FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hertha BSC 0-0 STEAUA!

«1456»
bebeto16.12.2005 13:45

chestia asta(fara prime)a spus-o ieri in direct la tvsport dupa meciul Stelei.l-am auzit cu urechile mele.totusi a precizat ca o sa caute niste sponsori!! care sa premieze jucatorii.daca ai auzit tu astazi vreo alta declaratie de a lui inseamna ca e tacanit de tot.azi declara una si maine altceva.adevarul e ca nu m-as mira.

Motanu D16.12.2005 13:51

Gigi o sa le dea cu siguranta prime. Daca ar fi anuntat primele, cu siguranta ar fi trebuit sa plateasca impozite, sau ar fi avut probleme cu fiscul... asa le va da jucatorilor banii fara nici un act si fara sa anunte suma.

Virgil16.12.2005 13:51

Nu l-am auzit,dar citeste ce scrie gsp-ul:

http://www.gsp.ro/index.php?a=29288&shift=1

 

Chiar putin mai mult decat am spus eu.

«1456»