua insa nu cu alta echipa si restul sa intre pe parcurs...

Virgil12.12.2005 09:08

Eu cred ca fotbalul e o treaba serioasa si nu trebuie mintit.Trebuie jucat cu cea mai buna echipa pentru ca este in joc imaginea europeana a Stelei.

Nu trebuie sa ne culcam pe o ureche pentru ca suntem deja calificati.

sorin_77712.12.2005 11:24

Credeti ca Oleg ar vrea sa plece de la Steaua cu o infrangere? Ce va scrie in CV-ul lui? "Ultima partida la comanda Stelei incheiata cu infrangere la scor: 3-0 la Berlin cu Hertha" Nu prea da bine nu?

dbd12.12.2005 11:32

nu da bine ...chiar deloc...tu cat zici ca va fi ? 8)

Ionut_stelistu12.12.2005 12:01
nu da bine ...chiar deloc...tu cat zici ca va fi ? 8)

Cred ca va fi 2-1 pentru Steaua.

Goluri : 1.Goian

2.Iacob

I.N.Money12.12.2005 14:23

Din pacate doar Oleg e cu gandul la meciul asta..

Bogdan4Steaua12.12.2005 22:29

Asa este.

 

" Protasov: "Victorie de adio!"

 

Răzvan Rotaru, Dan Udrea

 

 

Deja calificați in "16"-imi. Însoțiți de soții sau de iubite. Așa vor merge steliștii la Berlin pentru ultimul meci din grupa C a Cupei UEFA, in care vor intîlni pe Hertha. Pe deasupra, Gigi Becali le-a promis că le va oferi un banchet după terminarea partidei, chiar in capitala Germaniei.

 

Deși pare un meci de vacanță pentru Steaua, Oleg Protasov nu e de aceeași părere. "Patronul nostru ne-a spus că vrea primul loc in serie, deci trebuie să nu pierdem ca să realizăm obiectivul. Nu voi menaja nici un jucător, voi trimite in teren cea mai bună echipă, cea standard. Vreau să mă despart de echipă cu un rezultat pozitiv", a declarat ieri ucraineanul."

 

Sursa: GSP

Virgil13.12.2005 05:27

Intr-adevar,Oleg a afirmat ca va introduce in teren formatia standard si ca doreste sa incheie scurta sa cariera la Steaua cu o victorie.

E un lucru bun si cred ca acum putem astepta meciul cu incredere.Cu speranta ca vom juca bine si vom invinge.

FORZA

_LOVEST_13.12.2005 06:21

oricum nu mai putea juca cu rezervele.ce mai avem noi rezerve?

Virgil13.12.2005 06:23

Le avem inca.

sorin_77713.12.2005 06:49
nu da bine ...chiar deloc...tu cat zici ca va fi ? 8)

 

1-1, Dupa ce conducem cu 1-0

 

Intrebare: Cum a scos Lens un 0-0 la Berlin? :? :? :?

Teoctist13.12.2005 06:58

Cu munca,cu sudoare,cu sansa,cu ...

 

Intrebare : cum a scos Hertha un 0 - 0 cu Lens ?

«123456»