nu ii bagi in seama dar stai si tu pe la mijlocul peluzei sau jos unde stau brigazile ...a fost si la sud o data cu chestia asta cu lasa steagul jos si iam bagat in spital pentru ca sufereau de ei :lol: si le-am zis Dute la tribuna daca vrei sa vezi meciul
in curand nici in tribuna n-o sa mai aiba loc sa vada meciul.. :twisted:
