Incidente sunt in toata lumea Europa, nu doar la noi. Nu e corect sa-i dai ca exemplu pe englezi, ca si in Anglia sunt incidente (in stadione si in afara lor). Asta e fotbalu, cui nu-i place sa nu mai vina la stadion. Diferenta este ca in Anglia daca se aruncau cu scaune etc politia nu intra asa de tare in suporteri. Formeaza un cordon puternic intre suporteri, cei vinovati sunt identificati prin camere video iar cand mai dau pe la station sunt ridicati de politie si banati.
Poli o sa primeasca oare ban ? Ei merita mai mult ca noi.. si comisia asta e nebuna, nu e posibil sa banezi suporterii pt orice scandal, in ritmul asta ajungem sa ne jucam toate meciurile cu portile inchise. Jandarmii presupun ca de aia cauta scandal, sa primeasca echipa respectiva ban sa aiba ei liber sambata/duminica..