16.12.2005 13:45
chestia asta(fara prime)a spus-o ieri in direct la tvsport dupa meciul Stelei.l-am auzit cu urechile mele.totusi a precizat ca o sa caute niste sponsori!! care sa premieze jucatorii.daca ai auzit tu astazi vreo alta declaratie de a lui inseamna ca e tacanit de tot.azi declara una si maine altceva.adevarul e ca nu m-as mira.
