FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«18889909192126»
Andreiasu29.05.2007 12:40
andreiasu cel mai rau de pe forum.

 

George Stan are usa in tavan :(

Gezets29.05.2007 15:34
Daca tot nu aveti ce face in casa, mai bine puneti mana si duceti-va in europa, luati 10 metri de material, si faceti-va 1-2 steaguri de fluturat, sau de 2 bete, decat sa va maimutariti inutil pe aici.

 

putem face si mesajele de pe acum?poate incepem si o coregrafie ca m am plictisit :)))

benzina29.05.2007 20:20

ce ati fumat frate ? :D:D:D

Andreiasu30.05.2007 08:38

Avand in vedere ca am primit un mesaj privat, raspund aici, ca sa mai poata vedea si altii, poate le e de folos. Pentru steaguri de 2 bete, cele mai bune dimensiuni sunt 1,5 / 1m sau daca esti mai mare in umeri 2m/1,5 m.

Pentru steagurile de fluturat, alea nu prea au dimensiuni standard. Material ieftin si bun, gasiti in Europa. Cereti captuseala. E 11-12 mii metrul de material. Apoi mai cumparati o cutie de vopsea, o pensula, si ii dati drumul la treaba :D

George Stan30.05.2007 08:48

Si nu uitati, faceti steaguri legate de Steaua, cu rosu si albastru cat mai mult, de steaguri cu grafica de desene animate, fara cea mai mica legatura cu Steaua, sunt pline peluzele :)

Multumim Andreiasu, propovaduitorul fenomenului ultra' autohton.

Andreiasu30.05.2007 10:10
Si nu uitati, faceti steaguri legate de Steaua, cu rosu si albastru cat mai mult, de steaguri cu grafica de desene animate, fara cea mai mica legatura cu Steaua, sunt pline peluzele :)

Multumim Andreiasu, propovaduitorul fenomenului ultra' autohton.

 

Poate te propovaduiesc eu pe tine un pic :))

F.U.A.P.30.05.2007 16:55
Si nu uitati, faceti steaguri legate de Steaua, cu rosu si albastru cat mai mult, de steaguri cu grafica de desene animate, fara cea mai mica legatura cu Steaua, sunt pline peluzele :)

Multumim Andreiasu, propovaduitorul fenomenului ultra' autohton.

 

nu stiu de ce am impresia ca fenomenul ultra' te depaseste......daca ar fi dupa tine ar trebui sa avem steaguri cu inscriptia "Forzza Steaua" (scris asa), "Hai Steaua".."Mirel Radoi" etc............ar mai lipsi goarna, punga de Nutline si scandarea "Vali badoi/ esti unul dintre noi" !!!!

 

Daca nu cunoasteti cu ce se mananca acest fenomen, nu mai postati aiurea,

titanforever30.05.2007 16:59
George Stan are usa in tavan :(

 

cum ma sa zici....George stan are usa in tavan :))))))))))))

am baut eu si te-ai imbatat tu???ce tare sa mor....

George STAN ARE USA IN TAVAN

Padrese30.05.2007 18:30
nu stiu de ce am impresia ca fenomenul ultra' te depaseste......daca ar fi dupa tine ar trebui sa avem steaguri cu inscriptia "Forzza Steaua" (scris asa), "Hai Steaua".."Mirel Radoi" etc............ar mai lipsi goarna, punga de Nutline si scandarea "Vali badoi/ esti unul dintre noi" !!!!

 

Daca nu cunoasteti cu ce se mananca acest fenomen, nu mai postati aiurea,

 

 

tu esti un fel de jerry seinfeld sau cum? ia spune-le tuturor cum e cu "ultrasareala" asta :roll:

albanezul30.05.2007 18:40

nu poti sa scrii hai Steaua..si altele...trebuie un desen d-ala smecher.un songoku.trebuie niste desene d-alea smechere.un toim si jerry.spune-ne tu FUAP.cum e?

George Stan30.05.2007 19:23
nu stiu de ce am impresia ca fenomenul ultra' te depaseste

Corect, ai dreptate, ma depaseste. Bafta la vopsit steaguri de dragul de a le vopsi.

Azzido30.05.2007 22:15
nu stiu de ce am impresia ca fenomenul ultra' te depaseste......daca ar fi dupa tine ar trebui sa avem steaguri cu inscriptia "Forzza Steaua" (scris asa), "Hai Steaua".."Mirel Radoi" etc............ar mai lipsi goarna, punga de Nutline si scandarea "Vali badoi/ esti unul dintre noi" !!!!

Daca ar fi dupa mine, eu m-as uita mai intai in propria ograda pentru ca multi dintre ultrasii autodeclarati, in realitate sparg seminte in intre dinti cand vin in peluza, ba mai mult ei nu se obosesc sa cante cand ceilalti o fac, dar e normal ca doar ei sunt "ultrasi" si nu se injosesc sa cante alaturi de ceilalti muritori de rand, ironic intitulati cetateni.

Deci daca vrei sa faci curatenie si morala, poate ca ar fi mai bine sa incepi chiar cu amicii tai si sa-i lasi pe ceilalti in pace.

Apropos, asta pentru cei care tot folosesc termenul de cetatean, tin sa va reamintesc ca luandu-ne dupa dex, suntem toti cetateni, doar ne numim romani si avem buletin de RO, nu ?

Deci ganditi-va de doua ori cand strigati ceva pentru ca toti suntem cetateni cu acte in regula. ;)

Fara suparare.

Hai pa pa si numa' bine !

Ne vedem pe 7 iunie.

albanezul30.05.2007 22:36
Daca ar fi dupa mine, eu m-as uita mai intai in propria ograda pentru ca multi dintre ultrasii autodeclarati, in realitate sparg seminte in intre dinti cand vin in peluza, ba mai mult ei nu se obosesc sa cante cand ceilalti o fac, dar e normal ca doar ei sunt "ultrasi" si nu se injosesc sa cante alaturi de ceilalti muritori de rand, ironic intitulati cetateni.

Deci daca vrei sa faci curatenie si morala, poate ca ar fi mai bine sa incepi chiar cu amicii tai si sa-i lasi pe ceilalti in pace.

Apropos, asta pentru cei care tot folosesc termenul de cetatean, tin sa va reamintesc ca luandu-ne dupa dex, suntem toti cetateni, doar ne numim romani si avem buletin de RO, nu ?

Deci ganditi-va de doua ori cand strigati ceva pentru ca toti suntem cetateni cu acte in regula. ;)

Fara suparare.

Hai pa pa si numa' bine !

Ne vedem pe 7 iunie.

da ma..dar aici este folosit cu sens figurat.nu propriu.face parte din jargonul nostru.problems?

cae indru31.05.2007 10:02

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

va mai aduceti aminte acum ceva timp de steagurile pe doua bete cu fetele jucatorilor si apoi cu tricourile lor? mi se pareau foarte tari.............

no_problem31.05.2007 10:38

Nu cred ca Steaua mai are jucatori care sa merite steaguri. Jucatorii de azi sunt cum sunt. Nu putem sa-i .... mereu da' macar sa avem bunul-simt de a nu le mai scanda numele sau de a vopsi steaguri "cu ei".

albanezul31.05.2007 15:56
Nu cred ca Steaua mai are jucatori care sa merite steaguri. Jucatorii de azi sunt cum sunt. Nu putem sa-i .... mereu da' macar sa avem bunul-simt de a nu le mai scanda numele sau de a vopsi steaguri "cu ei".

eu as face cu Ochirosii..el ar merita.

titanforever01.06.2007 03:29
eu as face cu Ochirosii..el ar merita.

 

 

eu as face unul cat toata peluza cu "ALBANEZUL" :))

BandiT01.06.2007 05:45

cine-i albanezul?

albanezul01.06.2007 09:30
cine-i albanezul?

hahahahahaahaha..tare rau.mersi titanforever..:)) :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

VaSsY01.06.2007 18:30
hahahahahaahaha..tare rau.mersi titanforever..:)) :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

 

 

 

Eu am facut deja steag cu titanforever =)))))))))))))

 

 

Frate si uni se mai cred mari ultrasi, auzi CINE E ALBANEZU ???

 

 

E capitanul Stelei :))

F.U.A.P.01.06.2007 18:30
Nu cred ca Steaua mai are jucatori care sa merite steaguri. Jucatorii de azi sunt cum sunt. Nu putem sa-i .... mereu da' macar sa avem bunul-simt de a nu le mai scanda numele sau de a vopsi steaguri "cu ei".

 

DE ACORD 100%.

Venim la stadion pentru Steaua si nu pentru Dica, Radoi, Goian etc. Jucatorii acestui "fotbal modern" din zilele noastre sunt potentiale "curve". Jucatorii-legenda se nasc in timp, nu dupa un gol marcat cu Ceahlaul.

Astia veneau si ne salutau (in putinele cazuri) doar cand erau trimisi de MM sau Olaroiu. Rar i-am vazut sa vina din proprie initiativa............si sa mai faci si steaguri pe 2 bete cu fetele lor ??????!!!!! wtf

Danny01.06.2007 19:15

Io zic ca fata de alti jucatori din Romania , jucarori Stelei sunt cei mai buni si tin la suporteri , nu ca aia de la rapid .....eu sunt multumit de Dica , Goian , chiar si de Radoi , pentru ca at cand tot pierdea Steaua , a zis ca ii nu merita sa poarte tricu Stelei .

Dan_Original_TB9601.06.2007 19:50

Singurul care merita steag personalizat, eventual pe toata peluza este Fane Cioaca! Nea Fane reprezinta istorie, traditie si succese!

Fanii lu' Fane/ Noi suntem fanii lu' Fane!

titanforever03.06.2007 05:13
Eu am facut deja steag cu titanforever =)))))))))))))

Frate si uni se mai cred mari ultrasi, auzi CINE E ALBANEZU ???

E capitanul Stelei :))

 

 

si mai bine,daca tu l-ai facut acum e la mine :))

Maresal03.06.2007 20:56

Daca e vorba de asta cu siguranta nu vassy e autorul :))))))

 

photo0201ty8.jpg

«18889909192126»